Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Globalnie cz.3

Autor Piotr Gibaszewski, 05.01.2012

Nie będzie to jednak rok dla świata zły. Przeciwnie. Mimo potężnych zawirowań ekonomicznych w roku 2012 będą mieć niosące nadzieję konstelacje, jakich już nie było od wielu lat. Czeka nas bowiem pomyślna i szczęśliwa konfiguracja, jaką jest trzykrotny trygon Saturna w Skorpionie do Neptuna w Rybach – pierwszy raz jesienią 2012 i dwa razy w 2013. Układ ten przyniesie nowe porozumienia międzynarodowe, pokojowe inicjatywy i wzmocnienie dialogu. Będzie więc pewnym antidotum na kwadraturę Uran-Pluton.

Jeszcze bardziej optymistycznie zapowiadają się marzec i kwiecień. Na niebie utworzy się bardzo rzadka, a zarazem niezwykle pomyślna w działaniu figura, jaką jest tzw. latawiec. Zdarza się ona raz na 10-20 lat, więc w tych ciężkich czasach wyraźnie widzimy, że Kosmos chce nam powiedzieć coś bardzo dobrego. Pilnie obserwujmy wydarzenia tych dwóch miesięcy, gdyż mogą się one stać zaczynem pod nową cywilizację, kulturę i idee nadchodzącej Ery Wodnika. W ostatnim dwudziestoleciu latawiec miał miejsce w horoskopie Polski kilka tygodni przed wejściem Polski do NATO, więc niemal symbolicznie doświadczyliśmy jego wznoszącego, szczęśliwego działania. Tym razem latawiec zawieje całej planecie i będzie zwiastunem nowej duchowej rzeczywistości Nowej Ery.

Saturn, oraz wejście progresywnego Słońca, na ascendent horoskopu Paktu Północnoatlantyckiego, sprawiają, że NATO odzyska bojową siłę, sprawność i dynamikę, którą sojusz stracił, gdy progresywne Słońce paktu wkroczyło w 1990 roku w lękowy, depresyjny XII dom. To zapowiedź sukcesu paktu w wydawałoby się przegranym dla Zachodu Afganistanie, oraz kolejne zwycięstwa NATO w mniejszych i większych potyczkach. Siła sojuszu powstrzyma agresywne, wojownicze zapędy Chin i ustabilizuje sytuację na Bliskim Wschodzie.

Organizację Narodów Zjednoczonych zaś czekają potężne zawirowania związane z ostrym konfliktem wokół przyjęcia Palestyny w poczet członków organizacji. Saturn na Słońcu horoskopu ONZ, ostre aspekty Plutona i Urana mogą stać się zarzewiem konfliktów i sporów z USA i Izraelem rozsadzającymi stabilność i prestiż organizacji. Jednak Palestyńczycy w tej batalii stoją na wygranej pozycji i metodą faktów dokonanych będą odzyskiwać międzynarodową podmiotowość.

Jutro kolejna odsłona globalnego horoskopu, a w nim o prognozie dla Europy na 2012 rok.

Już 8 stycznia zapraszamy do EzoPorady.pl , gdzie będzie dostępny autor powyższego horoskopu Piotr Gibaszewski.

Zobacz w godz. 20-21 na darmowy VIDEOczat, a potem skorzystaj z możliwości konsultacji

-----------------------------------------------------------------------------------------

A już DZISIAJ porozmawiaj z VERI  w godz. 17-18 na dormowym VIDEOczacie, lub w godz. 19-18 na osobistej konsulatacji.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »