Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Telepatia i Telesomatyka

Autor Krystyna Kwiecinski, 29.01.2013

                     


                                         TELEPATIA I TELESOMATYKA


Telepatia jest od wieków znanym zjawiskiem dla ludzkości. Wystarczy porozmawiać na ten temat z różnymi ludźmi, posłuchać relacji o ich przeżyciach, szybko można stwierdzić, że telepatia jest częścią codziennego życia. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że docierają do nich informacje w sposób pozazmysłowy, czyli bez użycia pięciu podstawowych zmysłów. Przekazy takie, sprzeczne są z powszechnie uznanym postrzeganiem rzeczywistości. Ludzie odbierający informacje pozazmysłowo podejrzewani są często o niezrównoważenie umysłowe, gdyż nie mieszczą się w schematach społecznych. Prawie wszyscy doświadczają  takich zjawisk, nie zawsze rozumiejąc co się dzieje. Ludzie krępują się opowiadać o swoich przeżyciach telepatycznych, obawiając się krytyki i śmieszności ze strony innych. Tymczasem z odczytywaniem cudzych myśli  na odległość można spotkać w wielu dziedzinach życia, u różnych ludzi i na przestrzeni wieków. Telepatia na dzień dzisiejszy jest już faktem odbioru cudzych myśli na odległość. Wprawdzie sceptycy wciąż negują to zjawisko, ale naukowcy dokonują różne doświadczenia potwierdzające istnienie takich możliwości u ludzi jak i zwierząt.
      W telepatii nie istnieje czas, przestrzeń, ani odległości. Można odbierać cudze myśli oraz przekazywać innym swoje stany emocjonalne, nastroje, a nawet odczucia fizyczne. Tak samo można odbierać cudze intencje, pragnienia i uczucia wszystkich istot żywych, ludzi ,zwierząt i roślin. Istnieją naukowcy, którzy twierdza, że można porozumiewać się telepatycznie również z „rzeczami martwymi” jak dom, samochód, meble itp. Istnieją także zjawiska kontaktowania się z ludźmi z innych wieków, przy pomocy przedmiotów, których używali w czasie swojego istnienia.
      Można rozpoznawać zjawiska fizyczne w ciałach innych istot. Można mentalnie odwiedzać inne nieznane krainy, a nawet komunikować się z zaświatami. Od XIX wieku wzrosło zainteresowanie tymi zjawiskami i zaczęto o tym oficjalnie mówić. Nauka przestala uznawać telepatie jako coś nienaturalnego. Zaczęto robić więcej badań dla udowodnienia, że jest to zjawisko dość powszechne. U większości ludzi kontakt telepatyczny objawia się spontanicznie, bez żadnej kontroli. Wiele osób zna te zjawiska z autopsji i odwołuje się do nich, a także wykorzystuje w swoim zawodzie. Wśród znanych telepatów o międzynarodowej sławie byli między innymi Joseph Dunninger (kariera jego trwała 60 lat), Gary Kurtz i wiele innych osób. Zagadnieniem telepatii interesowali się także najpierw Freud, a potem Carl Jung, który powiedział:„Każdy, kto ma choćby najmniejszą wiedzę o solidnie udokumentowanych zjawiskach parapsychologicznych, wie, że tak zwane zjawiska telepatyczne są faktami niezaprzeczalnymi”.


      Najczęstszym zjawiskiem jest myśl o danym człowieku, który zaraz zadzwoni lub przyjdzie jako gość. Podobne zjawisko zachodzi jak ktoś dzwoni do drzwi, możemy wiedzieć telepatycznie kto stoi za drzwiami. Zdarzają się  przypadki, że zaczynamy nucić jakąś melodię, którą za chwilę słyszymy w radio. Idąc ulicą nagle zaczynamy o kimś myśleć, a za chwilę tego kogoś spotykamy. Te zjawiska są bardzo częste.
      Znam opowieści studentów, którzy byli tak skoncentrowani na konkretnych tematach swoich egzaminów, że wylosowali dokładnie te pytaniami, o których marzyli by je wylosować. Był tez nauczyciel, który podczas jakiejś tam klasówki usłyszał myśl jednego z uczniów „ja tego nie umiem!”. Chłopiec miał pustą kartkę do końca kartkówki.
      Następnym przykładem może być sytuacja zaistniała miedzy przyjaciółkami.  mojej przyjaciółki. Jedna z przyjaciółek jechała, jak co dzień autobusem do szkoły. Nagle zamajaczyła jej twarz swojej przyjaciółki. Natychmiast zadzwoniła do niej z zapytaniem czy coś się stało. Odpowiedz była zaskakująca: „dzisiaj są Walentynki, pomyślałam o naszej wielkiej przyjaźni i właśnie szukam dla Ciebie prezentu…”.
      Innym zjawiskiem telepatycznym jest historia pewnej pani, która będąc sama w domu, słuchając muzyki, miała zamknięte oczy i w pewnym momencie zobaczyła pewną scenę i usłyszała rozmowę dwóch urzędników. Rozmowa ta dotyczyła jej męża. W rzeczywistości okazało się, że, dokładnie w momencie wizji, odbyła się faktycznie rozmowa urzędnicza, a o podjętych decyzjach urzędniczych został mąż tej pani, poinformowany telefonicznie.
      Ciekawe zdarzenie dotyczyło wyczucia stanu zagrożenia. Klientka dostawała niewytłumaczalnego napadu strachu, na widok trzech różnych osób, w różnym czasie. Za każdym razem patrząc na daną osobę odczuwała niewytłumaczalny niepokój, wręcz strach. Na drugi dzień od spotkaniu danej osoby, osoba ta nie żyła. Śmierć nastąpiła kilkanaście godzin później z różnych powodów. Najprawdopodobniej aura tych osób promieniowała już śmiercią, a dana klientka potrafiła podświadomie to odbierać.
      Jeszcze inny przypadek dotyczył rosyjskiej łodzi atomowej Kursk, która uległa awarii i uśmierciła całą załogę w pobliżu Kamczatki. Przed jej wypłynięciem na morze w telewizji był reportaż, oraz pokaz  wspaniałej łodzi. Był wieczór, klientka gościła wtedy znajomych z Ukrainy. Nagle pojawił się na ekranie Kursk. Jedna z osób doznała niewytłumaczalnego wstrząsu i do swoich myśli zawoła: „przecież to pływająca trumna!”Na drugi dzień nastąpiła awaria całego systemu napędowego, Kursk nie zdołał się wynurzyć i zginęła cała załoga…
      To są przykłady telepatycznego odbioru rzeczywistości przez ludzi na wysokich poziomach duchowych. Telepatia jest uzależniona od poziomu zaangażowania emocjonalnego odbiorcy. Dlatego w różnych laboratoriach naukowcy sprawdzają zależność tego zjawiska od emocji poszczególnych ludzi, grup ludzi i zwierząt odbierających informacje. Dokonują prób odbioru przesyłanych wiadomości, filmów, rysunków, informacji o zagrożeniach. Według Carola Junga i innych parapsychologów nagły bodziec emocjonalny, wywołany przez jakieś tragiczne wydarzenie, może wywołać mentalny przekaz między dwiema osobami. Źródłem wszelkiej wiedzy według Junga, jest tak zwana podświadomość zbiorowa. Dostęp do tej wiedzy mogą mieć w zasadzie wszyscy ludzie, ale niestety dużo osób posiada blokady powstałe na skutek sposobu wychowania, nadmiernie logicznego rozumowania, strachu przed zobaczeniem czegoś co nie chcą itp. Silne bodźce emocjonalne mogą przezwyciężyć te blokady, umożliwiając uzyskać informacje z podświadomości zbiorowej. Osoby sobie bliskie, związane silnymi uczuciami, mają również silne więzi telepatyczne i możliwość przekazywania sobie nawzajem nawet banalnych informacji, w formie słów i skojarzeń.
       Jeżeli istnieje harmonia emocjonalna między pacjentem a terapeutą, to tworzy się między nimi więź telepatyczna, a efekty terapii są o wiele lepsze niż w sytuacji braku łącza telepatycznego.  
       W przypadku telepatii odległość nie „odgrywa roli”. Im większa więź emocjonalna istnieje między osobami, tym większa możliwość przekazów telepatycznych. Stwierdzono, że najlepsze przekazy telepatyczne istnieją między bliźniakami. Mogą one przekazywać sobie różne informacje na poziomach świadomych, jak i nieświadomych. Jednym z przykładów może być fakt możliwości podpowiadania na lekcji przy pomocy myśli bez mówienia. Telepatyczne porozumienia mogą odbywać się również w nocy, podczas snu. Wielokrotnie zgłaszają się klienci, opowiadając o różnych  ostrzeżeniach otrzymanych podczas snu.
      Jedna z klientek opowiedziała historie otrzymanego pod czas snu przekazu telepatycznego. Nad ranem przyśniło się jej, że znajduje się na jakimś nieznanym jej lotnisku i patrzy na dopiero co rozbity samolot. Trzeba zaznaczyć, że klientka ta nigdy w swoim życiu nie była na lotnisku i nie leciała samolotem. Podekscytowana zaczęła opowiadać historie swojego snu, swojemu małżonkowi, podczas wspólnego śniadania przed TV. Nie dokończyła opowieści, gdyż nagle zobaczyła w wiadomościach TV informacje o katastrofie rządowego samolotu… To telepatyczna informacja, jak często wyprzedzała zdarzenie. W telepatii nie istnieje poczucie czasu ani odległości, dlatego przekazywane informacje mogą się zdarzyć natychmiast lub za parę lat.
      Istnieją także przekazy telepatyczne ze snu do snu drugiej osoby śpiącej w tym samym czasie. Zjawisko to opisał dr. Ullman, znany badacz telepatii i innych zjawisk paranormalnych.
      Zaobserwowano jeszcze inny sposób przyjmowania informacji na odległość. Polega to na przejmowaniu cierpienia i bólu od innej osoby. Istnieją energoterapeuci, którzy przejmują od swoich pacjentów objawy chorobowe, wzrokiem, słuchem (przez telefon) lub dotykiem. Jest to bardzo niebezpieczne dla nich sytuacja. Zjawisko to nazywane jest telesomatyką. Energoterapeuta pracujący z pacjentami, rozróżnia chore miejsca od zdrowych za pomocą określenia stanu energetycznego. Może to rozpoznać wzrokiem, słuchem , dotykiem lub wahadłem i wcale nie musi przejmować od swoich pacjentów żadnych objawów chorobowych na siebie!
      Jeden z terapeutów opowiedział swoją historię związaną z telesomatyką. Jechał autobusem, zamknął oczy i się skoncentrował. W pewnym momencie usłyszał stwierdzenie: „ale mnie boli to kolano”. Poderwał się ze świadomością, że to nie jego kolano i nie jego boli! Spojrzał na obok siedzącą kobietę i zapytał „bardzo boli kolano?” Kobieta przytaknęła zdziwiona, że ktoś zauważył jej dolegliwość. W ten sposób uświadomił sobie terapeuta na czym polega telesomatyka i zablokował w sobie przejmowanie od innych, jakichkolwiek objawów.
      Bywają przypadki, gdy nadwrażliwa osoba słysząc o czyiś dolegliwościach, przejmuje natychmiast wszystkie cierpienia innej osoby. Literatura podaje nawet przypadki śmiertelne na skutek przejęcia uszkodzenia ciała od kogoś innego. Telesomatyka daje również możliwość  odczuwania zła wyrządzanego naturze przez człowieka.
      Telepatia jest w zasadzie darem wszechświata dla człowieka. Umożliwia ona zrozumienie istot, które nie potrafią mówić. Daje szansę na porozumienie się ze zwierzętami i roślinami, z żywiołami i istotami z innych wymiarów. Telepatia to szansa na nawiązanie kontaktu ze wszystkimi istotami na naszej planecie i wszechświecie.
      Daniel Stone, założyciel szkół szamańskich, mówi: „Szamani śpiewają pieśń ziemi, na której żyją”. Ich śpiew jest niezwykle cenny bo łączy ludzi z życiem. Jeżeli ludzkość straci tą łączność, straci część samych siebie. Szamani uczą słuchać Ziemi, słuchać gwiazd i planet. Szamani twierdzą, że wszystko co istnieje mówi, wszystko ma swój język, drzewa, rośliny, skały, rzeki, góry, morze, domy, samochody itp. Większość ludzi żyje wśród wspaniałych urządzeń technicznych, ale w całkowitym nieprzystosowaniu do życia z naturą i zasadami planety Ziemi, w absolutnym braku harmonii z innymi istotami. Telepatia i telesomatyka dają ludzkości niesamowite  możliwości. Spróbujmy je wykorzystać dla dobra nas wszystkich, dla dobra naszej planety Ziemi...

Krystyna Kwiecinski
www.hooponopono.com.pl

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Opowieść o Twojej Duszy: Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości

Dusza porównywana jest przez niektórych do perły, która wrzucona została do morza materialnego wszechświata. Celem naszego życia jest poszukiwanie perły i odkrycie naszej prawdziwej tożsamości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »