Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Terapie Naturalne i Zdrowie

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

Autor ezoter.pl, 21.07.2012


Jak wygląda sesja?

Podczas sesji w gabinecie, pacjent leży na stole do masażu i ma zamknięte oczy. W otoczeniu nie ma żadnych dodatkowych bodźców, dźwiękowych, czy zapachowych. Te mogą się natomiast pojawić samoczynnie w wyniku przepływu wibracji.
Adriana Karmia, uzdrowiciel rekonektywny, opowiada:
„Podczas sesji uzdrowiciel nie dotykam pacjenta. Skupiam się jedynie na odbieraniu energii, dla której jestem kanałem i pozwalam by ta sama szła tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje dana osoba. Wykonuję ruchy rękoma, zmieniam miejsce, idzie gdzie "woła energia".
Najczęściej tam, gdzie trzymam ręce jest dużo reakcji w ciele. Po sesji rozmawiamy o odczuciach.
Uzdrawianie rekonektywne daje też wspaniałe efekty na odległość.
Pacjenci  mają takie same odczucia jak podczas wizyty w gabinecie, a i skuteczność jest taka sama. Ta energia nie zna bowiem czasu i przestrzeni.
Uzdrawianie nie kończy się w momencie skończenia sesji, właściwie wszystko się dopiero zaczyna. Energia będzie teraz krążyć w ciele i wszystkich komórkach, więc jeśli ktoś ma jakieś odczucia jeszcze po zabiegu, wszystko jest w porządku.”

Odczucia podczas sesji

Każdy pacjent ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. intensywne mruganie oczu, ciepło, zimno, falowanie, unoszenie, mrowienie, poczucie rozprzestrzeniania się, ucisk, przepływ energii, bujanie, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów, słyszenie przekazów ..  Bardzo często pacjenci mają wizje, które dają im zrozumienie źródła ich problemów, są wskazówkami, co mają dalej robić.
Często samoczynnie porusza się ciało, same ruszają się palce, pojawiają się tiki. Można mieć suchość w gardle.
Zdarza się również, że nic się nie czuje. Nie umniejsza to jednak samemu procesowi uzdrawiania, które ma miejsce zawsze. Brak doświadczenia jest również doświadczeniem i lekcją.
Może też pojawić się ból w miejscach które były do tej pory chore, ale oznacza to jedynie, że właśnie tam działa energia i następuje uwolnienie.
Czasem po zabiegach w ramach procesu powracania do równowagi osoby chorują. Też jest wszystko w porządku. Choroba jest ważną częścią procesu, niezbędnym odpoczynkiem, regeneracją, oczyszczeniem, czasem na przemyślenia, by mogło nadejść nowe.

Relacja podczas i po sesji uzdrawiania

Adriana miała wyjątkową okazję udokumentować jak zmienia się jej aura podczas zabiegu uzdrawiania rekonektywnego na odległość. Aurę namalowała Regina Sidorkiewicz.
„Podczas sesji pojawiła się nade mną istota świetlista, w formie wielkiego anioła, który połączył się ze mną przez czakrę korony. Cała aura się powiększyła i zharmonizowała. Serce zaczęło emanować piękną energią miłości (kolor różowy) z niego szła energia na boki. Ręce mieniły się różnymi kolorami, były najczęściej pomarańczowe.
Byłam cała zalana pomarańczowymi falami światła - najwyraźniej była to energia najbardziej potrzebna danej osobie.
Koło głowy pojawiło się bardzo dużo fioletu, koloru mistycyzmy, ducha.Ja sama miała niezwykłe odczucia, potężnej obecności.”
Relacja Kariny, która miała sesję uzdrawiania, której zapis został uwieczniony podczas malowania aury
"Bardzo dziękuję za tą niezwykłą energię, którą miałam przyjemność odczuć :).
Na początku ciężko mi było uwolnić się od natłoku myśli, ale w końcu udało mi się nastawić na odbiór i wtedy poczułam jak niesamowicie ciężkie jest moje ciało, miałam wrażenie, że nawet gdybym chciała poruszyć ręką albo nogą to nie dałabym rady. Czułam mrowienie w całym ciele, a potem nagle poczułam jakbym leżała w takim głębokim brązowo-pomarańczowym kielichu, którego ściany zasysane są ku górze, do nieba...i ja zasysana byłam razem z tymi ścianami. Widziałam nad sobą taki żółto złoty otwór w niebie i miałam wrażenie jakby wzdłuż mojego kręgosłupa biegł wir wibrującej energii (taki na kształt trąby powietrznej), a gdy moje myśli na moment uciekły...nad moją głową ukazały się żółto-złote plamki, które przyciągnęły je z powrotem :)
Niesamowite przeżycie :) napewno będę chciała przeżyć je ponownie :) Tak rzadko mam okazję poczuć się w pełni harmonijnie, że nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo za tym uczuciem tęsknię."

Odczucia po około 3 tygodniach po sesji
"U mnie za sprawą sesji wygładził się codzienny chaos. Nadal jest wiele spraw "na wczoraj", terminy gonią i coś potrafi niezbyt pozytywnie zaskoczyć, ale o wiele łatwiej przychodzi mi się w tym wszystkim odnaleźć i cały czas mam przy sobie kogoś gotowego do pomocy. Mam wrażenie, że dostaję swoje życiowe lekcje od razu ze "ściągawką" od Pana Boga :) pojawia się problem i tuż obok od razu jest rozwiązanie. Wcześniej tego nie dostrzegałam."

The Reconnection – ponowne połączenie do Źródła

Uzdrowiciele rekonektywni mogą również wykonywać sesje ponownego połączenie do źródła, wykorzystując tą samą wibrację.
Pierwotniemeridiany w naszym ciele były połączone ze współrzędnymi, przebiegającymi wokół planety, sięgającymi poza Ziemię i łączącymi nas z całym Wszechświatem. Jednak na przestrzeni dziejów utraciliśmy te połączenia, a ponowne podłączenie - The Reconnection, nam je przywraca.
Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej.

Podczas podłączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Linie te są odpowiedzialne za przepływ energii do naszego systemu energetycznego. Następuje podłączenie pozostałych łańcuchów DNA i integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości. Ponowne podłączenie jest indywidualnym doświadczenie o niezwykłej mocy. Może mieć miejsce tylko raz w życiu, a zmienić je na zawsze. To nie tylko połączenie z Uniwersum, to połączenie z naszym prawdziwym JA, wyższą Jaźnią, wewnętrznym Mistrzem.
Połączenie ze źródłem jest jak wejście na rakietę, która dąży do celu, a nim jest nasze spełnione życie w zgodzie ze sobą, planem naszej Duszy.  Podłączenie jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od ReconnectionHealing. Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość.

Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa około 40 minut. Sesja uzdrawiania powinna być poprzedzona minimum 1 sesją uzdrawiania rekonektywnego.
Cena Podłączenia ma wymiar symboliczny i jest niezmienna - odgórnie ustalona przez EricaPearla - wynosi 333$. Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333.


Doświadczenie podłączenia

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się  np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy, wizje przyszłości. Często przychodzą Mistrzowie: Jezus, Babaji, St. Germain…
Po sesji mogą dziać się CUDA. To, co nie współgra z nową wibracją odchodzi, pojawiają się nowe możliwości, zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy, jaki jest plan naszej duszy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą, otwiera się nasze serce. Mogą pojawić się  nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robić gdy wali nam ego.

Zdarzają nam się ataki ego. Ego wali nam czasami w najmniej oczekiwanym momencie. Przejawia się jako krytykanckie myśli, wewnętrzna mowa, podnosi się jako nienawiść, obgadywanie itd. Gdy to widzisz, nie ma problemu. Masz możliwość przeczekać to z dystansem i wzmocnić uwagę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »