Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Sylwetki: Hubert Ruhs

Autor W.A Osiński, 06.12.2011

Uzdrowiciel, radiesteta, chirurg fantomowy, znawca rytuałów szamańskich. Od piętnastu lat pracuje z energiami. Na podstawie własnych badań opracował system zmiany wzorców energo-informacyjnych i podłączania się do Matrycy Krystalicznej oraz światów równoległych. Głównym mottem Huberta Ruhsa stało się hasło: jesteśmy tym czym myślimy, że jesteśmy.

MATRYCA KRYSTALICZNA "WSZYSTKO JEST INFORMACJĄ"

Wywiad z HUBERTEM RUHSEM o jego nowatorskiej metodzie uzdrawiania.

Spotykamy się w małym pensjonacie, prowadzonym przez polsko-niemieckie małżeństwo, prawie 700 kilometrów od granicy naszego kraju. Mój rozmówca, Hubert Ruhs, pracujący w Niemczech od 15 lat jako terapeuta przekonuje mnie, że walka z chorobą nie ma żadnego sensu, albowiem każda fizyczna i psychiczna dolegliwość bierze swój początek ze złego przepływu informacji pomiędzy człowiekiem a przenikającą wszystko krystaliczną matrycą. Popijając aromatyczną herbatkę owocową wsłuchuję się w jego opowieść.

TYLKO ZDROWIA BRAK

Kiedy Hubert Ruhs, jako dwudziestoparolatek wraz z żoną i maleńkim dzieckiem wyjeżdżał, z przyczyn ekonomicznych, z rodzinnego Śląska do Niemiec nie przypuszczał, że za sprawą życiowych wydarzeń przeistoczy się z robotnika budowlanego w terapeutę i uzdrowiciela.

- Musiałem być dobrym pracownikiem, bo kiedy poważnie rozchorowałem się na kręgosłup i gdy niemieccy lekarze zaczęli bezradnie rozkładać ręce na moje wypadające dyski, szefowa mojej firmy wysłała mnie do terapeuty, który uzdrawiał za pomocą przykładania rąk - wspomina Hubert Ruhs.

- Wtedy, po raz pierwszy w życiu, poczułem, że przez moje ciało przechodzi jakaś dziwna energia. Okazało się, że jestem bardzo sensytywny i uzdolniony do pracy w tym kierunku. Wkrótce ukończyłem wiele kursów i po kilku latach intensywnych ćwiczeń zamieniłem pracę robotnika na zajęcie radiestety, chirurga fantomowego i uzdrowiciela.

- Doświadczenia sprawiły, że dopracowałem sposób podłączania się do matrycy krystalicznej, portali energetycznych i światów równoległych w celu wprowadzania oraz transformowania w naszym kodzie DNA informacji służących nie tylko poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego, ale także odmianie niesprzyjających nam życiowych okoliczności - przekonuje pan Hubert.
 
- Nie zajmuję się uzdrawianiem chorób, albowiem zdrowie lub jego brak to efekt oddziaływania na ciało fizyczne człowieka pewnych wzorców informacyjnych, które odpowiadają za stan naszych kości, stawów oraz funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych. Moje zadanie polega na usuwaniu szkodliwych informacji i zastępowaniu ich właściwym przekazem energetycznym, który pozwala na odbudowanie czyli uzdrowienie ludzkiego ciała poczynając od zmian w układzie chromosomów i spirali DNA, a kończąc na całych organach i ich działaniu.

Zdaniem Huberta Ruhsa wystarczy dokonać energetycznego podłączenia do wibracji pochodzących z przenikającej wszystko matrycy krystalicznej, która niczym pole morfogenetyczne Roberta Sheldrake'a zawiera w sobie wiedzę (informację) o właściwym funkcjonowaniu człowieka i jest dostępna każdemu, kto zna sposób aby się na nią otworzyć.

- Nie musimy wizualizować jakiś odległych połączeń energetycznych albowiem, żyjemy w morzu subtelnych wibracji, które są na wyciągnięcie ręki dla każdego człowieka - tłumaczy Hubert Ruhs.

- Jednak, aby się do nich podłączyć musimy się otworzyć i zrozumieć, że najczęściej sami jesteśmy sprawcami własnych fizycznych dolegliwości, które powstają w chwili gdy wytwarzamy w sobie negatywne wzorce informacyjne, które tak jak emocje zakotwiczają się w ciele i doprowadzają do osłabiania, złego funkcjonowania, a wreszcie do choroby wybranego narządu.

Hubert Rus przekonuje, że najlepszym dowodem jego teorii jest odnawianie się chorób, których ogniska były chirurgicznie usuwane z ludzkiego ciała, oraz fakt, że nawet po wycięciu całego organu dolegliwość może powrócić atakując najbliższe narządy wewnętrzne tworząc tak zwane "przerzuty".

- Wszystkiemu winne są wzorce informacyjne, które, mimo operacyjnego usunięcia organu, nadal pozostają w mocy i działają. Są to, podsycane energią naszych myśli, skomplikowane twory energetyczne, których struktura składa się z wielu dramatycznych, przeżyć, stereotypów myślowych, przeżytych urazów i traum, oraz negatywnych doświadczeń zdobytych nie tylko w okresie dzieciństwa, porodu i ciąży lecz nawet w poprzednich wcieleniach - przekonuje Hubert Ruhs.

- W tym ostatnim przypadku, najlepszą metodą rozpoznawania i usuwania wzorców jest proces cofania się w czasie, kiedy to w trakcie terapii odnajdywane są miejsca i stany emocjonalne towarzyszące zakotwiczonej w ciele negatywnej informacji.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »