Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Książki

Kochaj to co robisz

Autor illuminatio.pl, 29.10.2011

Pamiętaj, że myśli naprawdę stają się rzeczami. Dobieraj  je zatem mądrze, a osiągniesz naprawdę wiele.

 

 

 

 

 

Kochaj to, co robisz
Rób to, co kochasz.
Kochaj to, co robisz.
To sprawi, że Świat
stanie u Twych stóp.


Prawdopodobnie  największe  wrażenie  robi  pierwszy  wers powyższej myśli. Mówi o wierze we własne siły i pewności siebie, dzięki której robisz to, co chcesz. Mniej zaskakujące, jednak równie potężne, przesłanie zawarte jest w drugim wersie.  Kochaj  to,  co  robisz  –  tu  wcale  nie  chodzi  o  idealną pracę, najlepszy dom czy najmądrzejsze dzieci. Nie chodzi też o to, by w życiu uciekać od problemów. Tak naprawdę w tym wszystkim wcale nie chodzi o to, by mieć, ale o to, by działać.

Jeśli skoncentrujesz się na tym, co robisz, a nie na tym, co masz, z pewnością wszystko pójdzie jak po maśle, a Ty nieźle się przy tym ubawisz. Zrób coś, co ma znaczenie, wpłyń na życie wielu istnień, poczuj radość i spełnienie, które daje tylko działanie. Największy paradoks polega na tym, że życie staje się łatwiejsze, jeśli dobrze się bawisz i czerpiesz z niego przyjemność. Życie staje u Twoich stóp i otwiera się przed Tobą, dając Ci wszystkie swoje wspaniałości i materialne dobra, na które z całą pewnością zasługujesz.

Nie znaczy to wcale, że musisz koniecznie nauczyć się lubić to, co robisz. Życie jest zmienne i możesz z czasem zdecydować się na zmianę zajęcia. Jednak bez względu na to, w jakim punkcie życia się znajdujesz, możesz zacząć skupiać się na działaniu i cieszyć się, że to, co robisz, wywołuje pozytywne zmiany w życiu innych.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij partera którego pragniesz

Być z właściwym człowiekiem to nasze naturalne pragnienie, nasze marzenie. Jak wszystkie naturalne pragnienia, powinno ono móc się spełnić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »