Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

informtor joga dla oczu

Autor ezoter.pl, 27.05.2011

Informacje organizacyjne dla uczestników szkoleń otwartych   
 

Ze względu na zmienność i różnorodność naszej oferty szkoleniowej przedstawione na stronach programy są ramowym zakresem tematów poruszanych w obrębie poszczególnych treningów, mogą one ulegać modyfikacjom w zależności od potrzeb grupy.

Sposób realizacji:
Zajęcia składają się z niezbędnej wiedzy teoretycznej, główny nacisk kładziemy jednak na nabywanie umiejętności praktycznych, przydatnych w konkretnych sytuacjach. Dominującą formą jest z jednej strony prezentacja i pokaz technik z udziałem uczestników szkolenia, a z drugiej ćwiczenia warsztatowe, pozwalające je opanować i utrwalić. W niektórych warsztatach wykorzystywane jest nagrywanie na wideo reakcji i zachowań przed treningiem i porównywanie ich z modyfikacją uzyskaną w rezultacie treningu. Pozwala to na uświadomienie uczestnikom ich reakcji odruchowych oraz modelowanie sytuacji.

Szkolenia odbywają się w otwartej, przyjaznej atmosferze, znaczna część technik jest prezentowana w formie zabaw, a tym samym całe szkolenie dodatkowo spełnia także funkcję integracyjną dla uczestniczącego w nim zespołu.

Stosowane techniki i poznane umiejętności mogą być także wykorzystywane przez uczestników na płaszczyźnie zarówno prywatnej jak i zawodowej, niezależnie od tematyki kursu.

Metody:
Trening prowadzony jest metodami edukacji interaktywnej, co oznacza, że bloki wymagające aktywnej pracy wszystkich uczestników, wykorzystania swego doświadczenia i potencjału dominują nad wykładem, ponieważ celem zajęć jest wykształcenie konkretnych umiejętności pozwalających na efektywniejsze działanie w życiu zawodowym i osobistym.

Miejsce:
Szkolenia realizujemy w salach szkoleniowych - w przypadku szkoleń jednodniowych lub w wynajętych ośrodkach, - w przypadku szkoleń wyjazdowych, zwłaszcza tych, połączonych z wypoczynkiem. Na szkolenia wyjazdowe wybieramy miejsca o dobrej atmosferze, sprawdzone i atrakcyjnie położone, zapewniające możliwość aktywnego wypoczynku poza czasem zajęć.

W wypadku szkoleń wyjazdowych stosowane są dwie opcje proponowania pobytu: cena szkolenia zawiera włączoną już cenę pobytu w wybranej opcji ( standardowo zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju z łazienką i pełne wyżywienie) lub podawana jest cena samego szkolenia a wybór miejsca zakwaterowania postawiamy uczestnikom. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy zajęcia odbywają się w ośrodku posiadającym pokoje o zróżnicowanym standardzie lub w okresie wakacyjnym lokalizacja szkolenia pozwala na wybór jednego z wielu okolicznych ośrodków w zależności od preferowanych warunków i cen.

Niezależnie od tego, czy koszt szkolenia obejmuje już cenę pobytu czy tez tylko wskazujemy miejsca do zakwaterowania nasza firma jest wyłącznie pośrednikiem w rezerwacji miejsc i dokonujemy wyłącznie refakturę usługi hotelowej,. Oznacza, to, ze w momencie dokonania przez nas wpłaty na rzecz ośrodka obowiązują nas zasady organizacyjne hotelu czy domu wczasowego, dotyczące dopłat za dodatkowe świadczenia ( wybór pokoju 1 osobowego, dodatkowych posiłków, pobyt dla osób odwiedzających itp.). Po rozpoczęciu turnusu nie ma także możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 3 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka.

Czas:
W większości szkoleń preferowane są zajęcia dwu - trzydniowe. Czas uzależniony jest od zakresu tematycznego szkolenia. W wariancie podstawowym - ograniczającym się do prezentacji wybranych tematów i przećwiczenia niektórych z nich może to być także szkolenie jednodniowe.

Z założenia jednodniowe są treningi Sztuka Świadomego Widzenia, natomiast zawsze programy realizowane w ramach współpracy z miesięcznikiem Szaman są kursami tygodniowymi. Szczegółowe określenie czasu trwania zajęć jest podawane bezpośrednio przy aktualnych terminach.

Liczebność grupy:
Preferowane są grupy co najmniej kilkunastoosobowe, pozwalające na zmianę partnerów do ćwiczeń.

WYPEŁNIJ FORMULARZ 

 

Zamawiam miejsce na kursie: Joga dla Twoich oczu (9-16.07.2011 r.)
Kurs:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
E - mail:
Pytania:
W przypadku faktury dla firmy, uzupełnij poniższe informacje
FIRMA:
NIP:
Adres Firmy:
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Trudna decyzja

Pewne rzeczy po prostu muszą się wydarzyć, byśmy mogli się czegoś nauczyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »