Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Izabela Harutyunyan

Autor ezoter.pl, 08.07.2012


W niniejszym artykule przedstawiamy wywiad z Izabelą Harutyunyan.
Izabela udowadnia nam, iż pasja ezoteryki może zaprowadzić człowieka w najróżniejsze sfery działalności. Oprócz wróżenia z kart zajmuje się także astrologią, doradztwem życiowym, aranżacją wnętrz według zasad feng shui oraz pracą z podświadomością dla osiągania pozytywnych zmian w życiu. Prowadzi różnorodne kursy, m.in. Anielska terapia i kolory muzyki.

W świat kartomancji wprowadziły Panią Babcie. Czy stosuje Pani ich systemy w tym obszarze czy ma Pani własny, indywidualny system?


Z kartami do czynienia mam od najmłodszych lat. Moje babcie miały zupełnie różne od siebie systemy i dla mnie jako dziecka nie było najmniejszym problemem operować każdym z nich. Na dzień dzisiejszy stosuję już własne wypracowane po latach rozkłady. Babcie zawsze zachęcały mnie do własnego zgłębiania świata kart i kierowania się przede wszystkim tym, co czuję.

Co wpłynęło na to, że zaczęła się Pani rozwijać także w innych obszarach sfery ezoterycznej?

Wiedza, a raczej ciągły jej niedosyt. Kiedy wydawało mi się, że już coś poznałam i zrozumiałam, dostawałam za chwilę nowe, zupełnie nieznane mi wcześniej informacje a raczej ich "strzępki" i chęć poznania odpowiedzi na nie zawsze najlepiej motywowała mnie do dalszej pracy i poszerzania zakresu wiedzy. Bardzo szybko zrozumiałam, że świat duchowy, energetyczny jest bardzo złożony i zatrzymywanie się tylko na jednej sferze jest niewłaściwe, oczywiście niewłaściwe dla mnie.

Z jakich usług oferowanych przez Panią klienci/ klientki korzystają najczęściej?


Klientki najczęściej korzystają z tarota i kart klasycznych, zaraz po nich są horoskopy urodzeniowe i roczne, konsultacje feng shui a od kiedy wprowadzone zostały warsztaty i kursy, liczba zainteresowanych jest coraz większa.

Jaki jest cel warsztatów: Anielska terapia i kolory muzyki?


Celem tych warsztatów przede wszystkim są terapia duchowa, czyli podnoszenie poziomu świadomości, otwieranie czakramów, obcowanie z energiami aniołów, umiejętność proszenia, dawania i brania i ogólna cząstkowa wiedza o świecie aniołów. Warsztaty Kolory Muzyki, których zadaniem było otwieranie czakramów i podnoszenie ich wibracji oraz identyfikacja problemu i możliwości radzenia sobie z nim, zostały wyodrębnione jako oddzielny warsztat ze względu na czas wymagany dla jednych i drugich warsztatów. Pełne warsztaty anielskie zajmują pełne dwa dni, czyli spotkanie weekendowe.

Jakie rodzaje ćwiczeń/technik są stosowane podczas tych warsztatów?


Podczas warsztatów wykorzystywane są medytacja, wizualizacja, mandale z interpretacją i karty anielskie. Chcę również dodać, że warsztaty anielskie prowadzone są przez wcielonego anioła.

Co oznacza zwrot użyty na Pani stronie internetowej: "klientki odradzają się z popiołów"? Jak się wtedy czują?


Wiadomo, że osoby przychodzące na tarota przychodzą z problemem lub problemami, kiedy wszystko inne już zawiodło, kiedy nie wiadomo, co dalej zrobić i co dalej będzie. Mam klientki, które trafiły do mnie w naprawdę bardzo trudnych dla nich sytuacjach życiowych a dzięki moim podpowiedziom, wskazaniu kierunku, pokazaniu nowych możliwości i przede wszystkim ich uporowi, by wprowadzić zmiany i zawalczyć o siebie, tak naprawdę otworzyły nowy rozdział swojego życia i tak jak Feniks odrodziły się z popiołów, tworząc nowe JA.

Jakie techniki poleciłaby Pani osobom chcącym rozwijać się samodzielnie w domu?

Wizualizację, oddychanie, z czasem przechodzenie do medytacji i przede wszystkim do kontaktów z innymi osobami zajmującymi się rozwojem duchowym od których można uzyskać wiedzę, pomoc i kierunek w dalszej pracy.


Dziękuję serdecznie za możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z czytelnikami Ezotera.

Pozdrawiam serdecznie
Izabela Harutyunyan

Serdecznie zapraszamy na stronę Izabeli: http://www.kaplanka-tarot.pl.tl/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Horoskopy Ezoter ? nowa aplikacja na Twój telefon!

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem, każdy z nas chce poznać swoją przyszłość. Aplikacja mobilna Horoskopy Ezoter została.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »