Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Anioły

Aladiah i Lauviah

Autor Jancek, 06.05.2011

Cherubin Aladiah uczy akceptowania doświadczeń nagłych zmian, mogących zajść w naszym życiu jako środki służące przemianie i ewolucji, natomiast Lauviah jest Mistrzem Mądrości, który przybywa uczyć nas nowego sposobu bycia w harmonii z energiami kosmicznymi, których aktualnie doświadcza Ziemia.

06 – 10 maja ALADIAH (Cherubiny)

Oczyszczenie i regeneracja na wszystkich poziomach. Uwolnienie nagromadzonych negatywnych wibracji i uruchomienie nowych początków. Z tego też powodu obdarza nas niezbędną wewnętrzną mocą, potrzebną w trudnych, a zwłaszcza w nieoczekiwanych i wyprowadzających z równowagi sytuacjach, wobec których tracimy zwykle wszystkie nasze umiejętności i odwagę.
 

11 – 15 maja LAUVIAH (Cherubiny)

Tym, którzy mogą go zrozumieć, objawia sekrety kosmicznej astrologii ewolucji. Z jego pomocą i poprzez studiowanie naszego horoskopu urodzeniowego będziemy zdolni do zrozumienia rodzaju pracy, jaki wybraliśmy sobie do wykonania w tym życiu.

Wymaga od swoich podopiecznych by rozwinęli swoje poczucie humoru, bowiem tylko ono będzie mogło pomóc im w zrozumieniu tymczasowych charakterów trudności dnia codziennego.

Przypomina, że każdy problem trzyma, w zanadrzu ukryty prezent. Uczy także używania naszych mocy, które posiadamy, w sposób właściwy, w pełni świadomie.

Ekspansja (rozszerzanie się) i sukces. Pomaga w głębokim zrozumieniu sytuacji, zsyła umiejętności (kompetencje) w komunikacji i właściwym działaniu, odniesieniu powodzenia w jakimś pozytywnym przedsięwzięciu.

Jest uzdrowicielem. Wpływa na uczonych i wielkie osobistości. Anioł wywyższony.

Odpowiadającym mu kamieniem jest granat.
 

anielsko.net

Jeśli masz pytania odnośnie swojego Anioła, jesteś ciekaw czegoś więcej, możesz zapytać naszego anielskiego experta na forum

 

Znajdź swojego Anioła:

Anauel i Mehiel

Nanael i Nithael


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Quinoa - komosa ryżowa

Egzotyczna quinoa (komosa ryżowa) uprawiana jest w górskich rejonach Ameryki Południowej od 5 000 lat. Popularność zdobyła jednak dopiero w latach 80-tych XX wieku, kiedy to odkryto jej niezwykłe właściwości zdrowotne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »