Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert

Astrologiczna prognoza na lipiec 2011

Autor Piotr Gibaszewski, 01.07.2011

Zaraza warzywna

Europejskie instytuty medyczne, potężne ośrodki badawcze i uniwersyteckie wyspecjalizowane w biofizyce, genetyce i kontroli sanitarnej bezradnie patrzyły na rozlewającą się epidemię zarażenia bakterią pałeczki okrężnicy Escherichia coli. Skądinąd dobrze znana nauce bakteria nagle przeobraziła się w straszliwą bestię, która siała zniszczenie zarażając kilka tysięcy osób i zabijając kilkadziesiąt osób – przede wszystkim w Niemczech. Jak to się stało, że w jednym z najbardziej wzorcowych pod względem porządku, dyscypliny, ładu, drobiazgowych przepisów i reguł kraju – unijnej lokomotywie – doszło do takiej historii? Naukowcy bezradnie rozłożyli ręce. Nie wiedzą bowiem, co sprawiło, że doszło do tej epidemii, gdzie znajduje się jej źródło, jaki jest łańcuch epidemiologiczny, co zmutowało bakterię E.coli? Biochemicy zapewne długo się będą biedzić na genetyką tejże bakterii, a unijni urzędnicy zajmujący się polityką sanitarną znów wypocą kolejne tomy rozporządzeń i przepisów. Co rusz ogłaszano kolejnych skazanych. A że winnych trzeba było znaleźć za wszelką cenę, szukano ich z zapiekłością i determinacją. A to były to hiszpańskie ogórki, a to znowu kiełki z Niemiec, potem jeszcze podejrzenie padło na holenderskie pomidory i tak cyrk z szukaniem winnych trwał w najlepsze. W XXI wieku – w erze dominacji nauki i jej potęgi, naukowcy i instytuty badawcze bezradnie rozkładały ręce w odpowiedzi na pytanie: co się stało, kto jest winny? I mimo tego, że pojawiło się wiele opracowań i hipotez na temat źródła zarażenia, to naukowcy po prostu boją się przyznać do tego, że tak naprawdę to nie wiedzą, co się stało. Co by pomyślała sobie europejska opinia publiczna, gdyby się okazało, że „nie wiemy”? Ależ my musimy wiedzieć, mamy monopol na rację, za nami stoi nauka, uniwersytety, autorytety naukowych guru tłumaczących nam, do mamy robić, czego zaś nam nie wolno. Ta właśnie przypadłość stała się jednym ze źródeł kretyńskiej, chorej, ideologicznej koncepcji globalnego ocieplenia wywołanej produkcją CO2 przez przemysł. Jakże bowiem możemy się przyznać do tego, że nie wiemy? Że jesteśmy bezradni wobec pewnych problemów? Że zachodni europocentryzm i dogmat o nieomylności nauki wszystko nam zawsze wytłumaczy i wyjaśni? Przyczyna epidemii bakterii E.coli jest inna. To nie kwestia wyłącznie braku higieny, w Niemczech – w najbardziej czystym i pedantycznym społeczeństwie tej planety? Jednak w tej historii interesując jest coś zupełnie innego. Sam mechanizm epidemii. Jak one powstają, dlaczego, co je wywołuje, oraz to, że mają one wymiar nie tylko biochemiczny, ale również inny – energetyczny, informacyjny, kwantowy, duchowy.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

ZROZUM SWOJE CHOROBY Dekodowanie Biologiczne Patrick Obissier

W tej książce przeczytasz o uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »