Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Sylwetki: Weronika Wer

Autor weronika wer, 03.05.2012

Jestem doradcą życiowym i duchowym, coachem, trenerka ds. rozwoju osobistego i samoświadomości, arteterapeutką, wizjonerką, jasnowidzem, numerologiem, runistką, wróżką, malarką.

Z wykształcenia jestem humanistka, kulturoznawcą, psychoterapeutką. Ezoteryką i parapsychologią interesuję i zajmuje się od ponad 20 lat. Współpracuję z mediami - jestem twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziłam programy ezoteryczne w telewizji, piszę i publikuję na Wirtualnej Polsce. Interesuję mnie niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich, dlatego od wielu lat pracuję z ludźmi.

Prowadzę konsultacje indywidualne w zakresie miłości, biznesu, pracy i zdrowia i kursy runiczne, numerologiczne, rozwoju samoświadomosci oraz zajecia arteterapeutyczne, prognozuję przyszłość, doradzam w sprawach życiowych i tematach duchowych, wspomagam w rozwoju osobistym i wspieram w pracy nad sobą, interpretuję sny, tworzę amulety ochronne, talizmany i maluje mandale. W swojej pracy wykorzystuję intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu numerologii, run, różnych technik dywinacyjnych, ezoteryki, astrologii, psychologii i psychoterapii. Prognozuję przyszłość i odkrywam tajniki przeznaczenia, interpretując głównie runy w rozkładach indywidualnych i partnerskich oraz korzystając z numerologii - tworząc portrety numerologiczne i opierając się na cyklach numerologicznych.

Uważam jednak, że nasz los i nasza przyszłość nie są zdeterminowane, a prognozowanie daje nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór. W pracy skupiam się na człowieku, poszukiwaniu przyczyn jego konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych i rozwiązywaniu jego problemów. Sądzę, że wszystko co nas spotyka jest nam potrzebne i rozwojowe, wszystkie nasze doświadczenia mają swoje uzasadnienie, a wszelkiego rodzaju problemy i porażki traktuję perspektywicznie, jako przyczynek do dalszego rozwoju.


Dodatkowe info www.weronikawer.boog.pl
 
Jesli nie możesz podjąć ważnej decyzji? Nie widzisz przed sobą perspektyw? Nie wiesz jakiego dokonać wyboru? Masz kłopoty w pracy? Problemy w związku? Jesteś samotny? Czekasz na miłość? Brakuje ci sukcesów i pieniędzy? Potrzebujesz rady? Szukasz wskazówki? Interesuje Cię twoja przyszłość? Chcesz rozwiązać swoje problemy? Umów się na konsultację z Weroniką Wer! Tel. 666-205-751!
 
Zapraszam na moje konsultacje, zajęcia i kursy ;-)
 
Kontakt:
tel. 666-205-751
gg. 33569487
weronikkka@wp.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wyobraź sobie co by było...- dr David Hawkins

WYOBRAŹ SOBIE CO BY BYŁO gdybyś miał dostęp do pro­stych odpowiedzi tak?lub?nie na każde pytanie które chciałbyś zadać? Uderzająco prawdziwe odpowiedzi. Na każde pytanie. Zastanów się nad tym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »