Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

O potędze manifestacji

Autor Wróż Shanti, 12.08.2012

O potędze manifestacji

  W jaki sposób manifestujemy nasze pragnienia? Mamy XXI wiek i uważam, że rytuały dawnych czasów są juz mocno przedawnione. Teraz jest czas, gdy wibracje ludzi i Ziemi podnoszą się i ujawniają w nas pewne moce. Warto je rozwijać i wzmacniać, by nam służyły jak najlepiej. Od czego więc zacząć? Jak myślą, świadomością sprawić, że coś naprawdę się wydarzy?

Najważniejszą kwestią jest wybranie jednej rzeczy, na której nam zależy i skupienie na tym naszej uwagi, wyobrażenie sobie, ze to już się stało. Możemy wejść w wizję, zobaczyć siebie jak już osiągnęlismy ten cel. Nie możemy miec cienia starchu czy myśli, że to jednak niemożliwe. Zaczynajmy od prostych rzeczy, bo wygranie miliona w totka raczej ma nikłe szanse na zrealizowanie.

Musimy wziąć pod uwagę kilka czynników:

- intencja;

- jasne wyrażenie intencji; może to być opis, obraz w głowie, emocja jaka towarzyszy danemu zdarzeniu;

- niezachwiana wiara, że Egzystencja da nam to, o co prosimy;

- nasza Wola, by się to zamanifestowało;

- cierpliwość, bo nie wszystko dzieje się szybko, na efekty czasem trzeba czekać.

Im wyższą energię posiadamy, tym szybciej wszechświat odpowiada na naszą prośbę. Czasem po kilku minutach dostajemy to, o co prosiliśmy.

Traktuj to jak zabawę, zapomnij o swoim marzeniu i zajmij się czymś przyziemnym, jest to pewien klucz do tego, by nasza podświadomość zaczęła działać i przyciągać pożądaną sytuację. Ważną sprawą jest pewne uczucie podczas wyrażania intencji, ja nazywam je Przepływem – Flow. Wiąże się ono z czymś przyjemnym w naszym życiu, z poczuciem zjednoczenia z Wszechświatem, z poczuciem rozpłynięcia, rozpuszczenia, braku granic.. Jeśli ktoś czytał "Niebiańską Przepowiednię" ten wie, że główny bohater w chwili, gdy miał zostać odkryty przez ludzi chcących mu zaszkodzić, wzbudził w sobie to uczucie i stał sie dla nich niewidzialny. To było owo zjednoczenie ze wszystkim co jest; rozpuszczenie. Wierzę w cuda, one zdarzają się każdego dnia, choć nie są spektakularne. Ja tylko patrzę i podziwiam!!! :-)

Ważną sprawą jest też otwarcie się na możliwość tego, że Wszechświat zgodnie z zasadą akcja-reakcja spełni to, o czym marzymy. Rozglądajmy się więc, bądźmy otwarci na to, że pojawią się osoby, sytuacje, zdarzenia, które krok po kroku doprowadzą nas do spełnienia pragnienia. Jeśli ktoś marzy o pięknej miłości, ale nie wychodzi z domu, nie spotyka sie z nikim, to ja nie wierzę w cud tego, że nagle ktoś taki pojawi sie w jego życiu. Nasze działanie jest tutaj kluczowym czynnikiem, bo jesli będziemy wierzyć, że Wszechswiat zrobi wszystko za nas, to jesteśmy w błędzie. Połowa należy do nas, połowa do ,,zbiegów okoliczności" albo synchroniczności, jak mawiał K.G Jung.

Jeśli chodzi o ezoteryczne aspekty manifestacji, warto wspomóc się magią świec, wybierzmy odpowiedni kolor dla danego działania, wyślijmy ze splotu słonecznego (gdzie umiejscowiona jest nasza Wola) intencję do świecy, wyobraźmy sobie co ma się zdarzyć, zwizualizujmy, że świeca się powiększa aż jest dużo wieksza niż my, np. jak budynek i dopiero wtedy zapalmy ją! Będzie miała moc ogromnej świecy (choc jest zwykłą, małą świeczką). Niech wypali sie do końca i niechaj spełni nasze życzenie.

Możemy równiez poprosić Anioły by nam pomogły w spełnieniu naszych życzeń, każdy Anioł ma inny zakres działań, inną funkcję.

Życzę powodzenia w tej pięknej sztuce, wiem, że to działa, bo co dnia dostaję potwierdzenie tego, że te sposoby nie są mżonką, mają dużą Moc!! :-)

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podróże duszy Douglas De Long

Czy chciałbyś zajrzeć za zasłonę przesłaniającą ci wspomnienia z poprzednich żyć i zobaczyć, przez jakie wcielenia podróżowała twoja dusza? Skorzystaj z mądrości, wiedzy i wspomnień gromadzonych podczas tej wędrówki i rozwijaj swoje duchowe życie badając przeszłe wcielenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »