Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia Muzyka

Już są: RELAKSACJE Ady Stolarczyk

Autor Ada Stolarczyk, 01.06.2013


                                 Już są: RELAKSACJE Ady StolarczykZapraszam do krainy Wysokich Wibracji, gdzie za pomocą relaksacji z wizualizacjami, możesz samodzielnie rozluźnić ciało i wyciszyć umysł. Proste techniki pozwalają na samodzielną pracę z nadmiernym stresem, niepokojem i dyskomfortem odczuwalnym w ciele.

Tak fascynujące jest poznawanie samego siebie i ciągłe odkrywanie nowych potencjałów i możliwości. Tak piękne jest poczucie, że to Ty decydujesz o własnym życiu. Tak oczywistym jest, że energia podąża za uwagą. Tak łatwym jest znalezienie siebie w sobie, siebie w świecie.

Zapraszam do uwalniającej podróży po ciele

NA PŁYCIE:

1. Instrukcje wstępne
2. Puszczanie napięć oddechem
3. Zmęczenie- regeneracja
4.Medytacja Wdzięczności
5. Lęk, Stach, Stres- moim nauczycielem
6. Wewnętrzne Dziecko
7. Wybaczenie – Zrozumienie
8. Otwarte Serce
9.  Wizualizacja dla Par
10. Zagubiona Plaża

Od maja 2013r. dostępna cała płyta. Jeśli chcesz ją mieć w posiadaniu, tak by w każdym momencie móc do niej wrócić i samodzielnie rozluźnić ciało lub zajrzeć w pewne aspekty siebie, napisz maila na ada@wysokiewibracje.pl

Na płycie znajdują się nagrania pozwalające na poruszenie w sobie tych aspektów, które wg. Mnie są niezbędne do odwiedzenia na ścieżce do samopoznania. Najpierw zapraszam do osadzenia siebie w ciele i poznanie własnego oddechu- swojego własnego rytmu życia.

Potem rozbudzamy własny magnetyzm, by móc przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniemy.  Sam się zadziwisz jak zaskakujące mogą być Twoje potrzeby podpowiedziane przez ciało, a nie przez mental.

Uwalniamy lęki i przekonania, które prowadzą do gromadzenia się stresu i dyskomfortu w ciele i w myślach, nie pozwalają nam na swobodne funkcjonowanie. Tak naprawdę nasze lęki uczą nas – z tą płytą możesz nauczyć się jak to zrobić

Spotykamy się z wewnętrznym dzieckiem, by nawiązać jeszcze głębszy kontakt z samym sobą, by uzdrowić , wybaczyć i otworzyć serce na relacje.

Dla osób zmęczonych i zbyt ciężko pracujących zawarłam również kilkunastominutową regenerację dla ciała i umysłu – polecam w sytuacjach, gdy brakuje sił, kolejna kawa nie działa, a Ty wiesz, że i tak musisz dalej pracować.

A na koniec czeka niespodzianka , czyli medytacja dla Par. Bowiem szczerze wierzę, ze cała praca którą wykonasz  z tą płytą zaowocuje otworzeniem Cię na piękną, szczerą i pełną miłości relację, w której poczujesz spełnienie, spokój i bezpieczeństwo.

 

Więcej na: http://www.wysokiewibracje.pl/relaksacje/

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »