Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs PATRONAT Dla początkujących

Świadome śnienie dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 13.03.2013

 

Świadome śnienie dla początkujących – Mark McElroy


Powodów, aby nauczyć się świadomego śnienia, jest wiele. Począwszy od tego, by po prostu zapamiętywać swoje sny, przez programowanie snów według własnej woli i wyobrażeń, po przeżywanie w snach niezwykłych przygód (latanie lub podróże w czasie).

Książka Świadome śnienie dla początkujących to lektura napisana z lekkością i humorem, dzięki czemu przyswojenie wiedzy w niej zawartej przychodzi z łatwością. A jest czego się uczyć, bo publikacja zawiera wiele, między innymi: praktyczne wskazówki i dokładne instrukcje, które pozwolą osiągać samoświadomość we śnie; proste i skuteczne metody, dzięki którym zaczniesz śnić świadomie zaledwie w 90 dni; zabawne i pouczające opowieści innych osób, które są dowodem na to, że doświadczanie świadomych snów jest możliwe.

Publikacja prezentuje kwestię świadomego śnienia całościowo. Na początku przedstawia wprowadzenie, czyli trochę historii; następnie wskazówki co zrobić, by dobrze spać; później eksperymenty i badania nad świadomym śnieniem; a także porady jak określić swój profil świadomego śnienia oraz jak prowadzić dziennik snów; rady jak analizować i interpretować sny, a przede wszystkim, zalecenia do czego wykorzystać świadome śnienie (a sposobów jest wiele, np. samouzdrawianie, odkrywanie przeszłych wcieleń, komunikowanie się ze zmarłymi, odwiedzanie innych rzeczywistości itd.).

Książka Marka McElroya to niezbędny podręcznik dla wszystkich, którzy chcą śnić świadomie, a także dla tych, którzy chcą po prostu dowiedzieć się czegoś na temat spania i śnienia.

Polecamy!

Zobacz więcej: http://www.illuminatio.pl/

KONKURS!

Czy miewasz doświadczenia związane ze świadomym śnieniem? Opisz je i prześlij na adres biuro@ezoter.pl Najciekawsze opisy nagrodzimy książką pt. "Świadome śnienie dla początkujących"
Mark McElroy.

Do dzieła!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Spotkania podróżnicze - Bali

Zapraszamy na spotkania podróżnicze o Bali prowadzone przez podróżnika Darka Byszko. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »