Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Niezwykłe Kuchnia

Daleki Wschód Kolebką Miłości

Autor Andromeda Maria Nowak, 13.02.2010Za kolebkę miłości uważany jest Daleki Wschód. Stamtąd pochodzi słynna nalewka z korzenia żeń-szenia, którą pili chińscy cesarze i dzięki niej zaspakajali setki nałożnic. Uważano na Wschodzie, że najlepszym lekarstwem na impotencję jest sproszkowany róg nosorożca, co doprowadziło do wyginięcia tych zwierząt. W Indiach za najlepszy afrodyzjak uchodziły konopie, a w Hongkongu i na Tajwanie zupy z wkładką z tygrysiego penisa. Mężczyźni z tamtych rejonów do dziś uważają, że takie danie zapewni im seksualną sprawność. Takie samo przeświadczenie o mocy zwierzęcych genitaliów jest w Hiszpanii. Aby zwiększyć swoje seksualne doznania mieszkańcy tego kraju raczą się odpowiednio przygotowywanymi jądrami byków, a wielokrotność orgazmów miał zapewnić zjedzony móżdżek! Mieszkańcy Bałkanów wierzą, że libido zwiększa się po zjedzeniu oczu jagniąt, a na Węgrzech mężczyźni uważają, że sprawność seksualną zapewni im zjedzenie grzebieni kogutów!

Menu słynnych kochanków

Don Juan na śniadanie spożywał 50 ostryg i omlet z jaj z ogromną ilością ziół i przypraw, głównie z bazylią, lubczykiem i czosnkiem.

Szejk Nefzawi
- autor dzieła "Aromatyczny ogród" pisał, że jedzenie żółtek jaj (bez białek) daje silny bodziec do stosunków miłosnych.

Madame Pompadour
- słynna kochanka króla Francji uważała, że picie soku z marchwi zapewnia intensywne przeżywanie miłosnych rozkoszy.

W dawnej Polsce najbardziej znanym zielem o miłosnym działaniu był lubczyk. Jeśli słowiańska dziewczyna chciała zdobyć chłopaka, to przygotowywała mu napar z lubczyku. Takim to napojem książę Bogusław Radziwiłł raczył białogłowy, aby je potem łatwiej mógł zawieść do alkowy.

Historia Afrodyzjaków

Z umiejętności przygotowywania magicznych eliksirów, wzmagających popęd płciowy słynęły w średniowieczu czarownice. Do typowych składników tychże mikstur należały między innymi: żywica drzew, jądra zwierząt, pomidory, zwane jabłkami miłości (w czasach, po odkryciu Ameryki przez Kolumba), ostrygi, jaszczurki, przepiórki, fasola oraz włosy należące do mężczyzny, na którego miał zostać rzucony czar. Warzywami uważanymi za afrodyzjaki były: szparagi, karczochy, por, pasternak, rzepa, sałata, kapusta, a wśród grzybów - trufle. Z roślin były to - mandragora oraz przedstawiciel storczykowatych – Coeloglossum bracteatum, którego ziele należało rozpuścić w kozim mleku. Popularny był także sproszkowany róg nosorożca fałszywie uważany jako afrodyzjak. Korzeń żeń-szenia jest znany od wieków w Chinach. Częstą praktyką wśród kobiet było przygotowywanie potraw i specyfików wzmagających pociąg seksualny partnera. Jednym z bardziej drastycznych sposobów było przyrządzanie mężowi potrawy z ryby, którą należało żywą włożyć do pochwy, poczekać, aż zdechnie a następnie wyjąć i ugotować. Popularne wśród kobiet było także posmarowanie skóry miodem i posypanie jej pszenicą, a następnie zeskrobanie ziarna i zmielenie go w młynku, przy czym najważniejszą rzeczą było, aby obracać rączkę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara  - obracanie jej w drugą stronę wywoływało impotencję. Z tak uzyskanej mąki należało upiec chleb i podać go do zjedzenia partnerowi. Istotny był także sposób wyrabiania ciasta. Należało to robić między udami, a czym wyżej, tym efekty były lepsze.
   

www.eioba.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Możesz czynić cuda

Według bestsellerowej Autorki New York Timesa cudem jest każda zmiana sposobu negatywnego sposobu myślenia. Ty również możesz świadomie czynić małe zmiany prowadzące w konsekwencji do cudownych życiowych przełomów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »