Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Metoda SRT

Autor Krystyna Kwiecinski, 02.01.2013

 


Metoda SRT


Metoda SRT (ang. Spiritual Response Therapy) została opracowana przez Roberta Detzler. Historia SRT sięga 1985 roku, a cała ta metoda uzdrawiania duchowego jest chroniona prawami autorskimi i patentowymi należącymi do SRA w Olimpii. SRT pozwala nam na komunikację i pracę z naszą boską esencją, harmonizuje nasze różne aspekty naszego wewnętrznego Ja.

Narzędziem pracy w tej metodzie jest wahadło i podstawowe tablice w ilości 31 szt. oraz liczne tablice pomocnicze.

Metoda ta umożliwia nam oczyszczanie wszystkich blokujących i ograniczających nas energii w życiu ( np. wszelkiego rodzaju lęki). Poprzez oczyszczenie różnych programów, powodów, przyczyn i ich skutków zwiększają się nam możliwości realizacji swoich celów i planów życiowych.

SRT jest bardzo pomocną metodą w uzdrawianiu zaistniałych chorób. Przyczyny chorób uwidaczniających się w ciele fizycznym są często zupełnie gdzie indziej (w psychice, programy, klątwy, przeświadczenia wyniesione z domu itp.)

Używając metody SRT docieramy do rzeczywistych przyczyn tych chorób, dzięki czemu wyleczenie może być szybsze, trwałe i skuteczne.

SRT jest również fantastyczną metodą do poprawy harmonii w związkach partnerskich, ułatwia porozumiewanie się z dziećmi i poprawia warunki współpracy miedzy ludźmi w zakładach pracy.

Wielką zaletą metody SRT jest również to, że terapia może odbywać się na odległość z identycznym skutkiem jak spotkanie osobiste terapeuty i klienta. Oczyszczanie może odbywać się w każdym miejscu i o każdym czasie.

Oczyszczenie choćby jednego programu lub blokady oznacza rozpuszczenie negatywnych wzorców komórek ciała fizycznego, jak i świadomości, podświadomości duszy. Czynność ta umożliwia dostrzeżenie nowych dróg życia, innych jak dotychczas możliwości, nowe spojrzenie na związki partnerskie sprawy zawodowe i świat, stworzenie nowej rzeczywistości do życia i funkcjonowania na naszej Planecie…

Jeżeli chciałbyś nauczyć się samodzielnie posługiwać tą metodą, musisz odwiedzić przynajmniej jeden kurs i warsztaty SRT. Nauczanie metody SRT odbywa się na podstawowym kursie. Tutaj kursanci dowiadują się jak powinno pracować z wahadłem i swoim wyższym Ja. Dla osób już „wtajemniczonych” proponowany jest kurs dla zaawansowanych. Na zajęciach tego kursu jest pogłębienie już posiadanej wiedzy, nauka posługiwania się materiałami dodatkowymi jak i praca z pacjentami. Chętnych proszę o kontakt pod adresem mailowym dana.uran@hotmai.com

Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany nauczeniem się tej metody, ale oczekuje pomocy, poprzez oczyszczenie, może zamówić konsultacje drogą mailową, pod adresem dana.uran@hotmai.com

Krystyna Kwiecinski
Certyfikowany konsultant SRT
www.hooponopono.com.pl 


Warsztaty SRT - zobacz więcej >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »