Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Harmonizacja półkul mózgowych

Autor Leszek Żądło, 24.07.2012

 
Metody, które opiszę, są szczególnie użyteczne w przypadkach trudnych, choć można je stosować przy całkiem zdrowym mózgu, ale zdesynchronizowanym. Absolutnie zniechęcam do zabiegów osoby, które dopiero co przestały używać narkotyki, albo są jeszcze w trakcie ich używania! Najpierw muszą przejść detoksykację, a dopiero potem mogą korzystać z zabiegów synchronizacji półkul mózgowych poprzedzając je zabiegami odbudowy struktury mózgu. Do tego należy pamiętać o oczyszczeniu i uzdrowieniu przysadki mózgowej i szyszynki, które sąsiadują bezpośrednio z mózgiem, a ulegają silnemu zatruciu i zaburzeniom przy używaniu środków psychotropowych. 

Podsumowując: w przypadkach zaburzeń czy uszkodzeń mózgu, synchronizacja półkul mózgowych powinna zostać poprzedzona oczyszczeniem odbudową zarówno samych półkul mózgowych, jak i połączeń między nimi. Często towarzyszyć temu musi oczyszczenie i uzdrowienie szyszynki oraz przysadki mózgowej.
 
Teraz opiszę przygotowanie do zabiegu synchronizacji, w zależności od typu obciążeń. 
 
1. W przypadku uszkodzeń spowodowanych narkotykami, należy najpierw przejść detoksykację. Detoksykacji można dokonać kilkoma metodami, zaczynając od medycznej. Ważne też będzie oczyszczenie energii, które narkotyki czy środki psychotropowe pozostawiły w mózgu. Można to wykonać metodą radiestezyjną (oczyszczanie wahadłem uniwersalnym i rozbijanie szkodliwych struktur energetycznych za pomocą specjalistycznych wahadeł OM, albo ze znakiem Atlantów). Można też za pomocą odpowiednio dobranych leków homeopatycznych. (Dobór leków homeopatycznych to sprawa indywidualnego doświadczenia specjalisty, który wyboru dokonuje. Lektura książki o homeopatii, to zdecydowanie za mało, by skutecznie dobrać potencje!). Takie oczyszczanie trzeba powtórzyć kilka razy, aż do skutku. Detoksykacji powinno towarzyszyć odżywianie mózgu brakującymi mu mikroelementami i biopierwiastkami. Dopiero potem można odbudowywać mózg, uruchamiać zablokowane (sparaliżowane) jego części i próbować wprowadzać do niego harmonię. U osób używających narkotyków przygotowanie do harmonizacji półkul zazwyczaj jest najdłuższe w czasie.

2. W przypadku uszkodzeń prenatalnych czy niedorozwoju mózgu z tego okresu, warto zająć się mikrokinezyterapią, homeopatią lub uzdrawianiem duchowym, zanim przystąpi się do harmonizacji półkul. Moje doświadczenie mówi, że warto łączyć te 3 typy zabiegów. Ja stosuję uzdrawianie duchowe i korzystam z wahadeł leczniczych. Próbuję wprowadzić harmonię już przy 1 zabiegu odbudowy mózgu. Cały zabieg wykonuję w kontakcie z intuicją, więc każdy z nich jest inny, choć elementy się powtarzają. Powtarza się element zasilania mózgu w energie odżywcze i odbudowujące jego strukturę. Taki zabieg trwa zazwyczaj ok. pół godziny.

3. W przypadku skutków ataków energetycznych u osób z rodzin toksycznych (BPD, DDA, DDTR), zaczynam od oczyszczania przestrzeni między półkulami. To ważne, gdyż ataki energetyczne pozostawiły tam ślady w postaci negatywnych, szkodliwych energii, a czasami nawet wzorce podobnie działające do klątw. Następnie odżywiam i regeneruję mózg i jego funkcje. To wszystko dzieje się spontanicznie, jak podpowiada intuicja i w zależności od tego, jakie są potrzeby oraz gotowość uzdrawianej osoby. Tu muszę zastrzec, że jest to cykl zabiegów najdłuższy i najtrudniejszy. Tym trudniejszy, im częściej osoba uzdrawiana odnawia kontakty z toksyczną rodziną czy wchodzi w konflikty z innymi toksycznymi osobami. Taki kontakt może dużo zepsuć, póki uzdrowienie nie jest ugruntowane. Robiąc zabieg takim osobom próbuję od razu wprowadzić harmonię do umysłu. Staram się też je odcinać energetycznie od toksycznych wpływów. Niestety, skutek odcięcia nie trwa długo, gdyż trzeba jeszcze uzdrowić intencje do komunikacji z toksycznymi osobami. A to już leży w gestii uzdrawianej osoby.

4. Szczególnym przypadkiem zaburzeń w pracy mózgu jest brak komunikacji między półkulami mózgowymi, włącznie z odcięciem jakiegokolwiek przepływu energii i informacji miedzy półkulami. To można uzdrowić z pomocą homeopatii lub wahadeł leczniczych, używając oczywiście metod uzdrawiania duchowego. Postępowanie podobne jak w przypadku BPD. Dodatkowo trzeba koncentrować się na odbudowaniu połączeń między półkulami i komunikacji miedzy nimi. To może trwać dość długo, zanim uda się osiągnąć zadowalający efekt. W niektórych przypadkach będzie dobrze skorzystać również z mikrokinezyterapii, by uwolnić wzorce z pamięci ciała.

5. Z uszkodzeniami wynikającymi z wypadków praca jest bardziej indywidualna, bo musi uwzględnić specyfikę uszkodzenia. Reszta jest podobna jak przy pracy z BPD. Nadmienię, że konieczne jest rozbicie struktury energetycznej szoku związanego z wypadkiem.

6. W przypadku skłonności do schizofrenii konieczne jest rozbicie wielu wzorców energetycznych, emocjonalnych i mentalnych, które wiążą się z tą chorobą, a przejętych od osób chorych (lub będących nosicielami wzorców chorobowych) z najbliższego otoczenia. Potem następuje odżywienie mózgu ze szczególnym uwzględnieniem tylnej jego części i rdzenia przedłużonego. Od razu też próbuję odbudować harmonię. Osób z ujawnioną i aktywną schizofrenią nie odważyłbym się uzdrawiać w ten sposób. Co nie znaczy, że uważam to za niemożliwe.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Zdrowie w 7 dni. Sukces terapii witaminą D

Witaminę D nasz organizm wytwarza pod wpływem promieni słonecznych. W strefie klimatycznej, w której żyjemy, jedynie latem możemy naturalnie uzupełnić tę witaminę w organizmie, dlatego wszyscy jesteśmy narażeni na jej niedobór. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »