Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Duchowy Rozwój

Moc i energie wewnątrz nas

Autor Leszek Żądło, 09.10.2011

Co kojarzy ci się ze słowem MOC? A z pojęciem energia? Czy wyobrażasz sobie moc i energię, której nie jesteś w stanie poczuć i zmierzyć? A może już doświadczasz ich działania w sobie lub w swym otoczeniu?

To, o czym przeczytasz, może budzić twoje zdziwienie, a może nawet wydawać ci się niezrozumiałe. Najgorsze jest to, że potwierdzenia tego raczej nie znajdziesz w nauce. Możesz więc mieć wątpliwości i podejrzewać, że to jakaś paranoja. I będzie tak dotąd, dopóki za pomocą doświadczania sam nie poznasz, że tak właśnie jest.


Doświadczanie wewnętrznej mocy i energii jest możliwe dzięki praktyce samopoznania. Wielu przed tobą dokonało tego, ale jeszcze więcej nic na ten temat nie słyszało.

Teraz zastanów się, czy nie boisz się tego, co w tobie siedzi?
Nie boisz się? A może choć troszeczkę?
No dobrze, znam takich, którzy nie bali się, dopóki nie rozpoczęli procesu samopoznania. Spotykałem też i takich, którzy bojąc się już na samym wstępie rezygnowali z samopoznania.

A co ty masz zrobić, żeby nie ulegać lękom i obawom?

Ujawnianie swej wewnętrznej mocy najlepiej rozpocząć od przekonania się, że w tobie jest coś takiego, co może zapewnić bezpieczeństwo, miłość, niewinność tobie i otaczającym cię ludziom.
A może uważasz, że potrzebujesz mocy w zupełnie innym celu?

Masz prawo tak uważać, choć, mogę się założyć, że twoje pragnienie wynika właśnie z poczucia braku miłości i bezpieczeństwa. Gdybyś ich bowiem doświadczał, miałbyś pojęcie, czym jest wewnętrzna moc.

Doświadczanie mocy wiąże się z przepływem energii poprzez ciało. Energii tych jest dużo i mają one różny poziom wibracyjny. Przekonasz się o tym, gdy staniesz się siebie świadomym, gdy pozwolisz sobie odczuwać i nazywać to, co się dzieje w twoim ciele.

A co komunikuje ci twoje ciało?

Najczęściej boli, nieprawdaż? A poza tym, to najczęściej nie zauważasz go?
Zwróć na nie uwagę, a ono pokaże ci, że jest zdolne nie tylko do bólu i cierpienia. Możesz w nim czuć coś o wiele wspanialszego!

Zanim jednak poczujesz to w ciele, powinieneś przekonać się, że zasługujesz na najprzyjemniejsze odczucia w ciele na trzeźwo i przytomnie. Warto też zacząć przekonywać się, że masz prawo i potrafisz być zadowolony z siebie. I wreszcie, że twoja moc jest bezpieczna dla ciebie i innych.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa konkurs!

Tym razem do wygrania książka - nowość wydawnictwa Illuminatio - Magia domowa S. Cunningham, D. Harrington. Zapraszamy do udziału w konkursie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »