Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Przekroczenie bramy

Autor Teresa Mucha, 02.12.2012

 
 
PRZEKROCZENIE BRAMY - WZNIESIENIE 2012/0001
 
 
Pamiętasz..........?

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów. Często to co mówili odczytywane było jako zapowiedź końca świata i nadal teoria wielkiej katastroficznej zagłady ma swych głosicieli. Myślę, że wynika to z faktu niezrozumienia podstawy przekazu. Zarówno wiedza prastara jak i ta mistyczna jest przekazywana poprzez symbolikę zawartą czy to w wizjach, czy też na kamieniu, czy też w alegorycznych przypowieściach, czy wreszcie w przekazach tzw.czanelingach z użyciem słów-symboli. Zbyt często dramatyczne wizje były odczytywane dosłownie. To tak jak z tą biblijną przypowieścią "oko za oko, ząb za ząb", która jest bardzo często interpretowana zbyt dosłownie. Mało kto zadał sobie ten trud, by wniknąć w głębie tego przesłania i odczytać w nim prawo karmy, które mówi, że w momencie kiedy dopuszczasz się czynu nikczemnego, zapisujesz sobie w swojej osobistej Księdze Istnienia po stronie obciążeń, negatywny potencjał do odpracowania i przepracowania. Żądza zemsty, która często jest konsekwencją niewłaściwej interpretacji wspomnianej przypowieści, jest wielkim nadużyciem.Palec Boży jest własnością Boga, a nie jego dzieci.

Podobnych nadużyć dopuszczają się głosiciele apokaliptycznej wizji końca świata.
Czas, który już się rozpoczął i który zbliża się do swojego momentu krytycznego, jest czasem trudnym, ale to nie jest WIELKI FINAŁ, to jest czas WIELKIEGO ODRODZENIA, z popiołów odradza się symboliczny Feniks. Ziemia kończy jeden cykl i wchodzi w nowy cykl.Takie jest prawo. Każde przejście z jednego stanu w drugi, jest poprzedzone wysiłkiem (takie jest prawo), wchodzimy w stan gdy stare, to nie pasujące do nowego, odchodzi, rodzi się nowe. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, wizje właśnie uprzedzały o trudach i dawały szansę przygotowania się. Wprowadzały nas w rozważania o Istocie Bytu, skłaniały do poszukiwania siebie i choć były trudne, to jednak wniosły światło. Były katalizatorami Wielkiej Przemiany. Ale niewłaściwa, apokaliptyczna interpretacja, sama w sobie, stanowi poważne zagrożenie dla ludzi. Wszyscy pamiętamy 11 września 2001r. - wielki dramat USA, przypomnijmy sobie jak wyglądali  ludzie, Ci niby żywi, Ci co snuli się w szoku po ulicach Nowego Jorku - tak czyni strach. Gdy człowiek jest pełen lęku, to wtedy wystarczy dzwonek u drzwi, by opuścić w tak fatalnym stanie ten świat, a co mówić o hałasach z głębin Ziemi czy z niekoniecznie błękitnego Nieba. Gdy człowiek jest pełen lęku, to zgaśnięcie zwykłej świeczki, może sprawić, że człowiekowi dech zapiera, a co mówić gdyby tak pojawiły się jakieś nieznane światła na Niebie.

Teoria, że jesteśmy sami we Wszechświecie, dla wielu jest oczywistą prawdą. Jak myślicie, jak ci ludzie zareagowaliby, gdyby konsekwencją ich wewnętrznej przemiany (podniesienie swojej wibracji, jako skutek wzniesienia Ziemi, które to przekłada się na wzniesienie wibracyjne, nie tylko, ludzi), która uaktywni np. ich potencjał ponadzmysłowego postrzegania, zobaczyliby przedstawiciela innych Rzeczywistości, jak myślicie, jak oni by zareagowali?A, co stworzy ich strach?
A, czy wiecie, że strach się udziela? A, czy wiecie jak nieprzewidywalna jest panika? A, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że to strach jest prawdziwym zagrożeniem?

I to jest powód mojego pisania.
Wiedza, że ten krytyczny moment, jak każdy krytyczny moment, szybko minie może pomóc. Może to będą trzy dni, może trochę mniej, może trochę więcej, czas jest doznaniem subiektywnym. Ludzie mają naturalne mechanizmy, które sterują doznawanie czasu, w zależności od potrzeb, raz się zagęszcza (w traumie), raz się rozciąga.
Ważne by nikt nie był wtedy sam.

I ważne jest, by Ci, którzy wiedzą więcej, którzy wyczekują Tego Świtu, wzięli sprawy w swoje ręce. Alternatywą dla paniki jest spokój i tego w takich chwilach nam trzeba. Zawsze można zaproponować ludziom wspólny przekaz światła, dla tych, którzy skupili się w tym konkretnym miejscu, jak i dla Waszych bliskich, których nie ma z Wami. Jeśli dołączycie do tego wizualizację np.stworzycie wizję Waszego domu w kuli białego, fosforyzującego światła i takie same kule stworzycie dla Waszych bliskich, których nie ma z Wami, to na pewno będzie to pomocne działanie.
Reikowcy powinni pamiętać, że są doskonale przysposobieni na ten moment i że po to, ten potencjał został im dany, by właśnie teraz z niego korzystali.Każdy kto ma Reiki, ma wszystko czego mu potrzeba.
Szczera, spokojna modlitwa też jest właściwą postawą.

W tym momencie zrozumiesz, co jest tak naprawdę ważne, a co jest pilne. Zatrzymaj się, skup się w przestrzeni duchowego serca i z tej perspektywy podejmój decyzje, zaufaj swojej intuicyjnej mądrości, która przecież nie jeden raz przyniosła już, mniejsze lub większe, wybawienie z kłopotów. Daj się prowadzić tej mądrości, która jest w Tobie.

Wszyscy Ci, którzy uczestniczyli w Zbiorowych Przekazach Światła na rzecz tych przemian zostali naznaczeni Światłem, czyli zostali ubogaceni potencjałem, którym mogą się dzielić. Naznaczone Światłem są też ich domy, a to oznacza, że te domy to miejsca, w których skumulowana jest dobra energia i będąc w tych miejscach łatwiej można przejść przez proces wzniesienia. Te domy to elementy Wielkiej Konstrukcji Światła i powinny być, na czas przejścia, miejscem gromadzenia się ludzi.

Widziałam już ten Nowy Świat i widziałam również, że drogi dojścia do niego są różne. Wszystko zależy od naszej postawy, od naszych wyborów. ŻYCIE TO SZTUKA MYŚLENIA, SZTUKA WYBORÓW, WYBÓR JEST AKTEM KREACJI.

Ktoś z W.Ś. kiedyś do mnie powiedział, "WYTRWAJ, BO WYTRWAĆ WARTO", ja te słowa dzisiaj posyłam Wam. Wiem, że nic nie będzie takie jak było. Widziałam piękny bajkowy Świat, wiedziałam, że nikt tam nie płacze, bo jest to Świat pełen dobra, taki jakiego wszyscy pragnęliśmy. I wiem, że czekają tam na nas nowe wyzwania, ale wiem, że inna jest ich natura.
Gdy było nam źle, wołaliśmy do bliżej nieokreślonego Boga o zmianę, a On po prostu nas wysłuchał.
 

Teresa Mucha
Wrocław, 02.12.2012 r.

http://teresamucha.republika.pl/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »