Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Miłość a Obfitość

Autor Lena Świadek, 24.04.2012

Gdy mówimy o bogactwie często skupiamy się na materii, a więc pieniądzach, rzeczach, pracy, zapominając o ważnym, jeśli nie najważniejszym elemencie obfitości czyli miłości.

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, byłbym jak cymbał brzmiący lub jak miedź brzęcząca”, napisał święty Paweł odwołujac się do pustki, która wypływa z braku tego uczucia w naszym życiu.
 
Joe Vitale w książce „Zero Ograniczeń” opisuje historię jednego z najpopularniejszych i najbogatszych sprzedawcy samochodów. Zapytany przez Joe jakie techniki sprzedażowe stosuje w swojej pracy, aby uzyskać przychód kilku milionów dolarów rocznie, mężczyzna odpowiedział szczerze: cały czas powatarzam w myślach do moich klientów, że ich kocham. Joe nie dawał za wygraną: Jak to? Nie stosujesz żadnych technik motywacyjnych? Nie wyznaczasz sobie targetów? Nie afirmujesz? Nie wizualizujesz? Mężczyzna uśmiechnął się: Nie, po prostu czuję miłość.
 
Wszyscy tęsknimy za miłością, która jest głęboko wpisana w nasze serce, ale w przedziwny sposób naszej kulturze udało się nas zaprogramować, że miłość można odnaleźć tylko w relacji, a nie w pracy. A przecież dopiero praca wykonywana z miłością czyli pasją przynosi nam satysfakcję na wszystkich poziomach, również finansowych.
 
I tu leży kolejny klucz do prawdziwego bogactwa. Gdy się odnajdzie prawdziwą miłość, płynącą z połączenia ze Źródłem poprzez zakotwiczenie energii Ojca, Matki i Dziecka, zaczyna ona transformować absolutnie wszystkie aspekty naszego życia: nasze zdrowie i stosunek do ciała, nasze relacje z innymi ludźmi, związki miłosne i pracę.
 
Stajemy się świadomymi twórcami naszego życia. W energii Ojca szukamy właściwej wizji; pragnienia płynącego z głębi naszego serca odpowiadającego na proste pytanie: Po co tu jestem?
Uświadomienie i wyklarowanie sobie swojej misji życiowej jest jak złapania wielkiego wiatru w żagle – wszystko przyspiesza, ale w niewymuszony, lekki sposób tak jakby pełna miłości dłoń Boga nagle podniosła nas ze zmartwień i trudów dnia codziennego. Bo jeśli uświadamiam sobie, że jestem tu po to, aby nauczyć się bezwarunkowej miłości, to zaczynam do każdej czynności podchodzić jak do lekcji, pytając: co to znaczy być miłością w tym kontekście?
Jednocześnie odpadają od nas fałszywe przekonania, że coś muszę lub powinienem oprócz realizowania swojej misji.
 
Energia dziecka daje nam entuzjazm i pasję do działania i urzeczywistniania naszego powołania; zablokowana poprzez traumatyczne przeżycia z dzieciństwa może powodować depresję, stany rozchwiania emocjonalnego; uleczona otwiera nas na radość procesu tworzenia. Ostrzegam przed wchodzeniem w tę energię bez ustawienia energii Ojca i Matki jak to się dzieje w filozofiach opartych na przyjemności. Jak mądrze napisał Epikur: Nie każda przyjemność jest dobrem, ale każde dobro jest przyjemnością. Prawo karmy działa czy w nie wierzymy czy też nie; działania dobre wnoszą w nasze życie szczęście i vice versa.
 
Energia kobieca nadaje naszemu życiu formę, tak jak troskliwa matka przechodząca przed dom i lekkim gestem upiększająca oraz porządkująca przedmioty, tak właśnie ta energia transformuje nasze życie w całej jego rozciągłości. Uczy nas także jak o siebie troskliwie dbać każdego dnia.
 
 
 
Na bazie zbalansowanej energii męskiej, żeńskiej i dziecięcej można zacząć budować, choć to dopiero piękny początek. W procesie tworzenia są kolejne klucze: wyznaczanie mądrych granic wypływających z naszego serca; nadawanie naszym planom harmonogramu czasowego, testowanie w rzeczywistości.
 
Zrozumienie tego procesu, który toczy się od stuleci jest największą iwestycją w nasze życie.
Wszystkich chętnych zapraszam na ostatni przed wakacyjną przerwą warsztat pt. Diamentowe Ustawienia, gdzie będziemy przerabiać energię Trójcy i uczyć się być świadomymi Twórcami.
 
Osoby, które nie mogą zaś być na warsztacie pragnę zainspirować medytacją, jaką
tu załączam >>> 
 
Moc Miłości = Moc Obfitości.
Namaste, Przyjaciele.
 
ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE >>>

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka wiary - Kwantowa magia

Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia świata. Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości. Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, prezentują naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »