Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Pełne wykorzystanie sił witalnych organizmu

Autor Julia Popcowa, 07.05.2013

           

 

 

PEŁNE WYKORZYSTANIE SIŁ WITALNYCH ORGANIZMU ZA POMOCĄ METODY NORMALIZACJI SKŁADU BIOCHEMICZNEGO ORGANIZMU CZŁOWIEKA I JEGO SUBTELNEJ PRZESTRZENI


Przez ostatnie 50 lat życie na Ziemi nabrało szaleńczego tempa. Ilość informacji podwoiła się, a rozwój myśli naukowej i technologicznej sprawił, że z łatwością korzystamy z rzeczy, których istnienie trudno było sobie wyobrazić pół wieku temu. Mamy łatwiejszy dostęp do wiedzy, rośnie nasza świadomość, mamy większą mobilność. Ale wszystko ma swoją cenę. Często z trudem odnajdujemy się w natłoku informacji, która w nadmiarze przedostaje się do naszego pola, co może poważnie zakłócać ważne procesy życiowe. Stajemy się bardziej narażeni na stres, mniej odporni na negatywne doświadczenia życiowe,  tracimy zdolność adekwatnej oceny sytuacji i właściwy dystans do siebie i otaczającego nas świata. Nasza odporność spada, zaczynamy zapadać na różne schorzenia, co zakłóca gospodarkę składników odżywczych i może wywołać pogorszenie ogólnego stanu fizycznego i psychicznego, doprowadzając do zachwiania równowagi wewnętrznej i uszczuplenia zasobów witalnych każdego organizmu.
Ogólny wzrost świadomości powoduje, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój stan zdrowią i poszukują różnych metod pracy ze sobą, które przyniosą pozytywne skutki w życiu codziennym. Do łask wraca holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ człowiek, jak i wszystko we Wszechświecie funkcjonuje, jako holon. Holon oznacza całość, która zawsze pozostaje częścią  większej całości. Holon musi  dbać zarówno o bycie częścią, jak i o bycie całością. Dla nas ludzi oznacza to, że możemy istnieć wtedy,  gdy nie tylko zachowamy naszą  tożsamość, lecz również włączymy się w większą  rzeczywistość, której jesteśmy  nieodłączną częścią. Aby wykorzystać nasz wewnętrzny potencjał, należy zmienić sposób myślenia: żyć w zgodzie ze swoim ciałem, umysłem i duszą oraz poczuć się częścią Wszechświata.
Umiejętność wnikliwej obserwacji siebie i otoczenia, bycie „tu i teraz” są niezbędne dla naszego własnego rozwoju i dobrego samopoczucia.  Każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby zdrowotne, każdy z nas ma unikalną kombinację genów, osobowość i profil biochemiczny. Odmienny jest nasz styl życia i doświadczenia życiowe. Poszukując skutecznego rozwiązania problemów zdrowotnych, trzeba pamiętać o indywidualnych uwarunkowaniach. Dlatego korzystne jest wyrobienie nawyku systematycznego sprawdzenia stanu własnego organizmu, normalizacji i równoważenia w nim procesów biochemicznych w razie takiej potrzeby. Regularne stosowanie takiej procedury nie jest ani trudne, ani pracochłonne, natomiast jej efekty są bardzo korzystne zarówno dla nas, jak i naszego otoczenia.
Kurs „Metoda normalizacji składu biochemicznego organizmu człowieka i jego subtelnej przestrzeni” został opracowany dla każdego, komu zależy na dobrym samopoczuciu, samodoskonaleniu i realizacji własnego powołania.  Jego autorka, Swietłana Pełczyńska, jest jedną z założycieliek Polskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej, która kilkanaście lat temu razem z grupą entuzjastów zaczęła rozpowszechniać wiedzę na temat tych metod terapeutycznych w Polsce (w chwili obecnej, terapie te są powszechnie znane i stosowane w naszym kraju). Ogromna wiedza i doświadczenie terapeutyczne pozwoliły Swietłanie Pełczyńskiej opracować kilka autorskich metod, które dają możliwość głębszej i skuteczniejszej pracy z pacjentami.
Początkowo, kurs „Metoda normalizacji …” był przeznaczony dla terapeutów, którzy na co dzień pracuja z pacjentami. Przecież, żeby móc świadomie pomagać innym, powinniśmy zacząć od siebie. Zapotrzebowanie na metodę, która pozwoli terapeutom dbać o swój stan psychiczny i fizyczny, było ogromne. Jednak, szybko okazało się, że opracowane podejście jest uniwersalne i odpowiada indywidualnym potrzebom każdego człowieka. Jednocześnie, wykorzystanie metody w praktyce nie jest trudne, ponieważ odwołuję się ona do matrycy idealnego zdrowia, która jest zapisana w każdym organizmie. Regularne stosowanie pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów zdrowotnych i emocjonalnych, poprawnieniu relacji z otoczeniem i przyczynia się do lepszego funkcjonowania na co dzień.

Podczas kursu uczestnicy zajęć opanowują metody:
Oczyszczania organizmu od szkodliwych substancji na wszystkich poziomach
Oczyszczania organizmu od m.in. szkodliwych informacji, wibracji, negatywnych aspektów świadomości
Normalizacji składu biochemicznego organizmu i poprawy jego funkcjonowania na wielu poziomach
Tworzenia wokół siebie pozytywnej przestrzeni

Pełny kurs składa się z trzech części, ale jest on skonstruowany w taki sposób, że po każdej części można korzystać z nabytej wiedzy w praktyce. Osobiste doświadczenia z metodą kształtują naszą opinię na jej temat i pozwalają ocenić rezultaty jej stosowania.

Kurs prowadzi: Julia Popcowa, terapeutka Polarity i Czaszkowo-Krzyżowa, Prezes Polskiego Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej.
Zapisy i informacje:
juliapopcowa@yahoo.co.uk, tel.: 601 289 813

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zaufanie do siebie

Wszystko zależy od tego, za kogo się uważamy i kim w ogóle jest dla nas człowiek. Jeśli identyfikujesz się z ciałem, będziesz miał zaufanie głównie do swojego ciała i jego zdolności »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »