Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Autohipnoza przy uzależnieniach

Autor Studio Astropsychologii, 10.08.2011


Pozwalamy innym ludziom robić to, co sami akceptują i uważają za słuszne.
Pozbywamy się wszystkich kompleksów, złych myśli i emocji, żalu, gniewu, bólu, złości, nienawiści, pretensji i wszystkiego, co było złe, niedobre i niedoskonałe.
Uwalniamy z siebie wszystkie problemy, złe przeżycia i doświadczenia z przeszłości, przebaczamy wszystkim wszystko, co złe.
Pozwalamy od dziś być panami swojego życia.
Realizujemy życie zgodne z boskim przeznaczeniem, tak ażeby czuć się dobrze z samym sobą i z innymi ludźmi.
Akceptujemy ludzi takich, jakimi są, nie staramy się ich zmieniać, jedynie zmieniamy swój punkt widzenia w stosunku do innych.

Możemy sami dopisać program, ale proszę nie używać słowa „nie”, starać się je omijać. Po tym programowaniu pozostaniemy jeszcze co najmniej 5-10 minut w ciszy i niemyśleniu o niczym. Można sobie wizualizować przyjemne miejsce relaksu, odpoczynku, może plaża, łąka, góry, wszystko jedno, tam, gdzie czujemy się dobrze.
 
I odpoczywamy, wyobrażamy sobie siebie tam. Podkładem może być muzyka relaksacyjna, kadzidełko uspokajające oraz zapalona świeca, najlepiej czerwona. Ona wzmacnia energię programowania. Następnie wracamy w wyobraźni do pokoju i otwieramy powoli oczy. Witamy się ze sobą, wypowiadamy: Witaj, jak się masz i uśmiechamy się do siebie.
 
Można dopowiedzieć „tak jest i będzie zawsze”. Następnie przystępujemy do codziennych obowiązków i już nie myślimy o tym. Należy ten seans autohipnozy z lustrem powtarzać tak często, aż poczujecie, że to działa. Polecam na początek raz na dzień w porze, kiedy mamy spokój i jesteśmy naprawdę sami.

Współpraca ze swoją podświadomością powinna trwać przez całe życie. Tak jak dbamy o wygląd zewnętrzny, tak powinniśmy dbać o swoje wnętrze poprzez modlitwę, medytację i autohipnozę. Swoim pacjentom polecam nagrania autohipnozy – tematyczne, związane z poszczególnymi problemami, z jakimi zgłaszają się oni do mnie.

Ale zawsze pozostawiam im do słuchania, dla relaksu, odprężenia, synchronizacji półkul mózgowych i Imagoterapię. Są to programy zawsze aktualne i można się do nich nawet przyzwyczaić jak do modlitwy.

Od wieków tworzono wiele systemów koncentracji na rozwoju poszerzonej świadomości duchowej, umysłowej i fizycznej, które określano jako medytacyjne. Nie tylko były rozwijane dla grup filozoficznych, politycznych, religijnych, ale również ówczesnego życia codziennego. Zawsze wiedziano, że chodzi o to samo, czyli autohipnozę. Na Wschodzie nazywano zen, tai chi, tantrą, medytacją transcendentalną. Na Zachodzie autohipnoza, jako pewna forma medytacji, była obecna w tradycjach żydowsko-chrześcijańskich.
 
Bez względu na podłoże religijne czy środowisko kulturowe oraz sekty wyznaniowe, wszystkie systemy medytacyjne opierają się na tych samych technikach autohipnozy znanych od zarania świata. Bez względu na to, jak zostanie upiększona autohipnoza, zabarwiona pięknymi słowami, a nawet z zastosowaniem pewnego reżimu zachowawczego w czasie medytacji, to wiadomo, że jest to nasza stara jak sam człowiek, nieodłączna forma świadomości, autohipnoza.

Fragment Książki Andrzeja Kaczorowskiego "Autohipnoza świadoma i nieświadoma"

Zobacz też:

Boski Tarot
Anioły opiekuńcze Hekamiah i Lauviah

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Poszukiwanie miłości ? i tego doskonałego partnera ? jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie pomaga mężczyznom i kobietom zgłębiać duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełni i prawdziwej miłości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »