Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Psychologia i emocje

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Autor Leszek Żądło, 05.04.2012

Niektóre osoby mają ogromne powodzenie. Nieomalże dzieje się tak, że kto na nie spojrzy, zakochuje się w nich. Są obiektami westchnień i pożądań wielu mężczyzn (lub kobiet). A najdziwniejsze jest to, że najczęściej wcale nie przypominają seksbomb czy supermanów. Czasem są ich ewidentnym zaprzeczeniem. Mają jednak w sobie to COŚ.

Niektóre z tych osób są przekonane, że to wysoki poziom urzeczywistnienia miłości. Inne czują się tylko zażenowane. W każdym jednak razie prawie wszystkie z nich czują się tą powszechną adoracją po jakimś czasie zmęczone.

Kiedy przychodzi sesja regresingu dotycząca tematu, okazuje się, że ta osoba była wtajemniczona (inicjowana) w magię miłości lub seksu. A różne to były praktyki. Szczególnie dużo adoratorów mają te kobiety, które kiedyś były kapłankami miłości, a już na pewno te, które służyły swej bogini jako kapłanki – prostytutki.

Aby być ciągle atrakcyjne, nakręcają się na podniecenie – w ten sposób dają całemu światu znać: jestem gotowa, czekam tu, obdarzę cię miłością (znaczy – świetnym seksem. Spójrz na mnie – warto mnie przelecieć). Dzieje się to najczęściej zupełnie nieświadomie i to od wczesnego dzieciństwa! Temu nakręcaniu się często towarzyszą różnego rodzaju zakazy i ograniczenia dotyczące współżycia seksualnego, lub – mimo nakręcenia i silnego podniecenia – brak satysfakcji ze współżycia. To też ma przyczyny w inicjacjach.

Często uwodzicielskie kobiety przypominają sobie w sesjach regresywnych, jak wyglądały ich inicjacje, jak miały się nakręcać, żeby zawsze otaczał ich rój wielbicieli, a nawet jak nimi manipulować, żeby poza nieustającą adoracją nie doświadczyć z ich strony niczego więcej. Te, które uprawiały seks w świątyni, musiały przejść przez specjalną inicjację znieczulenia na bodźce seksualne, żeby bez przeżywania orgazmu mogły obsłużyć dużą ilość mężczyzn. Doskonale jednak odgrywały orgazm za orgazmem. Ta umiejętność przydawała im się często w późniejszych wcieleniach, kiedy pracowały w domach publicznych. Taka nakręcona pani była ciągle atrakcyjna, ciągle gotowa i niezmiennie niezaspokojona, choć swym partnerom dawała poczucie seksualnego komfortu.

Wiele z tych pań, które kiedyś były kapłankami, ma również trudności w zachodzeniu w ciążę. To może im bardzo dokuczać, jeśli chcą mieć dzieci. Jeśli nie – spokojnie mogą to traktować jako coś normalnego. Uzyskaniu stanu bezpłodności też służyły odpowiednie praktyki, gdyż już dawno zdawano sobie sprawę, że zmiana polaryzacji u kobiety ogranicza jej możliwości zajścia w ciążę. Ogranicza, ale nie uniemożliwia!

Podczas prowadzenia sesji trzeba pamiętać, że owe wzorce, które omówiłem powyżej, często są nałożone na zupełnie inne, które pochodzą z następnych wcieleń. Zazwyczaj więc nie występują w czystej postaci. Często są ukryte za poczuciem winy, niegodności, pożądaniem orgii itp. Każde bowiem wcielenie mogło odcisnąć piętno na życiu seksualnym osoby, która ciągnie za sobą obciążenia związane z tą sferą życia.

Kiedyś prowadziłem cały szereg sesji osobie, która odczuwała bolesność podczas współżycia (to dość powszechny problem i zazwyczaj ma podobne przyczyny). Wiedziałem, że kiedyś była kapłanką miłości. Ona też to sobie dobrze przypomniała, jak przyjmowała inicjacje, jak obsługiwała pielgrzymów, itp. Musiała wytrzymać “duży przerób”, więc tu pierwotnie pojawiła się u niej niezdolność do przeżywania orgazmu. Nakręcając się, by być ciągle atrakcyjną i pociągającą, czuła nie rozładowane napięcie, które doprowadzało ją do bólu i zdenerwowania. To wszystko spowodowało, że czuła się swą rolą coraz bardziej zmęczona i sfrustrowana. Nie wyobrażała sobie jednak, co innego mogłaby robić, żeby nie tylko nie zginąć z głodu, ale ponadto żyć dostatnio.


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świadome śnienie dla początkujących

Powodów, aby nauczyć się świadomego śnienia, jest wiele. Począwszy od tego, by po prostu zapamiętywać swoje sny, przez programowanie snów według własnej woli i wyobrażeń, po przeżywanie w snach niezwykłych przygód (latanie lub podróże w czasie). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »