Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak spotkać swoją Duszę?

Autor Dariusz Chwiejczak, 24.01.2013

Jak spotkać swoją Duszę?


Przed dalszą lekturą tego artykułu warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Czym jest Dusza? Czy kiedyś doświadczyłam jej obecności – co wtedy czułam? Jakie uczucia żywię wobec Niej? Co nas łączy?

Niewyczerpaną kopalnią wiedzy na temat świata Dusz są książki Michaela Newtona, który przez 20 lat przeprowadził 3000 terapeutycznych sesji hipnozy LBL badającej życie pomiędzy życiami. Relacje jego pacjentów były zdumiewająco zbieżne i pozwoliły odtworzyć fascynujący obraz tego co dzieje się z nami po opuszczeniu ciała, a raczej między wcieleniami. Wędrówka Dusz i Przeznaczenie Dusz tworzą piękną opowieść o duchowej naturze człowieka i wysublimowanej relacji, jaka łączy skoncentrowaną na tym życiu świadomość z Duszą patrzącą na nasze istnienie z perspektywy ponadczasowej. Osobiście odnalazłem w tej lekturze odpowiedź na pytanie o sens życia, ale co ważniejsze inspirację do rozpoczęcia wyprawy na spotkanie z moją Duszą. Bazując na relacjach pacjentów Newtona, opisałbym Duszę jako naszą osobistą cząstkę Boga, która towarzyszy nam przez całe życie starając się nakierować nas w stronę spełnionego i szczęśliwego życia. Jej wpływ na nasze postępowanie jest niestety czasem bardzo ograniczony. Widać to szczególnie jaskrawo u ludzi żyjących w nienawiści, strachu i nietolerancji – bowiem z tych aspektów istnienia Dusza próbuje nas wyprowadzić w stronę współczucia, cierpliwości i wyrozumiałości, w stronę źródła naszego wiecznego istnienia – czystej miłości.

Kluczowe w odnalezieniu drogi do poznania swojego Wyższego Ja było zrozumienie jego natury. Otóż ta piękna, pełna miłości istota jest odrębnym bytem duchowym. Ma wysoką wibrację, do której możemy się dostroić odczuwając miłość i pozbywając się wszelkich negatywnych emocji. Niezwykle subtelna w swej naturze wyraża się komunikatami ledwo słyszanymi przez zmysły. Nasze spotkanie może więc odbyć się jedynie w idealnej ciszy, przy pełnej koncentracji, gdy w otoczeniu miłości i wewnętrznej harmonii, napełniamy swoje wnętrze najpiękniejszymi uczuciami. Jeśli w tych warunkach wsłuchamy się w swoje wnętrze – zaczynamy Ją odczuwać, słyszeć, a czasem nawet widzieć jej olśniewające światło. Oto jak możemy zaprosić swoją Duszę na filiżankę pachnącej kawy. Zwykle zaproszenie zostaje przyjęte, na marcowych warsztatach 14 z 17 osób doświadczyło tego wzruszającego zaszczytu, a wspominam o kawie ponieważ niektórym udało się nawet porozmawiać… Spotkanie to jest niczym podróż, która pozostawia w naszym życiu przepiękne zmiany. Doświadczenie niewypowiedzianej głębi naszej relacji uświadamia nam niezwykłą opiekę, jaką jesteśmy na co dzień otoczeni. Ogarnia nas poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zyskujemy więcej mądrości i tolerancji w patrzeniu na otaczający świat. Silna więź z nadświadomością daje nam dostęp do czegoś, co często nazywane intuicją, w rzeczywistości jest zdolnością zaglądania w przyszłość i wybierania tych rozwiązań, które uczynią nas szczęśliwszymi. Przypuszczam również, że z poziomu tej relacji otrzymujemy cudowne wsparcie w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem. Ponad wszelką jednak wątpliwość skutecznie harmonizujemy relacje z bliskimi – co wielokrotnie potwierdzali uczestnicy tej nieziemskiej podróży.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Piąta zasada szamańska - Aloha!

»


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »