Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Pełne wykorzystanie sił witalnych organizmu

Autor Julia Popcowa, 07.05.2013

           

 

 

PEŁNE WYKORZYSTANIE SIŁ WITALNYCH ORGANIZMU ZA POMOCĄ METODY NORMALIZACJI SKŁADU BIOCHEMICZNEGO ORGANIZMU CZŁOWIEKA I JEGO SUBTELNEJ PRZESTRZENI


Przez ostatnie 50 lat życie na Ziemi nabrało szaleńczego tempa. Ilość informacji podwoiła się, a rozwój myśli naukowej i technologicznej sprawił, że z łatwością korzystamy z rzeczy, których istnienie trudno było sobie wyobrazić pół wieku temu. Mamy łatwiejszy dostęp do wiedzy, rośnie nasza świadomość, mamy większą mobilność. Ale wszystko ma swoją cenę. Często z trudem odnajdujemy się w natłoku informacji, która w nadmiarze przedostaje się do naszego pola, co może poważnie zakłócać ważne procesy życiowe. Stajemy się bardziej narażeni na stres, mniej odporni na negatywne doświadczenia życiowe,  tracimy zdolność adekwatnej oceny sytuacji i właściwy dystans do siebie i otaczającego nas świata. Nasza odporność spada, zaczynamy zapadać na różne schorzenia, co zakłóca gospodarkę składników odżywczych i może wywołać pogorszenie ogólnego stanu fizycznego i psychicznego, doprowadzając do zachwiania równowagi wewnętrznej i uszczuplenia zasobów witalnych każdego organizmu.
Ogólny wzrost świadomości powoduje, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój stan zdrowią i poszukują różnych metod pracy ze sobą, które przyniosą pozytywne skutki w życiu codziennym. Do łask wraca holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ człowiek, jak i wszystko we Wszechświecie funkcjonuje, jako holon. Holon oznacza całość, która zawsze pozostaje częścią  większej całości. Holon musi  dbać zarówno o bycie częścią, jak i o bycie całością. Dla nas ludzi oznacza to, że możemy istnieć wtedy,  gdy nie tylko zachowamy naszą  tożsamość, lecz również włączymy się w większą  rzeczywistość, której jesteśmy  nieodłączną częścią. Aby wykorzystać nasz wewnętrzny potencjał, należy zmienić sposób myślenia: żyć w zgodzie ze swoim ciałem, umysłem i duszą oraz poczuć się częścią Wszechświata.
Umiejętność wnikliwej obserwacji siebie i otoczenia, bycie „tu i teraz” są niezbędne dla naszego własnego rozwoju i dobrego samopoczucia.  Każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby zdrowotne, każdy z nas ma unikalną kombinację genów, osobowość i profil biochemiczny. Odmienny jest nasz styl życia i doświadczenia życiowe. Poszukując skutecznego rozwiązania problemów zdrowotnych, trzeba pamiętać o indywidualnych uwarunkowaniach. Dlatego korzystne jest wyrobienie nawyku systematycznego sprawdzenia stanu własnego organizmu, normalizacji i równoważenia w nim procesów biochemicznych w razie takiej potrzeby. Regularne stosowanie takiej procedury nie jest ani trudne, ani pracochłonne, natomiast jej efekty są bardzo korzystne zarówno dla nas, jak i naszego otoczenia.
Kurs „Metoda normalizacji składu biochemicznego organizmu człowieka i jego subtelnej przestrzeni” został opracowany dla każdego, komu zależy na dobrym samopoczuciu, samodoskonaleniu i realizacji własnego powołania.  Jego autorka, Swietłana Pełczyńska, jest jedną z założycieliek Polskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej, która kilkanaście lat temu razem z grupą entuzjastów zaczęła rozpowszechniać wiedzę na temat tych metod terapeutycznych w Polsce (w chwili obecnej, terapie te są powszechnie znane i stosowane w naszym kraju). Ogromna wiedza i doświadczenie terapeutyczne pozwoliły Swietłanie Pełczyńskiej opracować kilka autorskich metod, które dają możliwość głębszej i skuteczniejszej pracy z pacjentami.
Początkowo, kurs „Metoda normalizacji …” był przeznaczony dla terapeutów, którzy na co dzień pracuja z pacjentami. Przecież, żeby móc świadomie pomagać innym, powinniśmy zacząć od siebie. Zapotrzebowanie na metodę, która pozwoli terapeutom dbać o swój stan psychiczny i fizyczny, było ogromne. Jednak, szybko okazało się, że opracowane podejście jest uniwersalne i odpowiada indywidualnym potrzebom każdego człowieka. Jednocześnie, wykorzystanie metody w praktyce nie jest trudne, ponieważ odwołuję się ona do matrycy idealnego zdrowia, która jest zapisana w każdym organizmie. Regularne stosowanie pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów zdrowotnych i emocjonalnych, poprawnieniu relacji z otoczeniem i przyczynia się do lepszego funkcjonowania na co dzień.

Podczas kursu uczestnicy zajęć opanowują metody:
Oczyszczania organizmu od szkodliwych substancji na wszystkich poziomach
Oczyszczania organizmu od m.in. szkodliwych informacji, wibracji, negatywnych aspektów świadomości
Normalizacji składu biochemicznego organizmu i poprawy jego funkcjonowania na wielu poziomach
Tworzenia wokół siebie pozytywnej przestrzeni

Pełny kurs składa się z trzech części, ale jest on skonstruowany w taki sposób, że po każdej części można korzystać z nabytej wiedzy w praktyce. Osobiste doświadczenia z metodą kształtują naszą opinię na jej temat i pozwalają ocenić rezultaty jej stosowania.

Kurs prowadzi: Julia Popcowa, terapeutka Polarity i Czaszkowo-Krzyżowa, Prezes Polskiego Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej.
Zapisy i informacje:
juliapopcowa@yahoo.co.uk, tel.: 601 289 813

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »