Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Autor Selena, 09.03.2012

Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego, masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, ale weź sprawy w swoje ręce.

-Po pierwsze, pomyśl czego i kogo pragniesz i zapisz swój cel w formie pozytywnej, np:

"Ja Kasia, jestem w szczęśliwym, satysfakcjonującym i pełnym miłości związku stałym."

-Po drugie, kiedy masz już cel, określ teraz plan działania. Zadaj sobie pytanie: Co zrobić by zrealizować mój cel, jaki pierwszy krok wykonać by zbliżyc się do niego?

-A teraz usiądź wygodnie, zamknij oczy i pomyśl, jak będzie wyglądało Twoje życie gdy osiągniesz cel. Jak będziesz się czuła, co będziesz mówiła, robiła, jakich będziesz miała znajomych? Zapamiętaj albo opisz emocje, które przy tym ci towarzyszą.

-Teraz odwróć się do tyłu i wyobraź sobie sytuację odwrotną, że nie zrealizujesz celu. Zapamiętaj albo narysuj emocje, które przy tym ci towarzyszą. Otwórz oczy...

Rozumiem, że już wiesz czego chcesz. Teraz określ, kiedy to zrealizujesz-wyznacz konkretny termin. I działaj...

Na pewno Twoim pierwszym krokiem będzie otwarcie się na nowe kontakty towarzyskie, nowe znajomości. Gdzie ich szukać?

Każde miejsce jest dobre, by nawiązac znajomość: centrum handlowe, pociąg, jeśli często podróżujesz, pub, biblioteka, koncert, czy zajęcia bardziej męskie np.zajęcia z samoobrony, czy biegi... Odradzałabym dyskoteki. Atmosfera nie sprzyja nawiązaniu kontaktów i w takie miejsca zwykle chodzimy bawić się, nie szukać męża czy żony. Nawiązaniu kontaktów sprzyjają miejsca, gdzie ludzie sie nie spieszą, a przebywają dłużej.

Moja klientka, tego lata poznała mężczyzne przy kasie biletowej, na dworcu PKP. Były opóźnienia w pociagach i długa kolejka do informacji. Zagadnęła go o coś i okazało się, że czekają na ten sam pociąg a przed nimi 3 godz.podróży... Jak domyślacie się, usiedli razem w przedziale. Wywiązała się ciekawa rozmowa. Później wymienili sie telefonami, a jutro klientka jedzie do niego- pan ma urodziny.

Dlatego, jeśli ty chcesz przerwać swoją samotność, nie czekaj! Weź sprawy w swoje ręce.

Na świecie jest dużo fajnych facetów, tylko ty nie umiesz ich szukać. To znaczy, jeśli dobrnęłaś do końca artykułu, to już umiesz.

Autorką tekstu jest wróżka Selena

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Uwielbiam się śmiać! Wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają

Poniżej publikujemy wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają - bioterapeutką, terapeutką w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowaną Trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerką, malarką auryczną serc. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »