Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Właściwości Kryształów

Autor admin, 27.03.2012

Poznaj moc kryształów od ich wibracyjnej strony. Zobacz co pomoże Ci w otwarciu serca na siebie i automatyczne przyciągnięcie partnera, który będzie dla Ciebie nie tylko wsparciem, ale też inspiracją.

 

 Od 19.30 w serwisie www.EzoPorady.pl  darmowy warsztat na VIDEOczacie z Ekspertem veri Magia kamieni w znakach zodiaku

KRYSZTAŁ SERCA – kwarc różowy, kamień miłości i delikatności

Wibracje różowego kwarcu działają na nas na bardzo delikatnych, czułych poziomach, czasem nawet trudnych do uchwycenia w naszym zabieganym, twardym sposobie życia. Żeby poczuć jego dobroczynne działanie na nasze ciała energetyczne, trzeba się na chwilę zatrzymać i wyciszyć. Wibracje te są zatrzymane w pamięci komórkowej – są to wibracje z naszego najwcześniejszego zapisu chwil szczęścia, kiedy nasza czakra serca była jeszcze czynnie działająca i otwarta na cały otaczający świat… z chwil, kiedy przytuleni do ciepłego, bezpiecznego ciała matki, oddychaliśmy pełnym oddechem i wraz z nim do naszego ciała wchodziły promienie delikatnej i sycącej prany. Stan błogostanu i bezwarunkowej miłości.

Kryształ ten wibrując w naszej aurze zapoznaje nas z tajnikami miłości wobec siebie, partnera, rodziny, współpracowników, świata… pozwala na nowo zaufać sobie i partnerowi, uzdrawia pamięć chwil, kiedy zostaliśmy zranieni, uczy wybaczania i zapominania poprzez uzdrowienie i transformację starych schematów. Otwiera na swobodne i bezpieczne otrzymywanie i dawanie miłości… chroni i oczyszcza powstałe już uczucia, przyciąga miłość do osób samotnych, otwiera ich czakry serca, otwiera je na miłość z pełnym zaufaniem…

Jest kamieniem ochronnym dla osób szczególnie wrażliwych i dzieci.

W pierwszej kolejności ulecza naszą czakrę serca i daje przestrzeń do pokochania siebie i swojego życia – w całej jego pełni, na wszystkich poziomach, aż do uczucia błogostanu, do którego możemy z pełnym spokojem i miłością zaprosić inną osobę. Do wspólnej celebracji piękna życia.

Kryształ dymny - MORION

Emanacja  KRYSZTAŁU DYMNEGO ma bardzo specyficzną charakterystykę – sięga do wibracji o bardzo niskiej energetyce i porusza tym samym w otoczeniu podobne energie. Głęboko oczyszcza z wibracji pozostałych w nas po kłótniach, nieprzyjemnych zdarzeniach, uwalnia od żalu, depresji  i pretensji do ludzi i świata, stawia na nogi i uziemia, ugruntowuje też działania finansowe.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2017

Mocny, ostry. radykalny półkrzyż na pełni Księżyca kończy względnie spokojny czas na świecie. Jaki będzie mieć to wpływ na globalną sytuację, problem z uchodźcami, oraz nasze krajowe sprawy? Zapraszam do lektury prognozy na lipiec 2017.
więcej »