Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

21.12.2012 Przesłanie dla naszych czytelników

Autor Natalia Toczek, 21.12.2012

 

 

Kochani Czytelnicy,

 

Dzisiaj rozpoczynamy Erę Nowej Świadomości, opartej na Miłości i Harmonii. Otwieramy się na energię płynącą z naszych Serc. Ta energia wznosi i oczyszcza.

Nasze wnętrze emituje lśniące, jasne światło, którego blask zwiększa aurę i mobilizuje organizm do uruchomienia sił samouzdrawiania. Czujemy się zdrowsi, a wszelkie choroby pokonujemy o wiele szybciej niż w przeszłości.

Nie boimy się żyć, jesteśmy bezpieczni.

Nasze serca otwierają się na nas samych, a także na innych ludzi, na współczucie i współodczuwanie. Każdy człowiek staje się nam bliski. Uświadamiamy sobie, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Wszyscy czujemy się ze sobą dobrze.

Zaczynami wibrować wyższą energią. Zyskujemy siłę, stabilność i ugrutowanie. Odkrywamy swoją wewnętrzną moc, swoją wartość, gdyż wiemy, że każdy z nas jest źródłem i celem Miłości.

Wytwarza się nowej jakości więź między nami a Matką Ziemią. Czujemy Jej bliskość, Jej oddech, Jej matczyne ciepło. Każde zwierze, drzewo, krzak czy nawet źdźbło trawy staje się nam bratem. Tym samym zaczynamy dostrzegać krzywdę wyrządzaną naszej Planecie. Widzimy wszystko holistycznie, całościowo, w jednym momencie. Dogłębnie odczuwamy Jej ból i płacz. W końcu utożsamiamy się z Nią, gdyż jesteśmy Jej dziećmi. Najprawdziwszymi dziećmi.
I wszyscy razem energetycznie zaczynamy pomagać naszej Mamie!

Wszelka brudna energia i blokady, których byliśmy niewolnikami, które determinowały nasze emocje, sposób zachowania i styl życia – uwalniają się zneutralizowane. Opuszczają nas samoczynnie, czasem po cichu, a czasem z lekkim i ostatnim przypomnieniem o sobie. Kula, którą ciągnęliśmy za sobą znika. A my dostrzegamy, że to, co wcześniej tak bardzo nas angażowało i dusiło jest teraz jedynie bezbarwnym wspomnieniem. Jesteśmy wolni!

Czujemy się lżejsi, wypełnieni jasną, boską energią. Możemy swobodnie oddychać, pełni ufności i wiary.

Nasze myśli, uwolnione od jarzma strachu, bezsilności i braku poczucia sensu – wypływają z nas i pozwalają spełniać nasze marzenia.

Żyjemy w harmonii i równowadze.

A każdy to przeżywa na swój niepowtarzalny sposób!


Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że razem z Państwem możemy wkraczać w wibracje nowej Świadomości, że chwile te wraz z Wami, Drodzy Czytelnicy, możemy obserwować i przeżywać. To wszystko jest wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju.


Pozdrawiam Was ciepło,

Redaktor naczelna

Natalia Toczek

wraz z całym zespołem Ezoter.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Energia do kwadratu!

Autorka tego bestselleru New York Timesa udowadnia, że rzeczywistość poddaje się sile woli, a Ty możesz swobodnie kształtować życie za pomocą umysłu. Potwierdza to dziewięć eksperymentów, które możesz samodzielnie wykonać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »