Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Autohipnoza przy uzależnieniach

Autor Studio Astropsychologii, 10.08.2011


Poddawanie się nałogom powoduje ucieczkę od teraźniejszości, daje złudzenie uspokojenia nerwów i ukrytych emocji, które poszukują ujścia w tym stanie, ale chwilowe przyjemności stosowane w nadmiarze wywołują uzależnienia i zmiany w organizmie oraz w mózgu.

Oczywiście, że wówczas od mózgu poddanego takim obciążeniom jest trudno oczekiwać przetwarzania potężnych pozytywnych sugestii umysłowych, a tym bardziej mobilizowania ciała do natychmiastowych działań obronnych w obliczu przeciwności. Bywa tak często, kiedy wymienione uzależnienia ma jedna osoba. Zadanie bywa trudne, kiedy jest niejedno uzależnienie, ponieważ często idą one w parze. Nałogi są wtórną sprawą, one są lekarstwem na problem człowieka i są jego chwilowym stłumieniem, ale nie rozwiązują problemów. Podobnie jak z aspiryną, która może uśmierzyć ból zęba. Aspiryna ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Likwidując zapalenie, równocześnie likwiduje ból – zatem leczy. Niepokój wewnętrzny zawsze wynika z wewnętrznej rozterki, wewnętrznego konfliktu między sprzecznymi dążeniami. Istnieje do czasu, aż podejmiemy decyzję TAK lub NIE.

W transie autohipnozy możemy wyeliminować wszystkie domysły i wątpliwości, rozważyć za i przeciw, i tym samym wypracować prawidłową decyzję. Konflikt jest źródłem niezdecydowania. Spokój i rozwaga leczą konflikty wewnątrzumysłowe. Przemyślenie problemów w trakcie autohipnozy świadomej ma pozytywny wpływ na podjęcie prawidłowej decyzji, jak również negatywne sugestie zewnętrzne są źródłem głębokich urazów, które pozostają i tkwią w podświadomości.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości fortuny

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne, również w postaci kart, są ścieżką prowadzącą do wiedzy, którą wszyscy możemy podążać. Stanowią alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Runy wesprą Cię więc w podejmowaniu decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie Twoich problemów. Pomocna w tym zakresie może okazać się również wyrocznia runiczna, która odsłoni przed Tobą podświadomą wiedzę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »