Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

Zapowiedź: Diagnostyka Karmy cz.5

Autor DiagnostykaKarmy.pl, 15.11.2011

Już od najwcześniejszych lat życia zaczynamy zadawać pytania dotyczące podstawowych zagadnień życiowych. Czy otrzymaliśmy zadawalające odpowiedzi? Czy możliwe jest udzielenie odpowiedzi na te pytania? Zobacz co na ten temat pisze w swojej książce Siergiej Łazariew.

Mam na myśli pytania dotyczące Twojego celu w życiu, Twojego losu, karmy czy charakteru? Na pewno zastanawiałeś się dlaczego jedni wiodą spokojne i dostatnie życie, a inni ciągle zmagają się z wyzwaniami losu? Jaka jest przyczyna, czy źródło niepowodzenia czy spotykających Ciebie nieprzyjemnych zdarzeń? Jak zmienić/poprawić swój los? Jak wybrać właściwego partnera? Dlaczego nie mamy dzieci? Dlaczego nasze dzieci chorują? Jak oddziaływają na nas i nasze dzieci komputery, gry komputerowe i telefony komórkowe?

Na te i inne pytania odpowiada Sergiej Łazariew w 5 części „Diagnostyki Karmy” pt. „Pytania i Odpowiedzi”. W niniejszej pozycji znajdziesz nie tylko odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania, jest to również okazja do uzdrowienia podobnych do opisanych sytuacji/problemów w Twoim życiu. Nie jest to książka, którą można przeczytać jednych tchem. Jest to lektura podbudzająca do myślenia, do zastanowienia się nad sobą, swoim postępowaniem, nad relacjami z innymi, motywująca do naprawienia relacji w rodzinie i najbliższym otoczeniu.

Zachęcam  do transformującej i zmieniającej myślenie i los - lektury.

Oto fragmenty książki „Pytania i Odpowiedzi” Sergieja Łazariewa”

„Jak bardzo niebezpieczny jest telefon komórkowy?

Patrzyłem, co się dzieje z człowiekiem na poziomie subtelnym podczas rozmowy przez komórkę. Przez pierwsze 30 sekund energetyka organizmu blokuje negatywne oddziaływanie, ale potem ochrona powoli zaczyna się zmniejszać. Po minucie rozmowa telefoniczna może szkodliwie wpływać na zdrowie. Przy czym, o dziwo, najbardziej cierpi nie okolica głowy, a okolice narządów moczowo-płciowych ….”

Jak na zdrowie dzieci wpływają gry komputeowe?

„Najniebezpieczniejsza gra to mordobicie, tam wszystkich tłuczesz, jesteś najzdolniejszy i masz najpomyślniejszy los. Jest to życie, w którym wszyscy ci ulegają…..
….Światopogląd tego, kto tworzy programy/gry komputerowe, jego wartości życiowe i bardzo głębokie emocje – to wszystko jest przekazywane i wzmacnia się w dziecku, które siedzi przed komputerem. Komputer daje coraz większe poczucie realności życia. To już nie tylko zabawka, to kształtowanie psychiki dziecka siedzącego przed komputerem……”

Książka będzie dostępna wkrótce w sprzedaży na stronie: WWW.diagnostykakarmy.pl.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »