Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Sylwetki

Z miłością patrz w każde serce!

Autor Natalia Toczek, 28.03.2013


                    Z miłością patrz w każde serce!
- wywiad z Zuzanną Ostafin


Zuzanna Ostafin Mistrz Bioenergoterapii, Reiki, Instruktor Uzdrawiania Energią Praniczną oraz masażystka. Prowadzi w Krakowie kursy Uzdrawiania Energią Praniczną (Podstawowy, Zaawansowany), warsztat Jogi dla  Potęgi Umysłu, Medytacje Pokoju dla Świata oraz wykłady tematyczne w różnych ośrodkach duchowych. Poniżej prezentujemy wywiad, w którym Pani Zuzanna przedstawia nam tajniki wspaniałej metody jaką jest Uzdrawianie Energią Praniczną wg Mistrza Choa Kok Sui.

1.  Od jak dawna zajmuje się Pani Uzdrawianiem  Energią Praniczną? Jak to się stało, że los nakierował Panią na tę właśnie drogę służenia sobie i innym?

Uzdrawianiem Energią  Praniczną zajmuję się od około siedmiu lat. Jest to dalsza forma mojego rozwoju zawodowego i osobistego po bioeneroterapii. W ciągu swojego życia dążyłam do tego, by poznać jak więcej możliwości pomocy ludziom. Gdy zetknęłam się z Uzdrawianiem Energią Praniczną, stwierdziłam ze jest to dobra forma uzupełnienia leczenia konwencjonalnego.

2.  Czym najogólniej różni się ta metoda uzdrawiania  od Reiki?

Metoda Reiki opiera się na Bezwarunkowej Miłości  Działamy nią ogólnie, holistycznie na całe ciało fizyczne, mentalne i astralne człowieka. Natomiast w Uzdrawianiu Energią  Praniczną  dodatkowo działamy na  konkretne miejsce, uszkodzony, chory czy zabrudzony narząd.

3.  Jak można pomóc energią praniczną?

Techniki Uzdrawiania Pranicznego pomagają nam oczyścić dane miejsce z brudnej, chorej, zastanej energii, która jest przyczyną choroby w ciele fizycznym. Niwelując przyczynę niwelujemy skutki. Poprzez zabieg praniczny oczyszczamy i wzmacniamy system odpornościowy pacjenta, a także pobudzamy siły samonaprawcze naszego organizmu.

4.  Jak wygląda zabieg uzdrawiania? Czu używa Pani oprócz dłoni innych narzędzi?

Do zabiegu używamy głównie dłoni, ale także możemy posłużyć się kryształem jako laserem  punktowym przekaźnikiem energii pranicznej. Zabieg polega na usunięciu brudu eterycznego  z ciała energetycznego osoby, zastąpienie go  czystą energią  pobieraną z atmosfery (słońca, powietrza, ziemi) i ustabilizowanie , aby tam pozostała działając naprawczo. Ilość zabiegów zależy od problemu z jakim się spotykamy w ciele  fizycznym  i psychicznym klijenta, a także co najważniejsze - od jego otwartości na te działania.

5.  Czy zabiegi wykonuje się także na odległość?

Tak, zabiegi uzdrawiania  możemy wykonywać także na odległość, gdyż  po pierwsze  energia nie zna granic czaso-przestrzennych, a po drugie wszyscy na tej Planecie jesteśmy energetycznie połączeni. Zabiegi prowadzone na odległość są równie skuteczne, jak te robione w miejscu rzeczywistym. Jedyną różnicą, o jakiej warto tu wspomnieć, jest to że przebywanie z osobą  vis-a-vis daje nam możliwość lepszej komunikacji werbalnej, wzrokowej, zazwyczaj  bardziej mobilizuje to  klijenta do słuchania otwierania się   .. ale nie jest to reguła.

6.  W jaki sposób wyczuwa Pani chorobę w ciele energetycznym pacjenta?

Chorobę można wykryć poprzez zeskanowanie danej osoby. Czynność ta polega na sprawdzeniu czy w polu bioplazmatycznym, tj. jego aurze, znajdują się zakłócenia energetyczne takie jak ubytki (niedobór energii) czy zatory (nadmiar energii w danym miejscu) dziury, pęknięcia, negatywne byty.

7.  Co robić, jak żyć, by nie być narażonym na energetyczne zabrudzenia i ataki z zewnątrz? Czy istnieją jakieś specjalne medytacje, afirmacje lub modlitwy pomagające w tym?

Aby chronić się przed zabrudzeniami energetycznymi (szczególnie stresem, który jest główną przyczyną większości chorób) należy pracować nad sobą: rozładowywać napięcia tkwiące w nas poprzez różne medytacje (szczególnie Medytację Pokoju dla Świata), głębokie praniczne, jogiczne oddechy, ćwiczenia fizyczne, relaksacje, rozbudzać w sobie radość i pogodę ducha  Nasz własny, osobisty rozwój duchowy daje nam wiele możliwości samorealizacji, samoleczenia i chroni przed licznymi niebezpieczeństwami.

8.  Jakie słowa przekazałaby Pani ludziom żyjącym w dzisiejszym świecie?

Patrz sercem i otwieraj je na innych ludzi.

Ty też możesz pomóc sobie i drugiemu człowiekowi.


Serdecznie dziękujemy!Zobacz więcej na temat Uzdrawiania Pranicznego >>>

Adres emailowy: zuzanna@tiispolska.com, 607 570 531


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

VI Konferencja PSA 22-26.05.2014

VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 22-26.05.2014 r. Warszawa i internet W stronę Słońca - astrologia i osobowość. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »