Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

informtor joga dla oczu

Autor ezoter.pl, 27.05.2011

Informacje organizacyjne dla uczestników szkoleń otwartych   
 

Ze względu na zmienność i różnorodność naszej oferty szkoleniowej przedstawione na stronach programy są ramowym zakresem tematów poruszanych w obrębie poszczególnych treningów, mogą one ulegać modyfikacjom w zależności od potrzeb grupy.

Sposób realizacji:
Zajęcia składają się z niezbędnej wiedzy teoretycznej, główny nacisk kładziemy jednak na nabywanie umiejętności praktycznych, przydatnych w konkretnych sytuacjach. Dominującą formą jest z jednej strony prezentacja i pokaz technik z udziałem uczestników szkolenia, a z drugiej ćwiczenia warsztatowe, pozwalające je opanować i utrwalić. W niektórych warsztatach wykorzystywane jest nagrywanie na wideo reakcji i zachowań przed treningiem i porównywanie ich z modyfikacją uzyskaną w rezultacie treningu. Pozwala to na uświadomienie uczestnikom ich reakcji odruchowych oraz modelowanie sytuacji.

Szkolenia odbywają się w otwartej, przyjaznej atmosferze, znaczna część technik jest prezentowana w formie zabaw, a tym samym całe szkolenie dodatkowo spełnia także funkcję integracyjną dla uczestniczącego w nim zespołu.

Stosowane techniki i poznane umiejętności mogą być także wykorzystywane przez uczestników na płaszczyźnie zarówno prywatnej jak i zawodowej, niezależnie od tematyki kursu.

Metody:
Trening prowadzony jest metodami edukacji interaktywnej, co oznacza, że bloki wymagające aktywnej pracy wszystkich uczestników, wykorzystania swego doświadczenia i potencjału dominują nad wykładem, ponieważ celem zajęć jest wykształcenie konkretnych umiejętności pozwalających na efektywniejsze działanie w życiu zawodowym i osobistym.

Miejsce:
Szkolenia realizujemy w salach szkoleniowych - w przypadku szkoleń jednodniowych lub w wynajętych ośrodkach, - w przypadku szkoleń wyjazdowych, zwłaszcza tych, połączonych z wypoczynkiem. Na szkolenia wyjazdowe wybieramy miejsca o dobrej atmosferze, sprawdzone i atrakcyjnie położone, zapewniające możliwość aktywnego wypoczynku poza czasem zajęć.

W wypadku szkoleń wyjazdowych stosowane są dwie opcje proponowania pobytu: cena szkolenia zawiera włączoną już cenę pobytu w wybranej opcji ( standardowo zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju z łazienką i pełne wyżywienie) lub podawana jest cena samego szkolenia a wybór miejsca zakwaterowania postawiamy uczestnikom. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy zajęcia odbywają się w ośrodku posiadającym pokoje o zróżnicowanym standardzie lub w okresie wakacyjnym lokalizacja szkolenia pozwala na wybór jednego z wielu okolicznych ośrodków w zależności od preferowanych warunków i cen.

Niezależnie od tego, czy koszt szkolenia obejmuje już cenę pobytu czy tez tylko wskazujemy miejsca do zakwaterowania nasza firma jest wyłącznie pośrednikiem w rezerwacji miejsc i dokonujemy wyłącznie refakturę usługi hotelowej,. Oznacza, to, ze w momencie dokonania przez nas wpłaty na rzecz ośrodka obowiązują nas zasady organizacyjne hotelu czy domu wczasowego, dotyczące dopłat za dodatkowe świadczenia ( wybór pokoju 1 osobowego, dodatkowych posiłków, pobyt dla osób odwiedzających itp.). Po rozpoczęciu turnusu nie ma także możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 3 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka.

Czas:
W większości szkoleń preferowane są zajęcia dwu - trzydniowe. Czas uzależniony jest od zakresu tematycznego szkolenia. W wariancie podstawowym - ograniczającym się do prezentacji wybranych tematów i przećwiczenia niektórych z nich może to być także szkolenie jednodniowe.

Z założenia jednodniowe są treningi Sztuka Świadomego Widzenia, natomiast zawsze programy realizowane w ramach współpracy z miesięcznikiem Szaman są kursami tygodniowymi. Szczegółowe określenie czasu trwania zajęć jest podawane bezpośrednio przy aktualnych terminach.

Liczebność grupy:
Preferowane są grupy co najmniej kilkunastoosobowe, pozwalające na zmianę partnerów do ćwiczeń.

WYPEŁNIJ FORMULARZ 

 

Zamawiam miejsce na kursie: Joga dla Twoich oczu (9-16.07.2011 r.)
Kurs:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
E - mail:
Pytania:
W przypadku faktury dla firmy, uzupełnij poniższe informacje
FIRMA:
NIP:
Adres Firmy:
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturoterapeuta czy lekarz? Po co wybierać?

Wielu ludzi zastanawia się czy pójść do naturoterapeuty, czyli do kręgarza, masażysty, bioenergoterapeuty by pomóc swojemu zdrowiu, czy też może oprzeć się na medycynie akademickiej? Ale po co w ogóle wybierać? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »