Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Terapie Naturalne i Zdrowie

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

Autor ezoter.pl, 21.07.2012


Moje doświadczenie z The Reconnection

Adriana Karima wspomina: „Dziś z perspektywy czasu wiem, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, krok milowy na drodze ewolucji, przebudzenie, które dało początek wspaniałego okresu w moim życiu, który trwa do dziś.
Sesje uzdrawiania rekonektywnego i podłączenie do Źródła miałam w 2008 roku w Szwecji. Właśnie podjęłam decyzję o zmianie życia, odejściu z pracy dyrektora, stabilnej posady, pójściem za głosem serca i zajęciem się malowaniem.

W dniu kiedy oficjalnie założyłam własną działalność gospodarczą miałam sesję podłączenia.
Dla mnie podłączenie było to do swojego nieograniczonego potencjału twórczego, odzyskanie świadomości siebie jako Twórcy. Dostałam impuls, dzięki któremu weszłam odważnie i natychmiastowo na drogę wybraną przez moją duszę. To życie wypełnione kolorami, malowanie ale przede wszystkim przywilej bycia przewodnikiem dla innych na drodze do ich wnętrza.
Robię to do dziś i ciągle się rozwijam. To moja prawdziwa pasja.”

Wspomnienia z sesji Podłączenia

Sama sesja podłączania była niezwykła.
Czułam jakby była zawieszona w kokonie, a ten był złożony z cieniutkich niteczek i połączony z niebem. Nagle znalazłam się w miejscu, którego światło prawie mnie oślepiało. Podeszłam do potężnej postaci siedzącej naprzeciwko. Była niesamowicie spokojna, pełna miłości, czułam jej potężną siłę i łagodność, czułam jej bezwarunkową miłość do mnie.
Byłam przy niej taka malutka.. Pomyślałam. To BÓG!!
A chwilę później przyszła do mnie informacja, że jestem to JA SAMA.
Rozpłakałam się. Wpadłam sobie sama w ramiona i zjednoczyłam się z tą potężną ISTOTĄ.
Od tej chwili kiedykolwiek przychodzi mi zwątpić w swoją siłę, kim jestem, przypominam sobie ten obraz i czuję jak staję się swoją własną potęgą.
Chwilę później miałam SEN, w którym właśnie założyłam nową firmę i udało mi się by numer mojego telefonu był PODŁĄCZONY do centrali największej korporacji w mieście. Byłam przestraszona czy aby mogę mieć taki popularny numer. Teraz wszyscy będą do mnie dzwonić… czy to nie droga na skróty…
Tak wychodziły moje obawy z podłączenia do źródła, które jest jak bezpośrednia linia do BOGA!!!
Życie chwilę później pokazało mi, że to prawda. Od razu zaczęłam prowadzić zajęcia malarskie Vedic Art. A ludzie sami się do mnie zgłaszali, właściwie bez żadnego rozgłosu…

Dziś sama uzdrawiam i podłączam

W dniu kiedy miałam Podłączenie – The Reconnection, doświadczyłam cudu narodzin do nowego życia i połączenia się z Boską istotą we mnie.
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będzie to dla mnie przełomowe doświadczenie,  ale dziś z perspektywy 4 lat, nie mam wątpliwości, że Reconnection było niezbędnym impulsem dającym mi siłę, odwagę i wiarę, by zacząć robić to, do czego się narodziłam. Tworzę piękno i harmonię, swoją osobą, swoją twórczością i zarażam do tego innych.  Idę za pasją, bo tędy jest droga do spełnienia i radością, bo taka jest moja prawdziwa natura i wibracja mojej duszy. Stałam się swoją mistrzynią, a mój wewnętrzny głos, serca przewodnikiem po życiu.
Po 4 latach od Podłączenia, zdecydowałam się, że i ja chcę być kanałem dla tej niezwykłej wibracji, która zmienia ludzkie życia. Chcę uzdrawiać i pomagać innym połączyć się z ich esencją. To zaszczyt i coś co sprawia, że śpiewa mi serce.
Czuję wielkie szczęście.
W 2011, po kursie w Pradze, prowadzonym przez Erica Pearl, dostałam uprawnienia do prowadzenia sesji uzdrawiania rekonektywnego oraz podłączania.
Jestem zdumiona jak działa ta energia. Byłam i jestem świadkiem natychmiastowych uzdrowień fizycznych. Te emocjonalne, duchowe i mentalne są na pierwszy rzut oka niewidoczne, ale dzieją się na pewno. Życie pokazuje to błogosławieństwami i cudami, w czasie i na sposób wybrany przez wyższą inteligencję, kierującą tym procesem.
Zawsze dostajemy to, co jest najlepsze dla naszego rozwoju, dla naszej duszy, nie zawsze jest to, to z czym przyszliśmy. Z perspektywy czasu widzimy, jaki to dar. Ja dostałam nowe życie, nowy kierunek, nową miłość, nowych przyjaciół… dziękuję
Każdego, kto poczuł, choć przez chwilę, że też chciałby spróbować, czuje gdzieś głęboko tęsknotę za zmianą, chęć przywrócenia równowagi w swoim życiu, serdecznie zapraszam na sesję na miejscu w Warszawie lub na odległość, gdziekolwiek przebywa, w Polsce i za granicą.
Ta energia nie zna granic…

I Ty możesz uzdrawiać !!!
Kurs The Reconnection po raz pierwszy w Polsce!!!


Po raz pierwszy w Polsce, pojawia się możliwość skorzystania z wyjątkowego seminarium w czasie którego poznać będzie można istotę Uzdrawiania Rekonektywnego - ReconnectiveHealing oraz połączenia ze źrodłem - The Reconnection.
Wykłady będzie prowadził Eric Pearl wraz z zespołem nauczycieli.
Warsztaty I i II stopnia dają uprawnienia do wykonywania sesji Uzdrawiania Rekonektywnego (ReconnectiveHealing) jako ReconnectiveHealingPractitioner.
Podczas zajęć III stopnia poznamy technikę ponownego połączenia do źródła - The Reconnection.
By przystąpić do seminarium III stopnia, należy ukończyć I i II stopień, oraz mieć wcześniej zrobione "Podłączenie" u autoryzowanego praktyka ReconnectiveHealing.


Mam przyjemność być cosponsorem seminarium w Polsce i jestem upoważniona przez firmę The Reconnection LLC do rejestracji chętnych na kurs.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
 Adriana Karima, 791 930 350, adriana@koloryduszy.pl
Zapisy na wieczory otwarte w KRAKOWIE i WROCŁAWIU :
Ada@wysokiewibracje.pl, kom.660 79 41 28
Jako praktyk uzdrawiania rekonektywnego zapraszam również na sesje uzdrawiania i podłączania do źródła.
www.reconnection.com.pl

Spotkanie w Krakowie - zobacz więcej >>>

Spotkanie we Wrocławiu - zobacz więcej >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Świadome śnienie dla początkujących

Powodów, aby nauczyć się świadomego śnienia, jest wiele. Począwszy od tego, by po prostu zapamiętywać swoje sny, przez programowanie snów według własnej woli i wyobrażeń, po przeżywanie w snach niezwykłych przygód (latanie lub podróże w czasie). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »