Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

Trójnożna żaba

Autor Paweł Tomkowiak, 01.02.2010

 
Figurka trójnożnej żaby jest bardzo popularnym w Chinach symbolem powodzenia i sukcesu, ale jedynie wówczas, gdy spełnia określone warunki. Przede wszystkim musi być to żaba trójnożna, z zaznaczonym na grzbiecie układem siedmiu planet. Po obu jej stronach powinny wisieć sznury, na których wiąże się po sześć monet. Zwykle trzyma też w paszczy monetę, ale powinna to być moneta tylko z pomyślnego okresu cywilizacji chińskiej. Może też trzymać w pysku kamień szlachetny (lub jego imitację).

Umieszczenie remedium:


Jako symbol powodzenia finansowego żaba powinna siedzieć na stercie monet i toeli, czyli starożytnych chińskich miar złota. Figurki tego mitologicznego zwierzęcia najczęściej są odlane z brązu, lecz większą wartość mają żaby wykute w kamieniu półszlachetnym. Sprawdzają się także figurki wykonane z innych, tańszych materiałów. Stosując jakiekolwiek symbole zwierzęce, zawsze należy brać pod uwagę miejsce, gdzie symbolizowane zwierzę żyje. Żaby żyją na ziemi, zatem figurek tego zwierzęcia nie należy umieszczać powyżej wysokości pasa człowieka. Najlepiej, gdy trójnożna żaba stai tuż nad ziemią (symboli szczęścia nie stawia się na ziemi) w rejonie drzwi, tak by wzrok osoby wchodzącej do domu, biura lub pomieszczenia padał właśnie na nią. Natomiast nie może stać bezpośrednio naprzeciw drzwi wejściowych (w świetle drzwi).

Jednak na pytanie, w którą stronę ten symbol przepływu pieniądza ma być skierowany, są dwie wersje odpowiedzi: jedna ze szkól zaleca, by trójnożna żaba skierowana była ku drzwiom wejściowym, - Druga- by patrzyła w kierunku mieszkania, czyli w stronę, w którą powinny płynąć pieniądze i powodzenie, tam, gdzie wzmacnia się przestrzeń - czy to domu, czy biura. Zwykle stawia się jedną żabę, która będzie odpowiedzialna za sprawy finansowe. Nie ma jednak ostrzeżeń przed ustawieniem jej w kilku miejscach jednej aktywizowanej przestrzeni.

Trójnożną żabę można ustawić także w ogrodzie, pokoju dziennym, natomiast nie powinna znaleźć się w sypialni czy kuchni. W tych pomieszczeniach bowiem, nie należy aktywizować powodzenia materialnego, a skupić się na zdrowiu oraz relacjach międzyludzkich stosując inne remedia. Nigdy nie powinno się stosować więcej niż dziewięć żab w jednym miejscu.

www.fengshui.art.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Chemia w pożywieniu. Jak działają dodatki do żywności i dlaczego nam szkodzą.

Autor ujawnia działanie najpopularniejszych dodatków spożywczych, w tym aromatów, enzymów, środków modyfikowanych genetycznie, ekstraktu drożdżowego, maltodekstryny i syropu glukozowo-fruktozowego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »