Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Sylwetki: Weronika Wer

Autor weronika wer, 03.05.2012

Jestem doradcą życiowym i duchowym, coachem, trenerka ds. rozwoju osobistego i samoświadomości, arteterapeutką, wizjonerką, jasnowidzem, numerologiem, runistką, wróżką, malarką.

Z wykształcenia jestem humanistka, kulturoznawcą, psychoterapeutką. Ezoteryką i parapsychologią interesuję i zajmuje się od ponad 20 lat. Współpracuję z mediami - jestem twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziłam programy ezoteryczne w telewizji, piszę i publikuję na Wirtualnej Polsce. Interesuję mnie niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich, dlatego od wielu lat pracuję z ludźmi.

Prowadzę konsultacje indywidualne w zakresie miłości, biznesu, pracy i zdrowia i kursy runiczne, numerologiczne, rozwoju samoświadomosci oraz zajecia arteterapeutyczne, prognozuję przyszłość, doradzam w sprawach życiowych i tematach duchowych, wspomagam w rozwoju osobistym i wspieram w pracy nad sobą, interpretuję sny, tworzę amulety ochronne, talizmany i maluje mandale. W swojej pracy wykorzystuję intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu numerologii, run, różnych technik dywinacyjnych, ezoteryki, astrologii, psychologii i psychoterapii. Prognozuję przyszłość i odkrywam tajniki przeznaczenia, interpretując głównie runy w rozkładach indywidualnych i partnerskich oraz korzystając z numerologii - tworząc portrety numerologiczne i opierając się na cyklach numerologicznych.

Uważam jednak, że nasz los i nasza przyszłość nie są zdeterminowane, a prognozowanie daje nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór. W pracy skupiam się na człowieku, poszukiwaniu przyczyn jego konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych i rozwiązywaniu jego problemów. Sądzę, że wszystko co nas spotyka jest nam potrzebne i rozwojowe, wszystkie nasze doświadczenia mają swoje uzasadnienie, a wszelkiego rodzaju problemy i porażki traktuję perspektywicznie, jako przyczynek do dalszego rozwoju.


Dodatkowe info www.weronikawer.boog.pl
 
Jesli nie możesz podjąć ważnej decyzji? Nie widzisz przed sobą perspektyw? Nie wiesz jakiego dokonać wyboru? Masz kłopoty w pracy? Problemy w związku? Jesteś samotny? Czekasz na miłość? Brakuje ci sukcesów i pieniędzy? Potrzebujesz rady? Szukasz wskazówki? Interesuje Cię twoja przyszłość? Chcesz rozwiązać swoje problemy? Umów się na konsultację z Weroniką Wer! Tel. 666-205-751!
 
Zapraszam na moje konsultacje, zajęcia i kursy ;-)
 
Kontakt:
tel. 666-205-751
gg. 33569487
weronikkka@wp.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Odrzuć ciężar przeszłości. Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »