Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Izabela Harutyunyan

Autor ezoter.pl, 08.07.2012


W niniejszym artykule przedstawiamy wywiad z Izabelą Harutyunyan.
Izabela udowadnia nam, iż pasja ezoteryki może zaprowadzić człowieka w najróżniejsze sfery działalności. Oprócz wróżenia z kart zajmuje się także astrologią, doradztwem życiowym, aranżacją wnętrz według zasad feng shui oraz pracą z podświadomością dla osiągania pozytywnych zmian w życiu. Prowadzi różnorodne kursy, m.in. Anielska terapia i kolory muzyki.

W świat kartomancji wprowadziły Panią Babcie. Czy stosuje Pani ich systemy w tym obszarze czy ma Pani własny, indywidualny system?


Z kartami do czynienia mam od najmłodszych lat. Moje babcie miały zupełnie różne od siebie systemy i dla mnie jako dziecka nie było najmniejszym problemem operować każdym z nich. Na dzień dzisiejszy stosuję już własne wypracowane po latach rozkłady. Babcie zawsze zachęcały mnie do własnego zgłębiania świata kart i kierowania się przede wszystkim tym, co czuję.

Co wpłynęło na to, że zaczęła się Pani rozwijać także w innych obszarach sfery ezoterycznej?

Wiedza, a raczej ciągły jej niedosyt. Kiedy wydawało mi się, że już coś poznałam i zrozumiałam, dostawałam za chwilę nowe, zupełnie nieznane mi wcześniej informacje a raczej ich "strzępki" i chęć poznania odpowiedzi na nie zawsze najlepiej motywowała mnie do dalszej pracy i poszerzania zakresu wiedzy. Bardzo szybko zrozumiałam, że świat duchowy, energetyczny jest bardzo złożony i zatrzymywanie się tylko na jednej sferze jest niewłaściwe, oczywiście niewłaściwe dla mnie.

Z jakich usług oferowanych przez Panią klienci/ klientki korzystają najczęściej?


Klientki najczęściej korzystają z tarota i kart klasycznych, zaraz po nich są horoskopy urodzeniowe i roczne, konsultacje feng shui a od kiedy wprowadzone zostały warsztaty i kursy, liczba zainteresowanych jest coraz większa.

Jaki jest cel warsztatów: Anielska terapia i kolory muzyki?


Celem tych warsztatów przede wszystkim są terapia duchowa, czyli podnoszenie poziomu świadomości, otwieranie czakramów, obcowanie z energiami aniołów, umiejętność proszenia, dawania i brania i ogólna cząstkowa wiedza o świecie aniołów. Warsztaty Kolory Muzyki, których zadaniem było otwieranie czakramów i podnoszenie ich wibracji oraz identyfikacja problemu i możliwości radzenia sobie z nim, zostały wyodrębnione jako oddzielny warsztat ze względu na czas wymagany dla jednych i drugich warsztatów. Pełne warsztaty anielskie zajmują pełne dwa dni, czyli spotkanie weekendowe.

Jakie rodzaje ćwiczeń/technik są stosowane podczas tych warsztatów?


Podczas warsztatów wykorzystywane są medytacja, wizualizacja, mandale z interpretacją i karty anielskie. Chcę również dodać, że warsztaty anielskie prowadzone są przez wcielonego anioła.

Co oznacza zwrot użyty na Pani stronie internetowej: "klientki odradzają się z popiołów"? Jak się wtedy czują?


Wiadomo, że osoby przychodzące na tarota przychodzą z problemem lub problemami, kiedy wszystko inne już zawiodło, kiedy nie wiadomo, co dalej zrobić i co dalej będzie. Mam klientki, które trafiły do mnie w naprawdę bardzo trudnych dla nich sytuacjach życiowych a dzięki moim podpowiedziom, wskazaniu kierunku, pokazaniu nowych możliwości i przede wszystkim ich uporowi, by wprowadzić zmiany i zawalczyć o siebie, tak naprawdę otworzyły nowy rozdział swojego życia i tak jak Feniks odrodziły się z popiołów, tworząc nowe JA.

Jakie techniki poleciłaby Pani osobom chcącym rozwijać się samodzielnie w domu?

Wizualizację, oddychanie, z czasem przechodzenie do medytacji i przede wszystkim do kontaktów z innymi osobami zajmującymi się rozwojem duchowym od których można uzyskać wiedzę, pomoc i kierunek w dalszej pracy.


Dziękuję serdecznie za możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z czytelnikami Ezotera.

Pozdrawiam serdecznie
Izabela Harutyunyan

Serdecznie zapraszamy na stronę Izabeli: http://www.kaplanka-tarot.pl.tl/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Badanie pierwotnych przyczyn chorób

Współcześnie coraz więcej ludzi zauważa, że tradycyjna medycyna leczy wyłącznie symptomy zapominając o prawdziwych przyczynach choroby. Jak jednak badać te prawdziwe przyczyny? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »