Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Kilka leśnych zasad

Autor layo, 12.06.2011


- NIE PŁOSZ ZWIERZYNY

Ty jesteś tu tylko gościem, dla tych zwierząt to dom.

W ramach tej zasady mieszczą się również zasady związane z pobytem Twojego psa w lesie. Tu prawo jest okrutne i czasami wykorzystywane przez myśliwych. Przez prawo każdy pies biegający luzem po lesie jest uznawany za psa polującego, czyli takiego co płoszy zwierzynę, a czasem zabija. Każdy myśliwy w ramach tych przepisów może takiego psa bezkarnie zastrzelić. Prawo również nakazuje trzymać w lesie psy na smyczy. Prawo jest chore, ale niestety nikt się nie obroni przed takim prawem.

- NIE DOTYKAJ ZNALEZIONYCH ZWIERZĄT

Zapach człowieka jest czymś, czego dzikie zwierzęta bardzo nie lubią. Dotykanie, głaskanie, branie na ręce, czy przenoszenie niby w bezpieczniejsze miejsce, naraża te zwierzęta na odrzucenie i samotną śmierć. Pamiętaj o tym. Chwila przyjemności nie jest warta odpowiedzialności za śmierć jakiegokolwiek stworzenia. Współczucie i chęć niesienia pomocy powinna być poparta wiedzą, bo inaczej może przynieść więcej szkód.

- NIE WYBIERAJ JAJ PISKLĄT, NIE NISZCZ LĘGOWISK, NOR, MROWISK

Bo po co?

- NIE NISZCZ DRZEW, KRZEWÓW, GRZYBÓW NIEJADALNYCH

Bo po co? Nie widzę rozsądnego wytłumaczenia dla tego typu zachowań. Bioróżnorodność lasu jest podstawową cechą, która utrzymuje las przy życiu. To że jakaś roślina z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu nie przypadła Ci do gustu, nie oznacza, że od razu musisz ją niszczyć. Wystarczy od niej odejść. I po kłopocie. Żadna roślina ani grzyb nie pójdzie za Tobą by Ci nadal uprzykrzać życie. Uwierz, zostanie tak gdzie ją spotkałeś.

- USZANUJ CZYJĄŚ PRYWATNOŚĆ

Zapytaj się - czy możesz postawić samochód na czyimś prywatnym terenie nawet jeśli nie jest ogrodzony.

Jeśli widzisz tabliczkę "teren prywatny" to nie wchodź tam nawet gdy nie jest ogrodzone. Lasów nie wolno grodzić. Ich właściciele zazwyczaj wieszają tabliczki informujące o zakazie wchodzenia.

Jeśli ktoś zwróci Ci uwagę, że jesteś na terenie prywatnym - nie kłóć się. Z państwowego lasu nikt Cie nie przepędza, a z prywatnego ma prawo. To jest w końcu jego dom i często jedyne źródło utrzymania. Uszanuj to.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Gdy lekarz szpital zawodzi...

John Stanisław Bush - Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%. Jest to czystość aury na przepływ Boskiej energii przez uzdrowiciela do odbiorcy. Potencjał bioenergii można zmierzyć z łatwością każdemu, a nawet powinno się przy wyborze uzdrowiciela, celem wiedzy o jego mocy uzdrowicielskiej. W dzisiejszych czasach mamy wiele technik i sposobów by z łatwością odróżnić i pomierzyć ?kto jest kto?. Potrafi to z łatwością każdy radiesteta. John Bush pomaga potrzebującym dziesiątki lat, w tym zawodowo od 1994 roku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »