Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Autohipnoza przy uzależnieniach

Autor Studio Astropsychologii, 10.08.2011


Poddawanie się nałogom powoduje ucieczkę od teraźniejszości, daje złudzenie uspokojenia nerwów i ukrytych emocji, które poszukują ujścia w tym stanie, ale chwilowe przyjemności stosowane w nadmiarze wywołują uzależnienia i zmiany w organizmie oraz w mózgu.

Oczywiście, że wówczas od mózgu poddanego takim obciążeniom jest trudno oczekiwać przetwarzania potężnych pozytywnych sugestii umysłowych, a tym bardziej mobilizowania ciała do natychmiastowych działań obronnych w obliczu przeciwności. Bywa tak często, kiedy wymienione uzależnienia ma jedna osoba. Zadanie bywa trudne, kiedy jest niejedno uzależnienie, ponieważ często idą one w parze. Nałogi są wtórną sprawą, one są lekarstwem na problem człowieka i są jego chwilowym stłumieniem, ale nie rozwiązują problemów. Podobnie jak z aspiryną, która może uśmierzyć ból zęba. Aspiryna ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Likwidując zapalenie, równocześnie likwiduje ból – zatem leczy. Niepokój wewnętrzny zawsze wynika z wewnętrznej rozterki, wewnętrznego konfliktu między sprzecznymi dążeniami. Istnieje do czasu, aż podejmiemy decyzję TAK lub NIE.

W transie autohipnozy możemy wyeliminować wszystkie domysły i wątpliwości, rozważyć za i przeciw, i tym samym wypracować prawidłową decyzję. Konflikt jest źródłem niezdecydowania. Spokój i rozwaga leczą konflikty wewnątrzumysłowe. Przemyślenie problemów w trakcie autohipnozy świadomej ma pozytywny wpływ na podjęcie prawidłowej decyzji, jak również negatywne sugestie zewnętrzne są źródłem głębokich urazów, które pozostają i tkwią w podświadomości.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Przewodnik tapingu dla każdego!

Taping stosują profesjonalni fizjoterapeuci, sportowcy, jak również osoby odczuwające ból. Jest to praktyczna metoda leczenia, całkowicie wolna od skutków ubocznych. Polega ona na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, które nie ograniczają ruchów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »