Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Terapie Naturalne i Zdrowie

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

Autor ezoter.pl, 21.07.2012

Uzdrawianie rekonektywne

To jest nowe, to jest inne, to jest prawdziwe!

Historia dr EricaPearla

Dr. Eric Pearl pracował jako uznany chiropata przez 15 lat, kiedy nagle jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości. Następowały też natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych.
W tym artykule dowiecie się co tak zaskoczyło lekarzy i pracowników służby zdrowia. Odkryjecie powód, dlaczego szpitale i uniwersytety na całym świecie inwestują czas i pieniądze w próby wyjaśnienia takiego „tajemniczego” leczenia oraz sposób w jaki możecie także wy tę wyjątkową zdolność opanować.

Każdy bowiem może aktywizować i wykorzystywać nowe częstotliwości lecznicze, by osiągnąć  poziom leczenia, który, jak dotąd, nie udało się komukolwiek w tej dziedzinie osiągnąć!
Od 7 lat Dr.Eric Pearl kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać je dla dobra wszystkich istot i Matki Ziemi.
Dr. Eric Pearl kształcąc wszystkich osobiście jest pewny, że energia Reconnection pozostaje wolna od zanieczyszczeń, a ci, którzy stają się jej przekazicielami uzyskali dokładnie te same informacje związane ze sposobem przekazu. Dr Pearl wykształcił już ok 70 tysięcy uzdrowicieli rekonektywnych w 68 krajach.

W tym roku, w listopadzie, po raz pierwszy w Polsce, będzie możliwość skorzystania z seminarium uzdrawiania rekonektywnego, prowadzonego przez Erica Pearl.

Co to jest uzdrawianie rekonektywne?

Dzięki częstotliwości, na której opiera się UZDRAWIANIE REKONEKTYWNE - ReconnectiveHealing®, mają miejsca spektakularne uzdrowienia fizyczne, na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.  To metoda wykraczająca poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznego, bioenergoterapii.  

To uzdrawiająca wibracja, której nie było dotąd na Ziemi. Badają ją od wielu lat naukowcy, zafascynowani jej fenomenem. Lekarze zachodzą w głową jak możliwe były uzdrowienie chorób, na które ich pacjenci cierpieli od lat. 

Jak to działa?

Podczas jednej do trzech 30-40 minutowych sesji dochodzi do uzdrowień wszelkiego rodzaju dolegliwości, od usunięcia bólu, po wyleczenie raka, AIDS, przywrócenie równowagi mentalnej, duchowej, cielesnej…

Bardzo ważne jest w procesie uzdrawiania świadomość, że procesem kieruje nie uzdrowiciel, czy pacjent, a Wyższa Inteligencja. Uzdrowiciel jest kanałem dla wibracji, która doskonale wie, co jest dla każdego najlepsze. To praca poza ego.
Skuteczność reconnectivehealing jest absolutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnectivehealing zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji. Nie ma jednak żadnych gwarancji, że ReconnectiveHealing da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje.
Zawsze następuje uzdrowienie, które objawia się w formie najbardziej potrzebnej danej osobie na dany moment.  

ReconnectiveHealing® nie polega na przekazywaniu energii.
Pomaga ono w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta właśnie ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie.
Dr. Eric Pearl, światowej sławy uzdrowiciel, ojciec „Reconnection”, mówi „Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Ważne jest więc by przystąpić do sesji bez oczekiwań.
Dr. Eric Pearl wychodzi z założenia, że uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego klienta. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji.

Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane. Sukces uzdrowienia może pokazać się nawet po jednej sesji, szczególnie u dzieci. W niektórych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe sesje, jednak często nie ma potrzeby, aby przeprowadzać reconnectivehealing regularnie, przez dłuższy okres czasu. Chyba, że chodzi o osoby bardzo schorowane, lub już starsze, z wieloma dolegliwościami. Na ogół jednak wystarcza jedna do trzech sesji. Klient sam decyduje, czy ma potrzebę, aby raz jeszcze poddać się leczeniu. Energia wprowadzona do organizmu jeszcze przez dwa tygodnie pracuje w każdej komórce ciała, trzeba dać jej czas na spełnienie swoich leczniczych zadań.
Ogólnie proces ReconnectiveHealing można nazwać podwyższeniem częstotliwości wibracji organizmu na wszystkich jego poziomach.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Terapie kwantowe (3). Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa.

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »