Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki Dla początkujących

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 13.10.2012

 

 

 

Obrona psychiczna dla początkujących
Richard Webster
 


Ochrona siebie, swojego domu i bliskich osób należy do najbardziej podstawowych i naturalnych potrzeb człowieka. Dzięki tej książce krok po kroku nauczysz się, w jaki sposób stosować talizmany, kryształy i kamienie szlachetne, kolory, świece oraz wiele innych narzędzi, po to, by skutecznie zabezpieczać się przed niechcianymi wpływami. Każdego dnia jesteśmy narażeni na stres i napięcia, a nawet agresywne zachowania innych ludzi. Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. Ochrona psychiczna jest kluczem, do naszego zdrowia, dobrego samopoczucia i harmonii. Ponieważ nie istnieje jeden uniwersalny środek, który działałby w każdych okolicznościach, warto poznać wiele narzędzi i sprawdzonych metod. Niniejsza książka, stanowiąca wspaniały przewodnik po większości z nich, napisana została w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Przyda się zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie próbowały pracować nad swoją ochroną psychiczną, jak i dla tych, którzy posiadają już pewną wiedzę z tego zakresu.

http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki/obrona-psychiczna-dla-poczatkujacych-richard-webster/

 

UWAGA KONKURS!

Czy masz swój własny sposób obrony psychicznej? Opisz go i prześlij na adres biuro@ezoter.pl do 31 października 2012 roku. Najciekawsze opisy zostaną nagrodzone. Tym razem do wygrania książka wydawnictwa Illuminatio - "Obrona psychiczna dla początkujących" Richarda Webstera.

Zapraszamy do udziału!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »