Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Duchowy Rozwój

Moc i energie wewnątrz nas

Autor Leszek Żądło, 09.10.2011

Co kojarzy ci się ze słowem MOC? A z pojęciem energia? Czy wyobrażasz sobie moc i energię, której nie jesteś w stanie poczuć i zmierzyć? A może już doświadczasz ich działania w sobie lub w swym otoczeniu?

To, o czym przeczytasz, może budzić twoje zdziwienie, a może nawet wydawać ci się niezrozumiałe. Najgorsze jest to, że potwierdzenia tego raczej nie znajdziesz w nauce. Możesz więc mieć wątpliwości i podejrzewać, że to jakaś paranoja. I będzie tak dotąd, dopóki za pomocą doświadczania sam nie poznasz, że tak właśnie jest.


Doświadczanie wewnętrznej mocy i energii jest możliwe dzięki praktyce samopoznania. Wielu przed tobą dokonało tego, ale jeszcze więcej nic na ten temat nie słyszało.

Teraz zastanów się, czy nie boisz się tego, co w tobie siedzi?
Nie boisz się? A może choć troszeczkę?
No dobrze, znam takich, którzy nie bali się, dopóki nie rozpoczęli procesu samopoznania. Spotykałem też i takich, którzy bojąc się już na samym wstępie rezygnowali z samopoznania.

A co ty masz zrobić, żeby nie ulegać lękom i obawom?

Ujawnianie swej wewnętrznej mocy najlepiej rozpocząć od przekonania się, że w tobie jest coś takiego, co może zapewnić bezpieczeństwo, miłość, niewinność tobie i otaczającym cię ludziom.
A może uważasz, że potrzebujesz mocy w zupełnie innym celu?

Masz prawo tak uważać, choć, mogę się założyć, że twoje pragnienie wynika właśnie z poczucia braku miłości i bezpieczeństwa. Gdybyś ich bowiem doświadczał, miałbyś pojęcie, czym jest wewnętrzna moc.

Doświadczanie mocy wiąże się z przepływem energii poprzez ciało. Energii tych jest dużo i mają one różny poziom wibracyjny. Przekonasz się o tym, gdy staniesz się siebie świadomym, gdy pozwolisz sobie odczuwać i nazywać to, co się dzieje w twoim ciele.

A co komunikuje ci twoje ciało?

Najczęściej boli, nieprawdaż? A poza tym, to najczęściej nie zauważasz go?
Zwróć na nie uwagę, a ono pokaże ci, że jest zdolne nie tylko do bólu i cierpienia. Możesz w nim czuć coś o wiele wspanialszego!

Zanim jednak poczujesz to w ciele, powinieneś przekonać się, że zasługujesz na najprzyjemniejsze odczucia w ciele na trzeźwo i przytomnie. Warto też zacząć przekonywać się, że masz prawo i potrafisz być zadowolony z siebie. I wreszcie, że twoja moc jest bezpieczna dla ciebie i innych.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »