Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Muzyka

Wibracja dźwięku kluczem do wzrostu świadomości

Autor Dorota Razmus, 24.08.2012

 Wibracja dźwięku kluczem do wzrostu świadomości.

Dźwięk jest kluczem otwierającym wrota do głębszego samopoznania, pomaga przetransformować wszystko co negatywne; przekręcając, uaktywniając spiralę wzrostu duchowego. Jesteśmy dźwiękiem ponieważ wszystko co jest wibruje. Świadomość naszego umysłu dotycząca wibracji dźwięku może wpływać bardzo pozytywnie na nasz rozwój osobisty. Dźwiękiem są przecież: nasz oddech, nasz śmiech, dźwięki przyrody, szumu wody. Codziennie czerpiemy z tego źródła wibracji. Dźwięk który zaczął powstawać jako świadoma kreacja nazwany został muzyką. Dźwięk muzyki płynie poprzez kanał jakim jest osoba jako instrument - śpiew lub jako osoba i instrument muzyczny. Czym większa świadomość duchowa tej osoby tym wyższy wibracyjne jest przekazywany dźwięk. Czym czystsza i otwarta przestrzeń serca tej osoby tym czystsza i głębsza jest energia przekazu wibracji. Mówi się że ktoś gra czy śpiewa pięknie robi to prosto z serca lub duszy.

O dobrotliwym wpływie muzyki, śpiewie na psychikę i ciało wiedział już Pitagoras - leczył on wiele chorób ciała i psychiki grając własne kompozycje. Zaczynał i kończył swój dzień śpiewem. Rano po to, by oczyścić umysł od snu i pobudzić aktywność na cały dzień, a wieczorem aby uspokoić się i nastawić na spoczynek. Słynny filozof Jamblich muzykę Pitagorasa skomentował słowami: „Pewne melodie zostały ułożone, aby leczyć pasywność duszy, aby nie traciła ona nadziei i nie użalała się nad sobą, a Pitagoras był w tym wielkim mistrzem”. Pitagoras był zdania, że „muzyka, która uszlachetnia umysł jest czymś wyższym i apelującym do uczuć”.

Dorota Rozmus wokalistka i muzyk zgłębiała przejawianie się dźwięku , myśli i uczuć jako wibracji łączącej energię i jej przekaz. Głęboki relaks jaki można osiągnąć poprzez łagodną muzykę daje możliwość naszej osobie na doznania holistyczne. Doznanie całości siebie. Dźwięk pełen wibracji miłości wspiera aktywację tej wibracji w przestrzeni słuchacza, pomagając mu odblokować te części siebie, które zostały stłumione, wygaszone przez stres lub negatywne doświadczenia, błędne przekonania czy emocje. Poprzez wejście w głęboką relaksację, wysokie wibracje dźwięku wprowadzają w stan bycia. W przestrzeni ciszy, serca docieramy do rdzenia naszej istoty.

Dźwięk – śpiew jest doskonałym narzędziem terapeutycznym, niewiarygodne jak szybko w przyjemny sposób możemy dotrzeć do głębi naszego wnętrza. Wsłuchując się w nagrany śpiew transformacja odbywa się bez naszego udziału, bez wysiłku; mówiąc naukowo odbywa się to poprzez wzajemne przenikanie się fal dźwiękowych z mózgowymi.

To jest fenomen tego czasu i można powiedzieć, iż dźwięk jest wehikułem przenoszącym w wyższe stany świadomości, stanowiącym klucz do samopoznania, do zrozumienie siebie.

Dorota Rozmus - znana wokalista i terapeutka pracy z wibracją śpiewu.

Pani Dorota od 15 lat zajmuje się muzyką relaksacyjną, specjalizując się w wibracjach dźwięków trafiających w głębokie warstwy psyche, pracowała w szpitalach i uzdrowiskach, z dziećmi i z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Jest autorką płyt relaksacyjnych. Wpływ na jej rozwój jako terapeuty i osoby mieli tacy wybitni nauczyciele jak Neale Donald Walsch, Gary Zukov czy Deepak Chopra.

W poszukiwaniu własnej ścieżki duchowej odkryła swój dar przekazywania śpiewem najwyższej wibracji pracując poprzez czakrę serca, aktywując energię, która w łagodny sposób prowadzi do oczyszczenia głębokich pokładów psychiki.
 

Pani Dorota prowadzi w kilku miastach ( Sosnowiec, Katowice, Częstochowa, Rybnik ) warsztaty pracy z dźwiękiem – śpiewem, jak również warsztaty wyjazdowe ( Wisła).

Można pracować z dźwiękiem również na odległość poprzez skype. 

 

 

Korzyści jakie przynosi praca z wibracją śpiewu:

*oczyścisz podświadomość z negatywnych wzorców, przekonań;

*zredukujesz napięcie i długotrwały stres;

*uwolnisz emocje oraz napięcia z fizycznego ciała;

*poznasz i wzmocnisz głębokie odczuwanie siebie w bardzo osobistej wibracji;

*doznasz głębi spokoju, wyciszenia i harmonii;

*odkryjesz melodię swojej duszy;

*odkryjesz własne możliwości poprzez doznanie tego „kim naprawdę jesteś”;

*oczyścisz i zharmonizujesz energię czakr;

*doświadczysz wibracji czystej miłości;

*otworzysz się na uczucia;

*wzmocnisz wiarę w siebie.

Więcej na >>>

http://www.voicedorota.com/

 

UWAGA KONKURS!

Podzielcie się z nami swoimi odczuciami. Napiszcie jaką funkcję według Was powinna pełnić muzyka mogąca zwać się "ezoteryczną" - koić, relaksować, dynamizować i energetyzować czy może jeszcze coś innego? Odpowiedzi prosimy nadsyłać do 15.09.2012 na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawszą z nich nagrodzimy płytą Doroty Razmus "Light Worker"!!

Do dzieła!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych

Każdy z nas posiada zdolności przewidywania przyszłości. Dzięki zaprezentowanej w książce autorskiej metodzie Free Soul nauczysz się w pełni wykorzystać bezgraniczną energię i moc umysłu »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »