Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika

Nietypowe domy - kopuły z pozytywną energią

Autor Franciszek W. Sergiel, 14.06.2011

Od pewnego czasu na świecie karierę robią okrągłe domy-kopuły. Są dużo tańsze w utrzymaniu niż domy tradycyjne. Ale to nie jedyne właściwości. Okazuje się, że domy w tym nietypowym kształcie gromadzą dobrą energię. Może więc warto zastanowić się nad zamieszkaniem w kopule?

Architekt Franciszek W. Sergiel tak przekonuje do tej innowacji.

Wszystko jest życiem, ono jest wibracją, energią. Nawet najbardziej racjonalni naukowcy twierdzą, że każda materia jest energią. Jeszcze krok i przyjmiemy że wszystko wpływa na siebie dzięki wzajemnemu przenikaniu się.

Świat nie ogranicza się do tego, co pozwalają zaobserwować nam nasze zmysły. W materii jest prąd, który płynie, ruch, który ją kształtuje i zachowuje, informacja, która przemieszcza się bez przerwy- energia. Proste!!!
A jednak trzeba było wieków, aby dojść do myślenia holistycznego. Słowo „holistyczny” pochodzi od greckiego Holos, oznacza całość. Ta całościowa wizja odnosi się do wszystkich badań i opiera się na obserwowanych zasadach – każdy element życia zawiera w sobie całość i dąży do stanu harmonii z pozostałymi elementami.

Nowy Dom

Odnosząc to do naszego życia, musimy jednoznacznie stwierdzić, że bardzo znaczącym elementem w naszym życiu jest miejsce naszego stałego pobytu, nasz dom.

Nowy dom będzie dążył do stanu harmonii z rodziną, dla której został wykonany. Należy tak zaproponować jego rozwiązanie, aby ono nie zakłóciło istniejącej już harmonii sytuacyjno-zdarzeniowej istniejącej już rodziny.

Wiemy z autopsji, że nowy dom wprowadza w nas ogromne zmiany. Dotyczą one nie tylko miejsc zamieszkania. Często dzieci zmieniają szkołę, rodzice mają inne dojazdy do pracy, zmieniają się sąsiedzi i całe otoczenie rodziny, jednym słowem inaczej na nas działa najbliższe otoczenie. I w myśl zasady, że to nowy element naszego życia musi się wpasować w stan harmonijny istniejącego już nowego otoczenia, w którym istnieje postawiony dom. Dotyczy to zarówno nas jak i naszego nowego otoczenia.
 
Powinniśmy tak dokonać naszego wpasowania się, aby najmniej naruszyć obydwa stany istniejące i wytworzyć nowy stan harmonii. Umiejętność ta wymaga wiedzy która opiera się na znajomości praw uniwersalnych odnoszących się do wszystkiego co nas otacza a wiec do praw kosmosu również. Np. „Podobne przyciąga podobne” albo „co zasiejesz to zbierzesz”.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »