Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Sylwetki: Krzysztof Chrząstek

Autor Artman, 02.02.2012

W artykule tym omówię krótko swoje rozumienie badania czakr i ERD oraz własną praktykę. Analiza czakr i badanie ERD

Przed przystąpieniem do badania najlepiej jest się zrelaksować. Dobrze jest pooddychać,  uspokoić się, a nawet pomedytować.

Badanie czakr

Badanie czakr wykonuję za pomocą wahadła. Mam małe wahadło z ostrym końcem i sznureczkiem o długości około 25 cm. Można oczywiście badać poprzez widzenie, ale nawet wtedy należy pamiętać, że można widzieć różne poziomy energii i wcale osoba widząca aurę czy energię nie musi być dobrym badaczem zarówno czakr, jak i innych parametrów. Dobrze jest również, jeżeli osoba, która wykonuje badanie ma już w miarę rozwiniętą świadomość, czyli około lub ponad 22ERD.

Badania wykonujemy na prostym schemacie. Wystarczy sobie narysować na pionowej kresce 7 punktów lub małych kreseczek odpowiadających 7 czakrom. Dobrze jest, aby odcinki pomiędzy czakrami na schemacie wynosiły około 2 - 2,5 cm. Wtedy wahadło wyraźnie pokaże kształty czakr. Przy osobach, które mają bardziej rozwinięte górne czakry przyda nam się wahadło z co najmniej 20 cm sznureczkiem.

Badanie osoby najlepiej jest przeprowadzać ze zdjęcia. Najlepsze jest aktualne, ale tak naprawdę przy odrobinie praktyki nie ma znaczenia, ile lat ma zdjęcie. Najlepiej jeśli na zdjęciu widoczne są oczy i serce osoby, którą chcemy zbadać. Zdjęcie kładziemy sobie ponad schematem lub po jego prawej stronie. Mi tak jest łatwiej. Można również badać patrząc na zdjęcie wyświetlane na ekranie komputera. Niektórym to jednak przeszkadza i zaburza badanie.

Patrzymy na zdjęcie danej osoby, umieszczamy wahadło pionowo nad pierwszą czakrą na schemacie i prosimy, aby wahadło pokazało nam pierwszą czakrę badanej osoby. Można również lekko rozbujać wahadło, ale zazwyczaj od razu samo zaczyna się kręcić. Ważne jest, aby nie nadawać wahadłu określonego ruchu w jakimś kierunku. Dobrze jest przyjąć sobie, aby wahadło kręciło się nad daną czakrą w prawo (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) jeśli czakra działa prawidłowo i w lewo, jeżeli energia w czakrze nie ma prawidłowego obiegu i przepływu energii.

Tutaj uwaga – ja badam coś, co nazywam „gęstością właściwą” czakry. Dlatego nie zawsze wychodzą mi w badaniu koła. Czakry co prawda emitują energię światła, a  światło rozchodzi się po okręgu i w nieskończoność. Dlatego, jeśli ktoś myśli, że czakry mogą być tylko okrągłe, to równie dobrze może powiedzieć, że ich wielkość jest nieskończona. Dlatego badam „gęstość właściwą”- najbardziej zwartą strukturę energetyczną, którą można wyczuć jako oddzielny twór.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2018

Uran wraca do znaku Barana, Jowisz zaś wkracza w znak swojego władztwa - w znak Strzelca. O tym, a także o mocnym półkrzyżu na pełni 23.11, piszę w prognozie na listopad 2018. Zapraszam do lektury.
więcej »