Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

Zachcianki pod kontrolą

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 21.01.2013


 

 

 

Wydawnictwo ILLUMINATIO

Zachcianki pod kontrolą
Jak opanować pokusę jedzenia?

Doreen VirtueW jednej minucie ogarnia cię przemożna ochota na jakiś rodzaj jedzenia i nie jesteś w stanie się powstrzymać, by nie pobiec do pobliskiego sklepu i zjeść możliwie jak najszybciej pożądany produkt. Czując ogromne szczęście i błogość, wkładasz do ust… najczęściej czekoladę, ciasta, ciasteczka, chipsy, lody oraz na przekąski słone lub pikantne…
Czy i tobie zdarzają się podobne sytuacje?
To twoje negatywne emocje – strach, wstyd, gniew i napięcie, manifestują się w postaci zachcianek żywieniowych. Oznacza to, że twoje ciało wcale nie potrzebuje pokarmu, to dusza błaga o spokój i harmonię! Zjedzenie więc tego, na co masz w danej chwili ochotę, nie rozwiąże problemu, który się za tym kryje. Musisz wiedzieć, jakim typem żarłoka emocjonalnego jesteś, i nauczyć się radzić ze swoimi emocjami. W tym właśnie pomoże Ci Doreen Virtue, niekwestionowany autorytet w dziedzinie odchudzania, zdrowego żywienia i emocjonalnego głodu. Przygotowała ona zestawienie interpretacji zachcianek żywieniowych, które pozwolą opanować pokusę jedzenia, oraz zestaw afirmacji do ich zwalczania. Dzięki książce Zachcianki pod kontrolą. Jak opanować pokusę jedzenia? z łatwością odzyskasz zdrowy poziom apetytu i kontrolę nad swoim ciałem i duchem.
Szczegóły techniczne:
Liczba stron: 328
Format: B5
Oprawa: miękka


O autorce

Doreen Virtue to jasnowidząca doktor psychologii doradczej, specjalistka w dziedzinie odchudzania, zdrowego żywienia, emocjonalnego i fizycznego głodu. To niekwestionowany autorytet dla wszystkich, których umysł krzyczy: „Przestań, nie jedz!”, a ręka sięga po kolejny smakołyk. W swej wieloletniej praktyce psychologicznej zajmowała się przypadkami molestowania i jego wpływu na zaburzenia żywieniowe. Jest weganką, która podróżując po całym świecie, prowadzi warsztaty z zakresu duchowych aspektów jedzenia i stosuje terapie ciała i duszy. Swoje porady i cenne wskazówki na pozbycie się nadwagi zamieściła także w książkach Anielska dieta oraz Uzdrawianie duszy i ciała.

UWAGA KONKURS!

Co jest Twoją największą pokusą? Czemu nie możesz się oprzeć? Opisz ją i prześlij na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze opisy nagrodzimy książką pt. "Zachcianki pod kontrolą. Jak opanować pokusę jedzenia?" Doreen Virtue.

 

Od redakcji:

"Zachcianki pod kontrolą" to rewelacyjna książka uświadamiająca czytelnikom, że problemy związane z naszą chęcią jedzenia często niezdrowych rzeczy, nie wynikają tylko ze słabej woli, ale są zakorzeione w głębszych warstwach naszego systemu energetycznego i psychiki. Konflikt w związku, poczucie tęsknoty, osamotnienie - to są właśnie te wstrętne demony, które nakłaniają nas do słodkiego "grzechu". Warto sobie to uświadomić. Dlaczego? Po pierwsze, by się nie obwiniać za zjedzone ciastko, a po drugie, by oprzeć się tym pokusom! Doreen Virtue to autorytet w tej dziedzinie, a autorytetowi można zaufać!

Polceamy!!!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie Gamma. Jak w 5 minut wyeliminować z podświadomości ograniczające nas przekonania

Od naszych przekonań zależy wszystko, co nas w życiu spotyka. Ale są one jak góra lodowa.Jesteśmy świadomi jedynie w 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Często więc nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie one są i jaki mają wpływ na nasze życie. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »