Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Czy wierzysz w Anioły?

Autor Gamka, 04.12.2011

Bo najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem -odnaleźć w sobie Anioła. To nie jest trudne spróbuj. Na pewno Ci się uda.......

"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka". Luciano de Crescenzo,

.... Każdy w coś wierzy. Ja wierzę w ANIOŁY.. 

Wiara w anioła stróża jest czymś więcej niż tylko dziecinnym wyobrażeniem rozkosznego aniołka, który nam wszędzie towarzyszy. Jeśli będziemy w niego wierzyć również jako ludzie dorośli, nie tylko pokonamy nasze lęki przed codziennymi niebezpieczeństwami na drodze i w pracy oraz przed groźnymi chorobami. Anioł stróż przekazuje nam także poczucie, iż z naszych osobistych kryzysów wychodzimy wzmocnieni.

Czy wierzysz w to, że czuwa nad tobą anioł stróż, zapytała mnie kiedyś  przyjaciółka? Zamiast jak zwykle dać szybką i zdecydowaną odpowiedź pozwoliłam sobie na dywagacje: jeśli masz na myśli pełną wdzięku i uroku postać ze śnieżnobiałymi skrzydłami i aureolą, to odpowiedź moja brzmi: zawsze tak ! Czasami  jednak odbieram wokół siebie energię sprawczą, która pozwoliła mi uniknąć kilku nieszczęść w życiu. Nie potrafię wszystkiego co się dzieje w moim życiu wytłumaczyć przypadkiem, zrządzeniem losu, . Nie znam odpowiedzi, ale wierzę, że w naszym życiu dzieje się zdecydowanie więcej niż to, co poznać możemy empirycznie. Na co moja przyjaciółka z głębokim bardzo przeświadczeniem powiedziała: a ja wierzę, wierzę, że czuwa nade mną dobry anioł stróż, inaczej nie wygrałabym z chorobą . A ja dodałam w duchu: w tego twojego anioła to ja też bardzo wierzę i liczę na to, że będzie czuwał nad tobą zawsze. (3)

Aniołowie pomagają nam się znaleźć na właściwej ścieżce, ale to my mamy całą pracę do wykonania. Zrób co do ciebie należy i resztę oddaj w ręce aniołów, oddaj im swoją wiarę, podporządkuj się, a otrzymasz to, co będzie ci najbardziej potrzebne. Musimy otworzyć się na tę komunikację z pełną wiarą, że będziemy wysłuchani i otrzymamy potrzebną pomoc.

Efektywność współpracy z tą nadprzyrodzoną siłą zależy absolutnie i wyłącznie od naszego podejścia i nastawienia. Wierzyć w siłę tej energii to wierzyć, że nasza siła jest nieograniczona, wierzyć, że wszystko co świat ma do zaoferowania leży w zasięgu naszej ręki, a nam należy się wszystko to, co w życiu najlepsze. Mamy sobie dać przyzwolenie na to, by otrzymywać i być wdzięczni za wszystko co dobre w naszym życiu, a to ma naszym aniołom dodać skrzydeł do dalszej z nami współpracy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jezus wielowymiarowy

Obecnie coraz więcej osób ma kontakt z Jezusem. Jest On ich mistrzem, przewodnikiem, albo tym, który inspiruje lub daje przekazy. Część z nich jest wyjątkowa, bardzo piękna i mądra. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »