Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs PATRONAT Dla początkujących

Tarot dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 13.03.2013

 
Tarot dla początkujących – P. Scott Hollander


Książek o Tarocie jest naprawdę wiele, jeśli jednak jesteś osobą, która dopiero chce rozpocząć pracę z kartami, dowiedzieć się czym są Arkana Małe i Arkana Wielkie lub co oznaczają symboliczne ilustracje na kartach, to idealną publikacją jest właśnie Tarot dla początkujących. Jak podkreśla wydawca, zapewne nie będzie to jedyna książka, po którą sięgnie czytelnik chcący poznać Tarota, to na pewno powinna być to pierwsza książka, którą przeczyta na ten temat. Jest w tym wiele racji, bo książka faktycznie napisana jest prosto i przystępnie, właśnie dla osób zaczynających pracę z kartami lub tych, które chcą się dowiedzieć, czym jest Tarot.

W książce znajduje się dokładny opis kart i ich dokładna interpretacja w pozycjach podstawowej i odwróconej. Są tu również zaprezentowane trzy rozkłady, od których najlepiej jest rozpocząć pracę z kartami, a także informacje, jak z połączenia wizerunków, znaczenia i układu kart robić wnikliwe odczyty. Na uznanie zasługuje fakt, że książka nie opisuje tylko jednej talii, niejako przymuszając czytelnika do pracy z nią, ale opisuje kilka, a przekaz i tak jest uniwersalny i czytelnik może odnieść go do dowolnej talii, a tym samym wybrać swoją ulubioną, z którą będzie pracować.

Choć Tarot głównie używany jest do odczytania losu i przyszłości, to równie dobrze można stosować go przy rozwiązaniu codziennych problemów i szukaniu odpowiedzi na przeróżne pytania. Tarot to świetna pomoc w wyznaczaniu życiowej ścieżki, a także doskonały sposób na rozwinięcie się duchowo. Cóż, wystarczy, że wybierzesz dowolną talię kart, a w połączeniu z tym podręcznikiem bez problemu zgłębisz tajniki tajemnej sztuki jaką jest Tarot.

Polecamy!

Więcej na: http://www.illuminatio.pl/
 

KONKURS!

Czy miewasz doświadczenia związane z tarotem? Opisz je i prześlij na adres biuro@ezoter.pl Najciekawsze opisy nagrodzimy książką pt. "Tarot dla początkujących"
P. Scott Hollander.

Do dzieła!

 

Opinie

(2)

Dodaj komentarz

8ZrwFuvVx 17.08.2013 11:21
~Lyubov
Hi Kathy and All at the Goddess Blessed. Hoping the New Year is bringing hpnsipeas to all ! Looking forward to the Full Moon tomorrow February 7. It is the Birthday of my Beautiful Aunt Marie who is with us in spirit. Many Blessing to all and see ya soon !!!!!
dUTv2cqoj 15.08.2013 13:51
~Peter
Thank you for your posts and for what you are doing here! Admirable work and much success in your bessnuis dealings! Please excuse my poor English as it is not my first tongue.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uchwyć się dobra

Chcemy, by świat był lepszy i oczekujemy, że ktoś lub coś okaże nam odpowiednio dużo dobra. Próbujemy ulepszyć nasze życie i mamy nadzieję, że pewnego dnia zjawi się człowiek, który sprawi, że to się stanie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj 2017

Czy świat nieuchronnie zmierza w stronę konfrontacji? Czy czeka nas odwrót od demokracji? Czy wrócą granice? Czy wygra autokratyczny nacjonalizm? Zapraszam do lektury prognozy na maj 2017
więcej »