Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Kuchnia

Lecznicze działanie grzybka tybetańskiego

Autor Wróż Shanti, 05.08.2012

 

Lecznicze i prozdrowotne działanie Grzybka tybetańskiego

Grzybek tybetański (zwany też grzybkiem jogów hinduskich) to galaretowata substancja przypominająca kalafiora. Jak głosi legenda, przybył on do Polski aż z Kaukazu, gdzie tamtejsi górale odkryli go przy produkcji zsiadłego mleka. Wskutek fermentacji mleka powstają ziarna kefirowe, które w potocznym jezyku zwą się właśnie grzybkiem tybetańskim. Po zalaniu grzybka mlekiem i odstawieniu na 24 godziny w ciepłe miejsce, otrzymujemy pełnowartościowy mleczny napój o smaku kefiru. Mleko zostaje wzbogacone o potrzebne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i naturalne bakterie kwasu mlekowego (co jest szczególnie ważne w przeciwdziałaniu infekcjom dróg rodnych u kobiet).

Hodowla grzybka jest prosta: mieszamy napój drewnianą łyżką, odcedzamy grzybka korzystając z sitka, płuczemy go pod bieżącą wodą, a mleko wypijamy. Należy używać sitka i łyżki, które nie zawierają metalu!

Po kilku tygodniach picia tego napoju, pojawiają się pierwsze efekty: zwiększona koncentracja, usunięcie objawów wyczerpania, niewyspania, zwiększenie libido. Po dłuższym stosowaniu grzybkowy kefir wytwarza naturalne dla naszego organizmu antybiotyki, poprawia cerę, redukuje tkankę tłuszczową, poprawia przemianę materii, wpływa pozytywnie na działanie serca, nerek, trzustki, watroby. W Internecie można przeczytać relacje osób, którym pomógł wyleczyć się z nowotworu, zlikwidował kamienie nerkowe. Podobno leczy też objawy kaca. Zwykle pije się go na noc, dzięki temu łatwo można zasnąć i obudzić sie w dobrym humorze.

Z moich osobistych obserwacji wynika, że szybciej leczy rany, redukuje objawy poparzenia słonecznego. Wystarczy przyłożyć zanurzony w mleku płatek higieniczny i nałożyć na zranione miejsce. Po pół godzinie gołym okiem można zauważyć różnicę.

Cenną informacją jest również, że można wykorzystać mleko z grzybka do produkcji pysznego twarogu, sosu tzatziki, do wszelkiego rodzaju maseczek na twarz, do peelingu, a nawet do poprawienia jakości paznokci i dłoni. Możliwości grzybka są więc nieograniczone!!! Jedyną bodaj rzeczą, której nie wolno robić, to zjeść samego grzybka. Słyszałem o kobiecie, której przez przypadek cząstka grzybka dostała się do przewodu pokarmowego, kobieta zaczęła się źle czuć, miała omamy, nie obyło się bez płukania żołądka.

Grzybek jest organizmem żywym i szybko się rozmnaża, dlatego można sprzedać lub rozdać jego nadmiar.

Jeśli ktoś z państwa jest zainteresowany przetestowaniem jego leczniczych właściwości, lub zna kogoś, kto ma nowotwór, zapraszam do kontaktu, za symboliczną opłatą (30zł) podzielę się szczepem grzybka tybetańskiego.

 

Zapraszamy na stronę:

http://wrozshanti.blogspot.com/

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

ddfrf »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »