Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Globalnie cz.3

Autor Piotr Gibaszewski, 05.01.2012

Nie będzie to jednak rok dla świata zły. Przeciwnie. Mimo potężnych zawirowań ekonomicznych w roku 2012 będą mieć niosące nadzieję konstelacje, jakich już nie było od wielu lat. Czeka nas bowiem pomyślna i szczęśliwa konfiguracja, jaką jest trzykrotny trygon Saturna w Skorpionie do Neptuna w Rybach – pierwszy raz jesienią 2012 i dwa razy w 2013. Układ ten przyniesie nowe porozumienia międzynarodowe, pokojowe inicjatywy i wzmocnienie dialogu. Będzie więc pewnym antidotum na kwadraturę Uran-Pluton.

Jeszcze bardziej optymistycznie zapowiadają się marzec i kwiecień. Na niebie utworzy się bardzo rzadka, a zarazem niezwykle pomyślna w działaniu figura, jaką jest tzw. latawiec. Zdarza się ona raz na 10-20 lat, więc w tych ciężkich czasach wyraźnie widzimy, że Kosmos chce nam powiedzieć coś bardzo dobrego. Pilnie obserwujmy wydarzenia tych dwóch miesięcy, gdyż mogą się one stać zaczynem pod nową cywilizację, kulturę i idee nadchodzącej Ery Wodnika. W ostatnim dwudziestoleciu latawiec miał miejsce w horoskopie Polski kilka tygodni przed wejściem Polski do NATO, więc niemal symbolicznie doświadczyliśmy jego wznoszącego, szczęśliwego działania. Tym razem latawiec zawieje całej planecie i będzie zwiastunem nowej duchowej rzeczywistości Nowej Ery.

Saturn, oraz wejście progresywnego Słońca, na ascendent horoskopu Paktu Północnoatlantyckiego, sprawiają, że NATO odzyska bojową siłę, sprawność i dynamikę, którą sojusz stracił, gdy progresywne Słońce paktu wkroczyło w 1990 roku w lękowy, depresyjny XII dom. To zapowiedź sukcesu paktu w wydawałoby się przegranym dla Zachodu Afganistanie, oraz kolejne zwycięstwa NATO w mniejszych i większych potyczkach. Siła sojuszu powstrzyma agresywne, wojownicze zapędy Chin i ustabilizuje sytuację na Bliskim Wschodzie.

Organizację Narodów Zjednoczonych zaś czekają potężne zawirowania związane z ostrym konfliktem wokół przyjęcia Palestyny w poczet członków organizacji. Saturn na Słońcu horoskopu ONZ, ostre aspekty Plutona i Urana mogą stać się zarzewiem konfliktów i sporów z USA i Izraelem rozsadzającymi stabilność i prestiż organizacji. Jednak Palestyńczycy w tej batalii stoją na wygranej pozycji i metodą faktów dokonanych będą odzyskiwać międzynarodową podmiotowość.

Jutro kolejna odsłona globalnego horoskopu, a w nim o prognozie dla Europy na 2012 rok.

Już 8 stycznia zapraszamy do EzoPorady.pl , gdzie będzie dostępny autor powyższego horoskopu Piotr Gibaszewski.

Zobacz w godz. 20-21 na darmowy VIDEOczat, a potem skorzystaj z możliwości konsultacji

-----------------------------------------------------------------------------------------

A już DZISIAJ porozmawiaj z VERI  w godz. 17-18 na dormowym VIDEOczacie, lub w godz. 19-18 na osobistej konsulatacji.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jasne zasady dla naszych związków

Dziedzina naszych związków, tak pełna na ogół cierpienia i chaosu wymaga on nas jasno sprecyzowanych zasad. Co się dzieje, kiedy ich nie mamy? Rządzi nami nasza podświadomość. Kierują nami nasze lęki i żądze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »