Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
PATRONAT Sylwetki

Zapowiedź konferencji VR

Autor VR, 23.02.2012

By poczuć klimat zbliżającej się 4 marca konferencji Vademecum Rozwoju przedstawiamy wywiady z sylwetkami, które będą tworzyły to wydarzenie. Mamy też wejściówki do rozdania.

 

Konkurs dla czytelników ezoter.pl :
Który z prelegentów wystąpił podczas I Konferencji i wystąpi podczas II Ogólnopolskiej Konferencji Vademecum Rozwoju?

Odpowiedzi ślijcie na maila: biuro@ezoter.pl

Pierwsze 5 osób dostanie darmowy bilet na Konferencję (Warszawa)

 

Wywiad z Anną Choińską: Współpraca z Bertem jest wielkim prezentem

Vademecum Rozwoju: Jak rozpoczęła się Pani współpraca z Bertem Hellingerem?

Anna Choińska: Jak? zwyczajnie. Tak po prostu… jakby to było oczywiste. Jednak wszystko zaczęło się od Ewy Foley, Gerharda Walpera, Państwa Górak, Wolfganga Deussera i mojej zgody na to, co się wydarza mimo lęku, obaw i niepewności. Co do ścisłej współpracy z samym Bertem, to więcej opowiem w ramach Konferencji.

Vademecum Rozwoju: Czym jest dla Pani drugi człowieki jakie teorie ma Pani związane z jego istnieniem?

Anna Choińska: Moje osobiste przemyślenia na dzień dzisiejszy na temat ludzi, oparte na moich doświadczeniach, brzmią MIĘDZY INNYMI:
- Ludzie naprawdę są właściwi tacy, jacy są.
- Ich istnienie jest właściwe takie, jakie jest, gdyż jak pisze Bert w swoich książkach: człowiek , taki jaki jest, jest chciany dokładnie taki i taki właśnie stworzony przez tą Większą Siłę.
- Ludzie są naszymi lustrami, zgodnie z zamysłem : WIDZĘ SIEBIE W TOBIE, WIDZĘ CIEBIE WE MNIE.

Vademecum Rozwoju: Jak się Pani współpracuje i czego nauczyła się Pani od Berta Hellingea- psychoterapeuty, twórcy metody ustawień rodzinnych?

Anna Choińska: Bert i Sophie mają do mnie i mojego Męża, jak sami mówią, pełne zaufanie. Pozwalają się wszystkiemu toczyć swoim torem. Poruszyli coś i wspierając są obok. To wielka pomoc oraz fantastyczna możliwość rozwijania własnej kreatywności. To daje solidy fundament. Ich przekonanie o tym, że wszystko jest właściwe, odbiera lęk o to, że popełnimy błędy wzmacniając tym samym w nas prawo do uczenia się wszystkiego, co jest potrzebne do prowadzenia polskiej strony internetowej. To tego właśnie nauczyłam się od Berta. Zgody, zaufania, oddawania się prowadzeniu, odwagi do popełniania błędów i szacunku dla ludzkiej pracy. W połączeniu z pracowitością, otwartością na ludzi, darem nawiązywania kontaktów oraz umiejętnością współodczuwania, czyli tym wszystkim co dostałam od moich rodziców, współpraca ta ma szansę na trwanie.

No i oczywiście nauczyłam się od Berta i Sophie wiele na temat samej metody Nowych Ustawień Rodzin i sposobu jej zastosowania we własnym życiu i podczas wspierania innych ludzi.

Vademecum Rozwoju: Czym są i jak się objawiają ustawienia rodzin?

Anna Choińska: Czym są? Ustawienia rodzin to między innymi doświadczenie wejścia do pola drugiego człowieka, oddanie się mu w służbę, przekazanie niejako siebie samego do dyspozycji wiedzącej Sile, aby spokojnie, bez zamiarów i celu pokazać temu, który dokonuje ustawienia, jaki jest obraz rozwiązania jego problemu i co poprowadzi go ku więcej.Ustawienia to też możliwość przeżywania wzruszeń i radości wynikających ze spotkania się z naszą matką, naszym ojcem, naszymi dziadkami lub innymi członkami rodziny, którzy są bliscy naszemu sercu. To szansa na otwieranie swojego wnętrza na najprostsze prawdy i zdania mocy, aby w ten sposób uwolnić istniejące w nas takie emocje jak: ból, rozpacz, wycofanie z życia, smutek, beznadzieję. Dlaczego? Bo ustawienia rodzin pozwalają zrozumieć dlaczego w naszym życiu jest tak, a nie inaczej i gdzie emocje te mają swój początek w naszym systemie, uwalniając nas tym samym z uwikłań. Jak się objawiają? Myślę, że najlepszą możliwością zrozumienia tego jest udział w warsztacie ustawień. Według mnie samodzielne doświadczanie ich jako uczestnik lub reprezentant jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie. Zadanie sobie pytania „jak?” i przyjście na seminarium na pewno poprowadzi nas dalej w naszym pojmowaniu i samej metody i swojego wnętrza! Zapraszam Państwa bardzo serdecznie!

Vademecum Rozwoju: Co uważa Pani za swój największy sukces?

Anna Choińska: Moim największym sukcesem w życiu są nasi synowie Szymon i Igor, mój związek z Mężem i wszystko to, co wolno mi zrobić dla innych ludzi poprzez prowadzenie strony Berta i Sophie Hellinger. Moim największym sukcesem jest też … mój poród. Ale o tym opowiem Państwu z radością więcej na spotkaniu.

Vademecum Rozwoju: Czym jest dla Pani współpraca z Bertem Hellingerem?

Anna Choińska: Współpraca z Bertem jest wielkim prezentem. Traktuję ją jako wyzwanie, które pozwoliło mi wejść na drogę samodzielnego działania, pomocy innym ludziom, nieodkrytych we mnie dotychczas zasobów i możliwości oraz szansą na rozpowszechnianie Nowych Ustawień Rodzin, jako jednej z metod wspierających ludzi na ich drodze rozwoju.

Vademecum Rozwoju: Jaki jest Pani główny cel na rozpoczęty niedawno nowy rok?

Anna Choińska: Kiedyś wiele rzeczy planowałam, szczegółowo je rozpisywałam, notowałam i jak to się pięknie nazywa ewaluowałam. Dziś, na ten moment w moim życiu, niczego nie planuję. Jedynie zakładam, że… Tak więc zakładam, że uda mi się w tym roku trafić do jak najszerszego kręgu ludzi, którzy są zainteresowani Ustawieniami albo chcą je dla siebie odkryć. Zakładam, że przeprowadzę samodzielnie w kilku miastach w Polsce seminaria, na które wyrazili zgodę i swoją aprobatę Państwo Hellinger. Zakładam, że w dobry sposób zorganizuję wszystkie zaplanowane na ten rok seminaria z Gerhardem Walperem, Wolfgangiem Deusserem oraz Jiriną Prekop. Zakładam, że wolno mi będzie rozwinąć skrzydła jako tłumaczowi nie tylko ustawień, ale też innych obszarów psychologii i psychoterapii. Prywatnie też kilka rzeczy zakładam, ale te pozostawię w granicach prywatności naszej rodziny. Zakładam, że… i pozwalam się prowadzić!

Warszawa, styczeń 2012 r.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

O potędze manifestacji

W jaki sposób manifestujemy nasze pragnienia? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »