Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Harmonizacja półkul mózgowych

Autor Leszek Żądło, 24.07.2012

 
Po wstępnych zabiegach przygotowawczych następuje WŁAŚCIWY ZABIEG HARMONIZACJI PÓŁKUL MÓZGOWYCH. Ponieważ posługuję się metodą uzdrawiana duchowego, to ważną rolę gra tu modlitwa i medytacja. Ważne jest, żeby osoba próbująca zrobić podobny zabieg, SAMA miała harmonię i dobrą współpracę między półkulami. 
Ja się posługuję przy okazji wahadłami leczniczymi. Przy użyciu każdego z nich daję odpowiednie polecenia mentalne, w rodzaju: „odbuduj połączenia między półkulami”, „odbuduj komunikację między półkulami”, „odbuduj harmonię”. Wahadeł używam w określonej kolejności, która wynika albo z doświadczenia, albo z intuicji, jeśli uzdrawiany przypadek różni się od innych. Wahadła służą temu, by do mózgu wprowadzić energię biopierwiastków, oraz mikro – i makroelementów. W trakcie przekazuję mentalnie wzorzec energetyczny harmonii i równowagi, a na koniec wspieram intencje ugruntowania zdrowia i harmonii. 
Każdy zabieg kończy się zamknięciem aury uzdrawianej osoby.
 
Reakcje osób, które dotychczas przeszły zabiegi, są pozytywne. Czasami osoby te są zdziwione głębokością zmian, jakie zaszły w trakcie uzdrowienia i łatwością, z jaką przychodzi im podejmować nowe, ważne decyzje. Niektóre z tych osób zauważają, że afirmacje, które dotychczas nie działały, nagle nabierają mocy. Inni zauważają lepszy kontakt z intuicją i większą jasność postrzegania rzeczywistości.
 
Dla jednych osób harmonizacja półkul mózgowych może być końcem uzdrawiania, jeśli je to satysfakcjonuje, zaś dla innych będzie to dopiero przygotowanie do dalszego uzdrawiania, które wiąże się z rozwiązywaniem i wypalaniem węzłów karmicznych. 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak tworzyć Afirmacje trafne do swoich potrzeb?

Od dawna jest już wiadome, że wszystko, co pragniesz, możesz sobie sam wykreować. Należy zainwestować trochę czasu i włożyć nieco wysiłku, a nowa rzeczywistość sama do Ciebie dąży. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »