Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Metoda SRT

Autor Krystyna Kwiecinski, 02.01.2013

 


Metoda SRT


Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) została opracowana przez Roberta Detzler. Historia SRT sięga 1985 roku, a cała ta metoda uzdrawiania duchowego jest chroniona prawami autorskimi i patentowymi należącymi do SRA w Olimpii. SRT pozwala nam na komunikację i pracę z naszą boską esencją, harmonizuje nasze różne aspekty naszego wewnętrznego Ja.

Narzędziem pracy w tej metodzie jest wahadło i podstawowe tablice w ilości 31 szt. oraz liczne tablice pomocnicze.

Metoda ta umożliwia nam oczyszczanie wszystkich blokujących i ograniczających nas energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się nam możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych.

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu zaistniałych chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są często zupełnie gdzie indziej (w psychice, programy, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.)

Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybsze, trwałe i skuteczne.

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców komórek ciała fizycznego, jak i świadomości, podświadomości duszy. Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, nowe spojrzenie na związki partnerskie sprawy zawodowe i świat, stworzenie nowej rzeczywistości do życia i funkcjonowania na naszej Planecie…

Jeżeli chciałbyś nauczyć się samodzielnie posługiwać tą metodą, musisz odwiedzić przynajmniej jeden kurs i warsztaty SRT. Nauczanie metody SRT odbywa się na podstawowym kursie. Tutaj kursanci dowiadują się jak powinno pracować z wahadłem i swoim wyższym Ja. Dla osób już „wtajemniczonych” proponowany jest kurs dla zaawansowanych. Na zajęciach tego kursu jest pogłębienie już posiadanej wiedzy, nauka posługiwania się materiałami dodatkowymi jak i praca z pacjentami. Chętnych proszę o kontakt pod adresem mailowym dana.uran@hotmai.com

Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany nauczeniem się tej metody, ale oczekuje pomocy, poprzez oczyszczenie, może zamówić konsultacje drogą mailową, pod adresem dana.uran@hotmai.com

Krystyna Kwiecinski
Certyfikowany konsultant SRT
www.hooponopono.com.pl 


Warsztaty SRT - zobacz więcej >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jasne zasady dla naszych związków

Dziedzina naszych związków, tak pełna na ogół cierpienia i chaosu wymaga on nas jasno sprecyzowanych zasad. Co się dzieje, kiedy ich nie mamy? Rządzi nami nasza podświadomość. Kierują nami nasze lęki i żądze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »