Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Właściwości Kryształów

Autor admin, 27.03.2012

Poznaj moc kryształów od ich wibracyjnej strony. Zobacz co pomoże Ci w otwarciu serca na siebie i automatyczne przyciągnięcie partnera, który będzie dla Ciebie nie tylko wsparciem, ale też inspiracją.

 

 Od 19.30 w serwisie www.EzoPorady.pl  darmowy warsztat na VIDEOczacie z Ekspertem veri Magia kamieni w znakach zodiaku

KRYSZTAŁ SERCA – kwarc różowy, kamień miłości i delikatności

Wibracje różowego kwarcu działają na nas na bardzo delikatnych, czułych poziomach, czasem nawet trudnych do uchwycenia w naszym zabieganym, twardym sposobie życia. Żeby poczuć jego dobroczynne działanie na nasze ciała energetyczne, trzeba się na chwilę zatrzymać i wyciszyć. Wibracje te są zatrzymane w pamięci komórkowej – są to wibracje z naszego najwcześniejszego zapisu chwil szczęścia, kiedy nasza czakra serca była jeszcze czynnie działająca i otwarta na cały otaczający świat… z chwil, kiedy przytuleni do ciepłego, bezpiecznego ciała matki, oddychaliśmy pełnym oddechem i wraz z nim do naszego ciała wchodziły promienie delikatnej i sycącej prany. Stan błogostanu i bezwarunkowej miłości.

Kryształ ten wibrując w naszej aurze zapoznaje nas z tajnikami miłości wobec siebie, partnera, rodziny, współpracowników, świata… pozwala na nowo zaufać sobie i partnerowi, uzdrawia pamięć chwil, kiedy zostaliśmy zranieni, uczy wybaczania i zapominania poprzez uzdrowienie i transformację starych schematów. Otwiera na swobodne i bezpieczne otrzymywanie i dawanie miłości… chroni i oczyszcza powstałe już uczucia, przyciąga miłość do osób samotnych, otwiera ich czakry serca, otwiera je na miłość z pełnym zaufaniem…

Jest kamieniem ochronnym dla osób szczególnie wrażliwych i dzieci.

W pierwszej kolejności ulecza naszą czakrę serca i daje przestrzeń do pokochania siebie i swojego życia – w całej jego pełni, na wszystkich poziomach, aż do uczucia błogostanu, do którego możemy z pełnym spokojem i miłością zaprosić inną osobę. Do wspólnej celebracji piękna życia.

Kryształ dymny - MORION

Emanacja  KRYSZTAŁU DYMNEGO ma bardzo specyficzną charakterystykę – sięga do wibracji o bardzo niskiej energetyce i porusza tym samym w otoczeniu podobne energie. Głęboko oczyszcza z wibracji pozostałych w nas po kłótniach, nieprzyjemnych zdarzeniach, uwalnia od żalu, depresji  i pretensji do ludzi i świata, stawia na nogi i uziemia, ugruntowuje też działania finansowe.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowa moc empatii: jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

Fenomenalny w swej prostocie, praktyczny przewodnik autorstwa doradcy intuicyjnego, dzięki któremu dowiesz się, jakie wysyłać sygnały ? myślą czy mową ciała ? by uzdrowić siebie, swoje relacje z partnerem, poprawić stosunki wśród członków swojej rodziny czy też w pracy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »