Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia Muzyka

Już są: RELAKSACJE Ady Stolarczyk

Autor Ada Stolarczyk, 01.06.2013


                                 Już są: RELAKSACJE Ady StolarczykZapraszam do krainy Wysokich Wibracji, gdzie za pomocą relaksacji z wizualizacjami, możesz samodzielnie rozluźnić ciało i wyciszyć umysł. Proste techniki pozwalają na samodzielną pracę z nadmiernym stresem, niepokojem i dyskomfortem odczuwalnym w ciele.

Tak fascynujące jest poznawanie samego siebie i ciągłe odkrywanie nowych potencjałów i możliwości. Tak piękne jest poczucie, że to Ty decydujesz o własnym życiu. Tak oczywistym jest, że energia podąża za uwagą. Tak łatwym jest znalezienie siebie w sobie, siebie w świecie.

Zapraszam do uwalniającej podróży po ciele

NA PŁYCIE:

1. Instrukcje wstępne
2. Puszczanie napięć oddechem
3. Zmęczenie- regeneracja
4.Medytacja Wdzięczności
5. Lęk, Stach, Stres- moim nauczycielem
6. Wewnętrzne Dziecko
7. Wybaczenie – Zrozumienie
8. Otwarte Serce
9.  Wizualizacja dla Par
10. Zagubiona Plaża

Od maja 2013r. dostępna cała płyta. Jeśli chcesz ją mieć w posiadaniu, tak by w każdym momencie móc do niej wrócić i samodzielnie rozluźnić ciało lub zajrzeć w pewne aspekty siebie, napisz maila na ada@wysokiewibracje.pl

Na płycie znajdują się nagrania pozwalające na poruszenie w sobie tych aspektów, które wg. Mnie są niezbędne do odwiedzenia na ścieżce do samopoznania. Najpierw zapraszam do osadzenia siebie w ciele i poznanie własnego oddechu- swojego własnego rytmu życia.

Potem rozbudzamy własny magnetyzm, by móc przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniemy.  Sam się zadziwisz jak zaskakujące mogą być Twoje potrzeby podpowiedziane przez ciało, a nie przez mental.

Uwalniamy lęki i przekonania, które prowadzą do gromadzenia się stresu i dyskomfortu w ciele i w myślach, nie pozwalają nam na swobodne funkcjonowanie. Tak naprawdę nasze lęki uczą nas – z tą płytą możesz nauczyć się jak to zrobić

Spotykamy się z wewnętrznym dzieckiem, by nawiązać jeszcze głębszy kontakt z samym sobą, by uzdrowić , wybaczyć i otworzyć serce na relacje.

Dla osób zmęczonych i zbyt ciężko pracujących zawarłam również kilkunastominutową regenerację dla ciała i umysłu – polecam w sytuacjach, gdy brakuje sił, kolejna kawa nie działa, a Ty wiesz, że i tak musisz dalej pracować.

A na koniec czeka niespodzianka , czyli medytacja dla Par. Bowiem szczerze wierzę, ze cała praca którą wykonasz  z tą płytą zaowocuje otworzeniem Cię na piękną, szczerą i pełną miłości relację, w której poczujesz spełnienie, spokój i bezpieczeństwo.

 

Więcej na: http://www.wysokiewibracje.pl/relaksacje/

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Refleksologia dla początkujących

Refleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »