Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Felietony

Głos serca

Autor Rudja Jolanta Maj, 09.08.2012

 

Głos serca

Serce to klucz do miłości i spełnienia, który daje odwagę by żyć. Jeśli stracisz te dwie wartości, to cierpisz i nie potrafisz ani przyjmować, ani dawać miłości. Serce to także łącznik ze światem, ponieważ jeśli masz serce, zawsze jesteś w stanie wiosny, bez względu na to, ile masz lat.

Pisząc o sercu, mam na myśli nie tylko organ, ale przede wszystkim umiejętność kochania, cieszenia się, odczuwania i pewność , że życie ma sens bez dowodzenia tego naukowymi sposobami. Serce to źródło odwagi, nasz umysł to owoc duszy, a najważniejsze jest to co łączy cię z sercem. Tę najważniejszą kwestię można rozpoznać, zadając sobie pytania: czy jestem ciepły, otwarty, ludzki, współczujący? A z drugiej strony jak często przyjmuję postawę obronną, izoluję się od innych ludzi, uciekam w milczenie, lękam się, jestem cyniczny, zgorzkniały, agresywny? Poprzez te pytania można rozpoznać oznaki tego czy straciło się serce częściowo, czy całkowicie. Jednak pocieszające jest to, że serca nie można stracić na zawsze, bowiem to do ciebie należy decyzja, czy wybierzesz życie na pół gwizdka, czy życie z całego serca.

Serce jest niezwykle potrzebne, ponieważ bez niego nie jesteśmy w stanie cieszyć się życiem. Twój wybór jest ograniczony - w życiu możesz pełnić rolę drapieżnika, albo szarej myszki. Gdy brak ci serca, to tak jakbyś sam był częścią problemów, które przyczyniają się do cierpienia. Bez serca nie możesz reagować na wołanie o pomoc, w chwili kiedy ktoś jej potrzebuje. Bez serca nie możesz podzielić się tym co komuś obiecałeś. Jeśli straciłeś serce, twoją odpowiedzialnością wobec siebie, życia i tych, których pokochasz w przyszłości, jest je odzyskać. Dzięki sercu poznasz miłość i łaskę, które są miłością Boga do ciebie, poznasz także błogosławioną leczniczą moc łez, w tym łez radości, bowiem łzy są oznaką tego, że nasze serce nie jest wyschniętą studnią.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wróżka czy coach?

Niedawno usłyszałam, że rynek ezoteryczny w Polsce jest wart rocznie 2 miliardy złotych, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy z porad wróżek skorzystało 3 miliony Polaków. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »