Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert

Kraj w grudniu

Autor Piotr Gibaszewski, 20.12.2009

Kraj w grudniu

Listopadowa kwadratura Saturna do ascendentu (wizerunek, image) rządu premiera Tuska to zapowiedź, że najbliższe kilka miesięcy to dość trudny dla koalicji czas. Mogą nadal spadać notowania rządu, a niezadowolenie związane z wysoko ustawioną przez koalicję poprzeczką oczekiwań mocno wzrośnie. Dziać się tak będzie aż do lipca 2010 roku. Nie jest to żadna pociecha dla opozycji i prezydenta, których notowania też będą mocno spadać. Sam jednak grudzień będzie stosunkowo spokojny politycznie. W horoskopie chrztu Polski z 966 roku w grudniu mamy kwadraturę Jowisza do Wenus, co nie przyniesie jakichś szczególnie poważnych zawirowań, a jedynie nieco zaogni nasze relacje międzynarodowe – zwłaszcza w kontaktach z Unią Europejską i Rosją. Grudzień przyniesie pewne odreagowanie na rynkach finansowych i zapowiedź niezłych wyników gospodarczych. Mimo to jednak temat deficytu budżetowego nadal będzie spędzać sen z powiek ministrom rządu koalicji PO-PSL. Złoty w grudniu także przejdzie przez dość duże wstrząsy. Może nastąpić dalsze osłabienie naszej waluty, które jednak dość szybko wyhamuje i w II połowie grudnia, oraz pod koniec roku złoty zacznie odrabiać straty. Grudzień na giełdzie będzie również chwiejny. Generalnie pierwsza połowa miesiąca spadkowa, druga zaś na plusie. Dość duży spadek czeka nas w okolicy pełni Księżyca (02-03.12). Kolejny tydzień przyniesie już nieco dłuższe i głębsze spadki. Saturn w kwadraturze do ascendentu horoskopu GPW to na pewno nie jest optymistyczny sygnał. Kolejne dwa tygodnie (wraz ze świąteczną przerwą) będą już jednak dużo bardziej optymistyczne. Rynek odbuduje straty z listopada i pierwszej połowy grudnia. Mimo bardzo ciepłego listopada i początku grudnia, Boże Narodzenie i nowy rok zapowiadają się zimowo. Nie jest wykluczony nawet jakiś poważniejszy i cięższy atak zimy, zwłaszcza duże opady śniegu.

Piotr Gibaszewski
www.solarius.pl
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Chemia w pożywieniu. Jak działają dodatki do żywności i dlaczego nam szkodzą.

Autor ujawnia działanie najpopularniejszych dodatków spożywczych, w tym aromatów, enzymów, środków modyfikowanych genetycznie, ekstraktu drożdżowego, maltodekstryny i syropu glukozowo-fruktozowego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na grudzień 2020

O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta.
więcej »