Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Książka już w sprzedaży

Autor DiagnostykaKarmy.pl, 10.01.2012

Jak wybrać właściwego partnera i mieć z nim harmonijne dzieci? W relacjach kobiety i mężczyzny najważniejsze jest przyciąganie. Jeśli będziecie walczyć z uczuciami, to okaleczycie swoją duszę. Udostępniamy fragment 5 cz. Diagnostyki Karmy.

Przypomnijmy sobie starogrecki mit. Najwyższy bóg Kronos pożerał swoje dzieci, ponieważ przepowiedziano mu, że zostanie pokonany przez swojego syna. Jeden z jego synów Zeus został schowany, przeżył i pokonał swojego ojca. Kronos to czas. Materia jest zrodzona z przestrzeni, przestrzeń jest zrodzona z czasu. Świadomość składa się głównie z czasu.

We wszechświecie czas stwarza coraz więcej przestrzeni i materii.   Wszechświat coraz bardziej rozrasta się, coraz silniej dążąc z powrotem do praprzyczyny. We wszechświecie gromadzi się coraz więcej miłości, która zaczyna pokonywać czas i w ostatecznym rozrachunku go pokona. Agresja wobec miłości w duszy to zawsze agresja wobec potomków.

Jak wybrać właściwego partnera i mieć z nim harmonijne dzieci?

W relacjach kobiety i mężczyzny najważniejsze jest przyciąganie. Jeśli będziecie walczyć z uczuciami, to okaleczycie swoją duszę. Natomiast jeśli gdzieś głęboko w sobie nie chcecie jej czy jego widzieć, a zasady i moralność wymagają, by się spotkać, nie idźcie na to spotkanie. Nie spotykajcie się z powodów moralnych lub litości – tak będzie gorzej zarówno dla Was, jak i dla drugiej osoby.  Im bardziej człowiek jest szczerze dobroduszny, tym łatwiej będzie mu dokonać właściwego wyboru. Trzeba wiedzieć, że ludzka logika i świadomość nigdy nie potrafią całkowicie określić, jak się człowiek powinien zachowywać. Zachowanie dwojga zakochanych ludzi jest nieprzewidywalne i uwarunkowane Boską logiką, która jest niepojęta dla świadomości.

Chłopak spotyka się z dziewczyną, zakochuje się w niej. Zachowanie i uczucia dziewczyny ułatwiają mu to. Zaczyna się pomiędzy nimi miłosna gra, która trwa przez tydzień, miesiąc, dwa, trzy. Jednak dziewczyna nie pozwala mu na kontakt seksualny.

Może to być typowy przypadek wampiryzmu, gdy kobieta umiejętnie rozpala pożądanie mężczyzny, ale nie idzie z nim do łóżka. W takiej sytuacji mężczyzna oddaje kobiecie energię, zdolności i pieniądze. 

Może to być prawdziwe uczucie. Dziewczyna i chłopak spotykają się, darzą siebie nawzajem silnymi uczuciami i w ich polu następuje duchowe poczęcie. Trwa aktywny proces kształtowania się struktur duchowych dziecka. Młodzi ludzie nie idą do łóżka, coś zawsze przeszkadza. Okazuje się, że jeśli zaczną aktywnie uprawiać seks, ich duchowe rozpalenie gwałtownie spadnie, kształtujące się struktury dziecka zostaną pozbawione energii i jego rozwój się zatrzyma. Więc natura czyni wszystko, aby uratować dziecko i kontynuować proces jego rozwoju. Mogą powstawać różne sytuacje. Na przykład po pierwszym kontakcie seksualnym może, nie wiadomo skąd, pojawić się choroba weneryczna, mimo że obydwoje byli zdrowi. Jakiś niedorzeczny przypadek może stać się przyczyną ich rozstania lub los rozrzuci ich po różnych miastach. Jeśli patrzeć na to z punktu widzenia ludzkiej logiki, można to nazwać bzdurą, niedorzecznością lub tragedią.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Medytacje Buddyjskie - dr Bhante Henepola Gunaratana

Nie jest ważne czy stawiasz pierwsze kroki w medytacji, czy już jesteś zaawansowany w tej sztuce, ta książka z pewnością odkryje przed Tobą wiele tajemnic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »