Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Doradztwo duchowe - pomoc na życiowym rozdrożu

Autor Natalia Toczek, 27.07.2012

 

Karty Tarota, karty cygańskie, karty klasyczne, karty Lenormand, numerologia, runy, wahadełko – to narzędzia diagnostyczne Doradcy Duchowego Wróżki Sandry Jaśminy. Jako tarocistka i numerolog Pani Sandra, współpracując z Klientem, odnajduje wyjście z każdej sytuacji.


1. Jakie cechy powinien, według Pani, posiadać sprawdzony Doradca Duchowy?

Doradca Duchowy powinien być obiektywnym przewodnikiem, osobą która wskazuje możliwe rozwiązania, wyjścia z trudnych sytuacji. Służyć jedynie informacją, co stanie się kiedy dokonamy określonego wyboru. Nie jest wyrocznią, a tym bardziej nie powinien kierować zachowaniami ludzi, manipulować nimi. Nie może być uczestnikiem problemu, ani angażować się emocjonalnie z nim. Każdy z nas mając określoną wiedzę, czerpaną z doświadczenia życiowego, zdaje sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów i decyzji. Jednocześnie winien wykazać się empatią, zrozumieniem istoty sprawy. Decyzję podejmuje Klient, nie Doradca Duchowy.

2. Około 12 lat temu zauważyła Pani, że widzi rzeczy, które uchodzą uwadze innych ludzi. Jakie to były rzeczy?

Słowo „rzeczy” jest raczej kluczem. Mam na myśli postrzeganie zależności wynikających z energii, aury każdego człowieka, jego daty urodzenia, a co za tym idzie znakiem zodiaku, które to ogólnie kształtują zachowania danej osoby. Posłużę się przykładem potocznego przeświadczenia, że osoba urodzona w znaku Bliźniąt potrafi mieć dwie twarze-osobowości. To konsekwencja niejako standardowych zachowań tej grupy osób zaobserwowanych przez otoczenie. Oczywiście to nie jest reguła:) Ponadto, portret numerologiczny człowieka (także przecież zależny od daty urodzenia) jest źródłem informacji o jego skłonnościach, potrzebach, schematach zachowań, uwarunkowaniach psychofizycznych, itd. Jeśli dodamy jeszcze możliwości dawane przez astrologię, np. chińską możemy uzyskać w miarę pełny obraz jednostki. Uchodzi to uwadze osobom nie związanym w jakiś sposób z ezoteryką. Jak każdy myślący człowiek próbowałam sobie to usystematyzować, poukładać. Rozwiązaniem stała się numerologia.
Kiedy pierwszy raz miałam styczność z talią Tarota, „przemówiła” do mnie, jak to się określa w środowisku ezoterycznym. Dokładniej, zauważyłam że mam zdolność właściwej interpretacji przekazu rozkładu kart, co potwierdzają Klienci w opiniach o właściwej ocenie Ich sytuacji przeszłej i bieżącej.
Przypadki postrzegania pozazmysłowego, jeśli Pani i Czytelnicy pozwolą, zostaną moją tajemnicą…

3. Wśród narzędzi na swojej stronie internetowej wymienia Pani: karty Tarota, karty cygańskie, karty klasyczne, karty Lenormand, numerologie, runy, wahadełko. Czy używa Pani jednocześnie wielu z nich czy dobiera Pani jedną metodę w zależności od sytuacji problemowej klienta?

Prawie zawsze używam jednocześnie numerologii, stąd pytania o daty urodzin i imiona, oraz talii kart, która może być uzależniona od życzenia Klienta. Domyślnie jest to Tarot. Jeśli zachodzi potrzeba wynikająca np. z sytuacji Klienta, w celu uściślenia, bardzo konkretnego, np. okresu czasu, wspomagam się wahadełkiem i odpowiednimi tablicami.

4. Czy często okazuje się, że Klient korzysta z usługi, aby dowiedzieć się tego, co sam chce usłyszeć?

Jest to pewna część Klientów. Tą grupę jednak pozwolę sobie podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to Klienci, którzy zdają sobie sprawę z swojej sytuacji (czego by nie dotyczyła) lecz szukają jej potwierdzenia w kontakcie z wróżką, doradcą duchowym, tarocistką, numerologiem. Działa to na zasadzie: wiem na czym polega problem, ale chcę się nim podzielić i w pełni przyjmuję jego istnienie.
Druga część, to Klienci, którzy wiążą jakieś plany, często wyobrażenia, szczególnie wobec innej osoby (często płci przeciwnej) nie znając jej zbyt dobrze. W chwili kiedy dowiadują się od mnie o prawdziwym obliczu potencjalnego partnera, przekazanym np. na podstawie portretu numerologicznego, i w dodatku znacznie odbiegającym od stworzonych wyobrażeń, nie potrafią przyjąć tego do świadomości. Jeśli ponadto z rozkładu Tarota wynika, że nie będą ze sobą, to burzy ich obraz, niekiedy wyimaginowany. Chyba czasem nawet „obrażają” się na mnie za to. Ale zaraz potem pytają o coś neutralnego, a następnie wracają do poprzedniej kwestii – „może karty teraz inaczej mówią”. Nawet mimo tego, że z przepowiedni wynika, iż za jakiś okres czasu poznają zupełnie inną osobę, wartościową, z którą będą mogli bez obaw związać się.
Generalnie zależy to od klienta i jego osobowości. W swoich poradach zawsze mówię to, co wynika z prowadzonej dywinacji. Nie jestem jednak wyrocznią i bieg wydarzeń jest zależny od decyzji podejmowanych przez korzystającego z przepowiedni.

5. Czy 30 min. – jednostka czasu dla porady anonimowej zazwyczaj wystarcza do zaspokojenia wiedzy klienta czy zostaje zwielokrotniona?

Jest to uzależnione tylko i wyłącznie od Klienta: ilości pytań, stopnia skomplikowania sytuacji będącej przedmiotem porady. Za każdym razem odpowiadam szczegółowo, jednak bez zbędnego „przeciągania” czasu. Jednak nie zawsze można odpowiedzieć na pytanie jeśli Klient dzwoni, np. poprzez popularny portal ezoteryczny, którego jestem doradcą i przeznacza na rozmowę 1 lub 2 minuty. Lepiej wydać te pieniądze na coś innego, ponieważ nie uzyskamy od żadnego doradcy konkretnej odpowiedzi w tak krótkim czasie.

6. Czy wszystko co dzieję się wokół nas jest znakiem, który należy zinterpretować?

Świat, rzeczywistość, zdarzenia w naszym otoczeniu kształtują naszą osobowość od najmłodszych lat. Kreują naszą wrażliwość lub jej brak. Każdy z nas, bez względu na wiek, wykształcenie codziennie interpretuje znaki. Zdarzenia wynikają z przeszłości i kształtują przyszłość. Nasze doświadczenia, czyny ( lub ich brak), zamiary…
Wszyscy jesteśmy niejako „zmuszeni” do interpretacji rzeczywistości, nie tylko w sposób ezoteryczny, paranormalny itp., aby aktywnie i świadomie w niej uczestniczyć.

Bardzo dziękuję za poświęcenie mojej skromnej osobie czasu i miejsca na szpaltach ezoter.pl.
Korzystając z okazji pragnę ciepło pozdrowić Czytelników portalu oraz zespół redakcyjny, jednocześnie zaprosić do porady – jeśli tylko jesteście gotowi na prawdę :)

Sandra Jaśmina - numerolog, tarocistka.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świadomość serca - powrót do siebie - warsztaty w Puszczy Knyszyńskiej!

Świadomość serca - powrót do siebie! Zapraszamy Was na warsztat do Krainy Baśni i Legend w samym środku Puszczy Knyszyńskiej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »